Jump to content

Tow Truck Company - Aplicaţii Tester / Tester Applications


Paul ToV
 Share

Recommended Posts

On 3/26/2020 at 12:28 AM, ZEWus said:
  • Nume: zew
  • Rank: 4
  • De ce dorești această funcție?: In primul rand doresc sa ajut si eu cum pot, iar in al doilea rand vreau sa incerc ceva nou in cadrul factiunii.
  • Alte precizari: Nu am. 

Aplicatie respinsa, abia ai primit rank 4, mai acumuleaza putina experienta si dupa poti aplica din nou.

Link to comment
Share on other sites

 

  • Nume: Ryz
  • Rank: 5
  • De ce dorești această funcție?: Sa ajut factiunea si sa incerc o experienta noua.
  • Alte precizari: - 
Link to comment
Share on other sites

  • Nume: blood.diamond
  • Rank: 5 
  • De ce dorești această funcție?: Este o funcție importantă pentru a ajuta facțiunea. In continuare îmi afirm dorința pentru a avea aceasta oportunitate. 
  • Alte precizari: La prima aplicare nu m-am pregătit bine, acum sper sa am o a doua șansa. Mersi! 
Edited by South blood diamond
Link to comment
Share on other sites

  • Nume: Cody.BloodHunter
  • Rank:4
  • De ce dorești această funcție?:Pentru a-mi ridica activitatea lunara dar si activitatea factiunii dar si pentru a ajuta membri staff-ului plus la asta am mai fost tester stiu cat de cat cum se mananca.
  • Alte precizari:Accept orice raspuns fie pozitiv sau negativ,succes !
Link to comment
Share on other sites

Nume:Vince.

Rank:4

De ce dorești această funcție?: Doresc aceasta funcție deoarece sunt obișnuit cu ea din precendentele mele factiuni, precum LS Taxi si SF Taxi, în care am avut prilejul de a da teste. De asemenea, doresc sa usurez munca colegilor mei si a jucatorilor acceptati, pentru a gasi cat mai repede un tester în joc.

Alte precizari:Mulțumesc.

Link to comment
Share on other sites

Nume: BiRi

Rank: 5

De ce dorești această funcție?: În mare parte pentru că am mult timp liber și vreau să-l folosesc în a ajuta facțiunea, respectiv colegii. Consider că-s destul de activ și vreau ca playerii care dau teste să găsească un tester liber indiferent de oră. Menționez că am mai avut funcția asta și o am și pe RPG2 tot în TTC, deci știu să-mi fac treaba.

Alte precizari: Mulțumesc!

Link to comment
Share on other sites

Nume:Jonis.TeTractez

Rank:4

De ce dorești această funcție?: Deoarece imi place sa ma implic. Am deținut aceasta functie in trecut si ma descurc foarte bine. Avand un record personal se 7 membrii la test deodata.

Alte precizari:Mulțumesc

Link to comment
Share on other sites

Nume: Alexxandru

Rank:4

De ce dorești această funcție?: Am mai avut aceasta functie de nenumarate ori in aceasta factiune in trecut si imi place sa mai ajut si eu cu cate ceva. Si ca sa mai am ce face si eu pe joc inafara de raport !

Alte precizari:Mulțumesc

Edited by Victory Alexxandru
Link to comment
Share on other sites

  • Nume:  HumDrum.
  • Rank: 4
  • De ce dorești această funcție?: Deoarece am mai avut aceasta functie si in factiunea anterioara si chiar mi-a placut. Doresc sa imi diversivic activitatea pe server prin a adauga noi lucruri de facut.
  • Alte precizari: Nu, multumesc frumos.
Link to comment
Share on other sites

  • Nume: David.TeTractez
  • Rank: 5 
  • De ce dorești această funcție?: Deorece imi doresc sa am o contributie asupra acestei factiuni ajutand jucatorii sa intre aici si pentru ca este prima mea ocazie de a atinge aceasta fuctie, cea de tester.
  • Alte precizari: Daca o sa ajung tester o sa am grija sa intre in factiune doar jucatori seriosi .
  • Multumesc
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.