Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

"Cu afaceri ilegale ma ocup si fac multi bani, Sunt urmarit non-stop de garda si de dusmani." ??


ViceSTG
 Share

Recommended Posts

11 minutes ago, Gabihard said:

fraerii si meme ul e cam copiat si foarte jalnic..

Jalnic esti tu. Numele acelei pagini este scris in mod ironic si nici macar nu ai corectat cuvantul cum trebuie, mai bine te abtineai. Cat despre meme, nu este copiat, este facut de mine.

Edited by Nonesk
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Nonesk said:

Jalnic esti tu. Numele acelei pagini este scris in mod ironic si nici macar nu ai corectat cuvantul cum trebuie, mai bine te abtineai. Cat despre meme, nu este copiat, este facut de mine.

Ma tu minti... Sigur e făcut de tine? Sunt 80% sigur ca l-am mai vazut.

Daca e asa da-mi link cu postarea de pe fb, iar apoi da-mi msg de pe pagina B-GAG.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Lewoo said:

Ma tu minti... Sigur e făcut de tine? Sunt 80% sigur ca l-am mai vazut.

Daca e asa da-mi link cu postarea de pe fb, iar apoi da-mi msg de pe pagina B-GAG.

100% e facut de mine. Ti-am trimis pe pagina link de la postare.

Edited by Nonesk
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nonesk said:

Prietene, cum sa nu fie continut original, daca e facut de mine si postat de mine pe pagina mea?

 

Si de ce spui "Sursa:" daca e contentul tau? :| E ca si cum as scrie o carte, luand informatii din mintea mea si as pune la biografie "Articolul X a fost preluat din creierul meu". Incerci sa-ti promovezi pagina indirect, sau ce?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Clanin3 said:

Si de ce spui "Sursa:" daca e contentul tau? :| E ca si cum as scrie o carte, luand informatii din mintea mea si as pune la biografie "Articolul X a fost preluat din creierul meu". Incerci sa-ti promovezi pagina indirect, sau ce?

Da, asta incerc. E impotriva regulamentului?

Link to comment
Share on other sites

Da, aici nu se fac promovări. E o secțiune umoristică, postați în limita bunului simț. Încetați cu posturile inutile, sau voi închide comentariile.

Link to comment
Share on other sites

Foarte amuzant, doar că pe B-Zone îţi trebuie minim level 5 ca să ai vehicul personal. Nu ne interesează dacă e pagina ta sau nu, meme OC înseamnă să apară pe B-GAG prima oară.

 

T/C. Grijă pe viitor.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.