Jump to content

Am început fuziunea. Puteți viziona progresul aici
Cele mai noi detalii de dupa fuziune aici

Scotocell

Miss and Mister B-Zone - Editia 4

Recommended Posts

Posted (edited)
On 6/4/2019 at 4:42 AM, Scotocell said:

Nume Real Andrei
Numele din joc (link website):https://www.rpg2.b-zone.ro/account/general/AndreyNdc2
Vârstă:15 ani.
O scurtă descriere a ta: Ma numesc Andrei, sunt din Focsani si am varsta de 15 anisori. As vrea sa ies mister B-zone si goldul meu il voi da pentru redeschiderea clanului [RO].
Link poză:
1548912685_62140996_1084773571854981_7657509647443558400_n(1).thumb.jpg.2af50218b0812d1c83b7de030f1b24b3.jpg

Edited by AndreiNdC
  • Like 9
  • Sad 1
  • Upvote 1

Posted (edited)

Nume Real (nu trebuie tot numele, te cheamă Gigel Marian pui doar Marian): Vicentiu-Alexandru Stinga (este alegerea mea sa imi scriu numele si prenumele).
Numele din joc (link website): Obob (https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Obob).
Vârstă: 15 ani.
O scurtă descriere a ta: Sunt un baiat cu cei 7 ani de acasa, sunt o fire puternica si nu cedez usor. Stiu sa lucrez in echipa foarte bine, sunt o persoana sincera, cinstita si sociabila. Imi plac persoanele cu care pot sa am o discutie calma. Nu-mi place minciuna, prostia si persoanele care se dau mai importante decat restul lumii. De obicei ma acomodez repede intr-un grup nou. Imi place sa fiu punctual si corect cu toti cei din jur, pun suflet in tot ceea ce fac. De obicei, cand mi se acorda sanse nu o dau in bara.
Link poză: 
q6LES2z.jpg https://imgur.com/a/ic7Ciq5 (Bausem putin inainte sa fac poza)

Edited by Obob
  • Like 6
  • Haha 4
  • Confused 1
  • Sad 2
  • Upvote 2

image.png

Înscrierile pentru Ediția a IV-a a concursului Miss and Mister B-Zone se opresc aici.

Mai puteți aduna voturi (LIKE) până pe data de 19.06.2019, ora 23:59, urmând ca în cursul zilei de 20.06.2019 să anunțăm fericiții câștigători.

Mulțumim pentru participare și mult succes!

• Like 2
  • Upvote 2

image.png

Câştigătorii sunt: 

Miss B-Zone:

Locul 1: @Sarahh 127kfRqDE9.png  - Poza

Locul 2: @Ralucy 109kfRqDE9.png  - Poza

Locul 3: @Cleo 102kfRqDE9.png  -  Poza

Mister B-Zone:

Locul 1 : @ToVarasu Oxigen 72kfRqDE9.png  - Poza

Locul 2 : @Madalin 70kfRqDE9.png  - Poza

Locul 3 : @PresuPusu 63kfRqDE9.png   - Poza

Mulţumim tuturor participanţilor. 

Ediţia 5 Miss and Mister B-Zone o să înceapă in luna Septembrie.

*Pentru a putea vota trebuie să aveți minim 50 de posturi pe forum* (din aceasta cauza nu s-au pus toate voturile)

• Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Upvote 3

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.