Jump to content

Tow Truck Company - Aplicaţii Tester / Tester Applications


Paul ToV
 Share

Recommended Posts

Nume: Aqqua

Rank: 5

De ce dorești această funcție?: Sa dau teste cu jucatorii acceptati pentru ca nu tot timpu unii testeri pot intra pentru a da testele cu ei iar jucatorii uneori sunt nevoiti sa stea ore intregi sau zile in asteptarea unui tester.

Alte precizari: -

Edited by Aqqua
Link to comment
Share on other sites

@Aqqua Esti acceptat pentru functia de tester in Tow Truck Company.

@ZEWus Esti acceptat pentru functia de tester in Tow Truck Compnay.

@AndreiOwnLegend Esti acceptat pentru functia de tester in Tow Truck Company.

 

Sper sa nu va bateti joc de aceasta functie. O sa fiti adaugati intr-un PM mai tarziu si tot atunci o sa primiti si functia de tester in joc. Daca aveti intrebari / nelamuriri puteti oricand sa intrebati pe cineva care are deja functia sau pe mine / Paul_.

 

Link to comment
Share on other sites

Nume: Leonidas

Rank: 5

De ce dorești această funcție?: Doresc sa ajut aceasta factiune cu ceva, plus ca doresc sa am ceva in plus de facut in acest joc.

Alte precizari:

Link to comment
Share on other sites

  • Nume: _DeNiS_45 
  • Rank: 5
  • De ce dorești această funcție?: Consider ca as dori sa incerc ceva nou in cadrul factiunii, functia de tester find una ce implica atentie si seriozitate.  Totodata, consider ca am acumulat si experiența da a indeplini funcția
  • Alte precizari: Succes!
Edited by LDV DeNiS45
Link to comment
Share on other sites

@L E O N I D A S Acceptat pentru functia de tester.

@LDV DeNiS45 Acceptat pentru functia de tester.

@Domnul Proto Acceptat pentru functia de tester.

 

@PaulBELEAUA Probabil la urmatoarea recrutare o sa primesti si tu sansa la functie daca devii mai activ si implicat.

@Draco RPG3  Probabil la urmatoarea recrutare o sa primesti si tu sansa la functie daca devii mai activ si implicat.

 

 

Continuam sa recrutam inca 1 tester. Puteti aplica mai jos.

Link to comment
Share on other sites

  • Nume: KenZy
  • Rank:
  • De ce dorești această funcție?:Deoarece aceasta functie am avut-o doar in EL Loco Cartel, in urma cu 5 ani. Imi este foarte dor sa dau teste si sa ajut factiunea cu testarea si acceptarea celor care merita
  • Alte precizari: Stiu ca deabia ce am primit rank 4, dar chiar imi doresc aceasta functie, chiar daca s-ar putea sa mai am niste chestii de invatat. Bafta!
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, South KenZy said:
  • Nume: KenZy
  • Rank:
  • De ce dorești această funcție?:Deoarece aceasta functie am avut-o doar in EL Loco Cartel, in urma cu 5 ani. Imi este foarte dor sa dau teste si sa ajut factiunea cu testarea si acceptarea celor care merita
  • Alte precizari: Stiu ca deabia ce am primit rank 4, dar chiar imi doresc aceasta functie, chiar daca s-ar putea sa mai am niste chestii de invatat. Bafta!

Aplicatie respinsa, deoarece recent ai primit rank 4, mai acumuleaza putina experienta si dupa poti aplica din nou. 

Edited by mR zeW
Link to comment
Share on other sites

Nume: WeezeL

Rank: 5

De ce dorești această funcție?: Vreau sa ajut factiunea cum se poate, am mai fost tester si in Taxi LS si FBI si imi este drag.

Alte precizari: -

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, WeezeL said:

Nume: WeezeL

Rank: 5

De ce dorești această funcție?: Vreau sa ajut factiunea cum se poate, am mai fost tester si in Taxi LS si FBI si imi este drag.

Alte precizari: -

Esti acceptat pentru functia de tester in factiune Tow Truck Company

Link to comment
Share on other sites

Nume: Dulau[DROGAT]

Rank: 5

De ce dorești această funcție?: Am mai detinut aceasta functie in trecut si m-am descurcat destul de bine, mi-ar placea sa colaborez cu staff-ul pentru noii recruti, sa intre doar cei mai buni.

Alte precizari: Nup

Link to comment
Share on other sites

@Adrian DULAU Esti respins pentru functia de tester, momentan nu-mi inspiri incredere, iar pana nu o sa-ti schimbi comportamentul putin nu o sa se schimbe nimic.

Link to comment
Share on other sites

  • Nume: KenZy
  • Rank: 5
  • De ce dorești această funcție?: Deoarece am mai fost tester in trecut si chiar as dori sa retraiesc aceasta experienta.
  • Alte precizari: Bafta!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.