Jump to content

Cerere - AndreW.. - semnatura.


AndreWT
 Share

Recommended Posts

  • Display Name:  AndreW..
  • Doresc (Avatar/Semnatura/Userbar/Logo/Cover Profil): Doresc un banner/semnatura
  • Link către ultima cerere făcută (obligatoriu): https://forum.b-zone.ro/forum/166-requests/?do=add
  • Imagine (obligatoriu pentru semnătură):BraakgL.png,
  • Tema (În caz că nu există o imagine): as vrea o semnatura in care sa scrie " My house, season 1." + un banner cu acelasi text, incercati daca puteti folosii textul ceva asemenator cu ce este mai sus insa sa bagati niste rosu prin tot designul asta.
  • Text: ceva gen cum am pus mai sus.
  • Dimensiuni: La alegere, las experienta voastra.
  • Alte precizări: Este pentru un eveniment pe care il voi incepe pe serverul 2, mai exact la sectiunea SERVICES un topic cu concursul respectiv, ideea consta in a expune o poveste despre o casa care a avut un "impact" asupra lor pe acest server, daca puteti face un artwork sau cum ii spuneti in termeni de photoshop in care sa fie un fel de titlu pentru acest concurs. daca ma ajutati va pot recompensa cu cativa euro:) cat pot si eu. Multumesc!
Link to comment
Share on other sites

Buna,

 

Ceea ce doresti tu, din cate observ la imaginea postata, este un userbar:

 BraakgL.png

 

Pentru semnatura, ca sa iti explic okay, cand ti se spune ''Imagine (obligatoriu pentru semnatura)'', inseamna ca imaginea oferita de tine si strict aceea, o sa fie folosita pentru lucrari/lucrare.

Semnatura in acest caz ar avea relativ aceste dimensiuni:

jqbX2rK.jpg

 

La ''Link catre ultima cerere facuta (obligatoriu)'' deja se intelege ca pui link-ul de la ultima cerere facuta aici de tine: https://forum.b-zone.ro/topic/398173-cerere-andrew-logo/

 

In caz de doresti cu totul altceva decat ce ti-am specificat mai sus (semnatura / userbar), citeste regulamentul, te hotarasti si faci o alta cerere respectand ce ti-am spus.

Regulament - here

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.