Jump to content

Children's Day Quest and Gift [RPG Discounts]


Kelton
 Share

Recommended Posts

Frumos, nu zic nu , dar mai bine rămânea quest-ul de inainte pentru că te puneai 3 ore jumate si-l terminai, îți luai de o grijă. Așa...să stau o oră în fiecare zi pentru câteva premii care nu sunt chiar cine știe ce .. nu prea merita, dar apreciez .

Link to comment
Share on other sites

Super frumos.

 

Poate faceti si voi un QUEST pe toata perioada verii si de exemplu daca il faci de 50 sau oricate ori sa primesti o emblema pe website pe profil (cum apare la admini / helperi / lideri de clan / lideri),

Link to comment
Share on other sites

On 5/30/2019 at 6:56 PM, Urkelbama said:

noi vrem 1 saptamana de raport optional si waruri oprite.Toata lumea apasa "upvote" pentru asta si  @Kelton vezi asta.

Nu zici rau

Link to comment
Share on other sites

On 5/31/2019 at 6:54 PM, BlackSwordGaming said:

Super frumos.

 

Poate faceti si voi un QUEST pe toata perioada verii si de exemplu daca il faci de 50 sau oricate ori sa primesti o emblema pe website pe profil (cum apare la admini / helperi / lideri de clan / lideri),

E bine sa vrei "emblema ".

Link to comment
Share on other sites

In continuare sistemul de quest introdus si de paste. Nu o zic in numa de rau, imi place ideea, dar pe viitor puteti aduce imbunatatiri sau mici modificari, daca abuzati de acelasi stil de prea multe ori o sa isi piarda farmecul. Cat despre locatia getgift, mi se pare foarte tare, e destul de challenging sa strabati tot tunelul ala ca sa ajungi sus sau daca preferam calea lenesilor, maverick sau balonul cu aer cald. I r8 it 8/8 m8.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, PresuPusu said:

In continuare sistemul de quest introdus si de paste. Nu o zic in numa de rau, imi place ideea, dar pe viitor puteti aduce imbunatatiri sau mici modificari, daca abuzati de acelasi stil de prea multe ori o sa isi piarda farmecul. Cat despre locatia getgift, mi se pare foarte tare, e destul de challenging sa strabati tot tunelul ala ca sa ajungi sus sau daca preferam calea lenesilor, maverick sau balonul cu aer cald. I r8 it 8/8 m8.

George imi place ca ti se pare ca este challenging, si eu sunt de aceeasi parere. 

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.