Jump to content

Când faci 5kk din 5k la barbut


eB Alexutu
 Share

Recommended Posts

A mai fost postată una așa.

Ce ai făcut tu, doar ai schimbat „cifrele” ca să zic așa.

 

Încearcă să vii cu ceva nou ce o să meargă, îți dai seama că B-GAG e de ceva vreme pe comunitate, crezi că nu s-a mai gândit nimeni la asta?

Link to comment
Share on other sites

Deci asta e prima data cand ma uit prin sectiunea asta dedicata divertismentului si n-am ras asa mult in viata mea. Atata prostie exagerata spre extrem, certuri si injuraturi pentru ce? Pentru o imagine care ar trebuii sa ne amuze. Vad ca unii sunt si experti in 'arta' asta, a meme-urior, au doctoratul in asa ceva si fierbe inteligenta in ei. Unii nu inteleg ca e doar o simpla chestie in a ne amuza. Unii concepeau eseuri argumentative in privinta asta, ca sa ce? Ca sa-i demonstrezi aluia ce a facut meme-ul ca e prost? Sunt sigur ca se vor gasii 'oameni cu o cultura superioara mie' sa-mi raspunda la acest comentariu si as dorii sa-i vad. Daca umoristica si divertismentul au ajuns ceva de la care sa te contrazici si injuri ...

Edited by Zeldris
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.