Jump to content
oC Tendoi

San Fierro School Instructors - Aplicatii tester / Tester aplications

Recommended Posts

Posted (edited)

ro32.png

mL5ntmF.png

San Fierro School Instructors

Aplicatii Tester

In acest topic, toti membrii de rank4+ au posibilitatea sa posteze o aplicatia la functia de tester.

Cerinte minime: - Trebuie sa aveti posibilitatea de a filma testele si aveti nevoie de 15 zile de la promovarea la rank 4.                        

Model de postare:

Nume:

Rank:

Data promovarii la rank 4:

De ce iti doresti functia?:

uk32.png

mL5ntmF.png

San Fierro School Instructors

Tester Aplications

In this topic, all rank4 + members can post an application to the tester function.Minimum requirements: - You must be able to record the tests and you need 15 days from promotion to rank 4.

Posting template:

Name:

Rank:

Promotion date to rank4 :

Why do you want this function?:

Edited by oC Tendoi

Posted (edited)

Nume: Mike9

Rank: 4

Data promovarii la rank 4: 29.04.2019

De ce iti doresti functia?: Pentru ca vreau sa sustin teste de intrare in factiune cu noii candidati

Edited by Kastaaa
Am incurcat numele la conturi.

Nume:nekro.

Rank:4

Data promovarii la rank 4:29.04.2019

De ce iti doresti functia?:Sa ajut factiunea

5 hours ago, Kastaaa said:

Nume: Mike9

Data promovarii la rank 4: 29.04.2019

De ce iti doresti functia?: Pentru ca vreau sa sustin teste de intrare in factiune cu noii candidati

3 hours ago, NekrO said:

Nume:nekro.

Rank:4

Data promovarii la rank 4:29.04.2019

De ce iti doresti functia?:Sa ajut factiunea

Acceptati pentru functia de tester! Verificati-va PM-urile.

Nume:OliwerPd

Rank:5

Data promovarii la rank 5  24.06.2019 23:32

De ce iti doresti functia?:Sa ajut factiunea si sa sustin teste cu noi candidatii

@Mity Harapu acceptat pentru funcția de tester! Verifică PM-ul și dacă ai întrebări/nelămuriri PM Coriina/Tendoi.

Posted (edited)

Nume: PoLy.Warmachine.

Rang: 4.

Data promovarii la rank 4:26.07.2019 00:35

De ce doresti functia?: In primul rand functia de Tester este foarte importanta in cadrul factiunii pentru ca ajuti candidatii noi  a sustine  testele de intrare, este foarte interesant, vreau sa-l fac pe Leader-ul Tendoi mândru pentru că mi-a oferit o șanșă în acestă factiune frumoasă cu membrii de elită. Si pentru că îmi place să dau teste cu candidatii, am mai avut tester in SF Taxi având numele Andrei_Vladut, in jur de 1 lună cam așa.

Alte precizari: Sper să primesc această functie, te salut cu stimă!

Edited by ToV POLY

8 hours ago, ToV POLY said:

Nume: PoLy.Warmachine.

Rang: 4.

Data promovarii la rank 4:26.07.2019 00:35

De ce doresti functia?: In primul rand functia de Tester este foarte importanta in cadrul factiunii pentru ca ajuti candidatii noi  a sustine  testele de intrare, este foarte interesant, vreau sa-l fac pe Leader-ul Tendoi mândru pentru că mi-a oferit o șanșă în acestă factiune frumoasă cu membrii de elită. Si pentru că îmi place să dau teste cu candidatii, am mai avut tester in SF Taxi având numele Andrei_Vladut, in jur de 1 lună cam așa.

Respins! Nu indeplinesti cerintele.

Nume: Alli

Rank: Rank 4

Data promovarii la rank 4: 08.07.2019 00:12

De ce iti doresti functia?: Imi doresc aceasta functie pentru ca vreau sa ajut factiune.

@Alli Respins! Deocamdata nu avem nevoie de testeri noi.

Nume: [JB]Caddillac.

Rank: 4.

Data promovarii la rank 4: 17.08.2019 20:48

De ce iti doresti functia: Deoarece a trecut destul de mult timp de cand nu am mai dat un test.

Nume: TOKYO.

Data promovarii la rank 4: 21:08:2019

De ce iti doresti functia?: Doresc sa ajut aceasta factiune din mai multe puncte de vedere cu ajutorul functiei de tester. In primul rand doresc sa ajut liderul sa aiba niste membrii capabili si care sa respecte regulamentul factiunii din care face parte si sa nu-l incalce la orice ocazie. In al doilea rand doresc sa ajut colegii care deja au aceasta functie si nu pot face fata cererii de testare care vine dupa o sesiune de aplicatii.

Nume: iMada

Rank: 5.

Data promovarii la rank 4: 09.08.2019

De ce iti doresti funcția: Doresc sa obțin aceasta funcție deoarece vreau sa ajut facțiunea și sa susțin testele cu noii candidați.

On 9/2/2019 at 10:04 AM, JB Caddillac said:

Nume: [JB]Caddillac.

Rank: 4.

Data promovarii la rank 4: 17.08.2019 20:48

De ce iti doresti functia: Deoarece a trecut destul de mult timp de cand nu am mai dat un test.

On 9/10/2019 at 10:39 PM, NC Kweb said:

Nume: TOKYO.

Data promovarii la rank 4: 21:08:2019

De ce iti doresti functia?: Doresc sa ajut aceasta factiune din mai multe puncte de vedere cu ajutorul functiei de tester. In primul rand doresc sa ajut liderul sa aiba niste membrii capabili si care sa respecte regulamentul factiunii din care face parte si sa nu-l incalce la orice ocazie. In al doilea rand doresc sa ajut colegii care deja au aceasta functie si nu pot face fata cererii de testare care vine dupa o sesiune de aplicatii.

On 9/10/2019 at 10:42 PM, zL IMada said:

Nume: iMada

Rank: 5.

Data promovarii la rank 4: 09.08.2019

De ce iti doresti funcția: Doresc sa obțin aceasta funcție deoarece vreau sa ajut facțiunea și sa susțin testele cu noii candidați.

Acceptati pentru teste, o sa discutam de luni pentru test.

On 9/12/2019 at 4:50 AM, oC Tendoi said:

Nume: [Mr]Ionut. 

Data promovari la rank 4 13.09.2019 19:16

De ce iti doresti aceasta functie : As vrea si eu sa ajut factiunea mai mult si de asta as vrea si eu tester sa sustin cu candidati testul de intrare. Si sa ne strângem o familie mare si unita!

Edited by Gayson

On 9/13/2019 at 8:50 PM, Gayson said:

Din pacate nu indeplinesti cerintele minime. Aplica cand o sa le indeplinesti.

Nume: VIad

Rang: 5.

Data promovarii la rank 5:25.08.2019 01:31

7 hours ago, POLYMANELE said:

Nume: VIad

Rang: 5.

Data promovarii la rank 5:25.08.2019 01:31

Acceptat pentru test.

Nume: ..Relu

Rank: SF Supervisor (4)

Data promovarii la rank 4: 22.09.2019

De ce iti doresti functia?: Doresc aceasta functie pentru a ajuta factiunea, prin a da teste si a trece doar pe cei mai buni candidati. 

Nume: Oftiquee

Data promovarii la rank 4: 20.09.2019

De ce iti doresti functia?: vreau sa ajut factiunea si pe noii membri cu ce pot.

Nume: NewMen

Rank: 5  

Data promovarii la rank 4: 06.09.2019

De ce iti doresti functia?: Imi doresc aceasta functie, deoarece as vrea sa dau test cu playerii care sunt acceptati, si pentru a ajuta factiunea.

On 10/11/2019 at 4:02 PM, Ailime said:

Nume: Oftiquee

Data promovarii la rank 4: 20.09.2019

De ce iti doresti functia?: vreau sa ajut factiunea si pe noii membri cu ce pot.

16 hours ago, NewMen said:

Nume: NewMen

Data promovarii la rank 4: 06.09.2019

De ce iti doresti functia?: Imi doresc aceasta functie, deoarece as vrea sa dau test cu playerii care sunt acceptati, si pentru a ajuta factiunea.

On 10/11/2019 at 3:38 PM, R e l u said:

Nume: ..Relu

Rank: SF Supervisor (4)

Data promovarii la rank 4: 22.09.2019

De ce iti doresti functia?: Doresc aceasta functie pentru a ajuta factiunea, prin a da teste si a trece doar pe cei mai buni candidati. 

Doresc sa va anunt ca am analizat cu atentie aplicatiile voastre si ca am ajuns la o concluzie si anume ca sunteti candidati optimi pentru aceasta functie. Acceptati, felicitari! Aveti 72h la dispozitie sa va creati un exemplar de test log cu 15 intrebari si sa mi-l trimite-ti prin Privat Message.

Edited by AndreW2005

Nume: Ionut.20CM

Data promovarii la rank 4: 16.09.2019

De ce iti doresti functia?: Deoarece vreau sa incerc ceva nou in aceasta factiune, si sa ajut factiunea prin a da teste cu playerii caror aplicatii le-au fost acceptate.

@H3cToR Am citit aplicatia ta iar răspunsul tau este unu pozitiv astept in privat 15 intrebarii cu 15 răspunsuri in 48 H , Succes!