Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Children's Day Quest and Gift [RPG Discounts]


Kelton
 Share

Recommended Posts

Frumos, nu zic nu , dar mai bine rămânea quest-ul de inainte pentru că te puneai 3 ore jumate si-l terminai, îți luai de o grijă. Așa...să stau o oră în fiecare zi pentru câteva premii care nu sunt chiar cine știe ce .. nu prea merita, dar apreciez .

Link to comment
Share on other sites

On 5/31/2019 at 6:54 PM, BlackSwordGaming said:

Super frumos.

 

Poate faceti si voi un QUEST pe toata perioada verii si de exemplu daca il faci de 50 sau oricate ori sa primesti o emblema pe website pe profil (cum apare la admini / helperi / lideri de clan / lideri),

E bine sa vrei "emblema ".

Link to comment
Share on other sites

In continuare sistemul de quest introdus si de paste. Nu o zic in numa de rau, imi place ideea, dar pe viitor puteti aduce imbunatatiri sau mici modificari, daca abuzati de acelasi stil de prea multe ori o sa isi piarda farmecul. Cat despre locatia getgift, mi se pare foarte tare, e destul de challenging sa strabati tot tunelul ala ca sa ajungi sus sau daca preferam calea lenesilor, maverick sau balonul cu aer cald. I r8 it 8/8 m8.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, PresuPusu said:

In continuare sistemul de quest introdus si de paste. Nu o zic in numa de rau, imi place ideea, dar pe viitor puteti aduce imbunatatiri sau mici modificari, daca abuzati de acelasi stil de prea multe ori o sa isi piarda farmecul. Cat despre locatia getgift, mi se pare foarte tare, e destul de challenging sa strabati tot tunelul ala ca sa ajungi sus sau daca preferam calea lenesilor, maverick sau balonul cu aer cald. I r8 it 8/8 m8.

George imi place ca ti se pare ca este challenging, si eu sunt de aceeasi parere. 

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.