Jump to content

Tow Truck Company - Aplicaţii Tester / Tester Applications


Paul ToV
 Share

Recommended Posts

  • Nume:Vladyyyyy
  • Rank:4
  • De ce dorești această funcție?:Pentru a ajuta jucatorii acceptati sa sustina testul de intrare cat mai repede fiind mai multi testeri, iar in al doilea rand pentru a ajuta conducerea factiunii.
  • Alte precizari:Seara faina!
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, South Vladyyyyy said:
  • Nume:Vladyyyyy
  • Rank:4
  • De ce dorești această funcție?:Pentru a ajuta jucatorii acceptati sa sustina testul de intrare cat mai repede fiind mai multi testeri, iar in al doilea rand pentru a ajuta conducerea factiunii.
  • Alte precizari:Seara faina!

Aplicatie respinsa, deoarece recent ai primit rank 4. Mai acumuleaza putina experienta si dupa poti aplica din nou. 

Link to comment
Share on other sites

  • Nume: nusuntscar.
  • Rank: 5
  • De ce dorești această funcție?: Vreau să ajut cât de mult pot facțiunea, acum am destul de mult timp liber și chiar mă pot ocupa de asta. 
  • Alte precizari: Multumesc !

 

Edited by Meek14
Link to comment
Share on other sites

On 7/23/2021 at 2:19 PM, Meek14 said:
  • Nume: nusuntscar.
  • Rank: 5
  • De ce dorești această funcție?: Vreau să ajut cât de mult pot facțiunea, acum am destul de mult timp liber și chiar mă pot ocupa de asta. 
  • Alte precizari: Multumesc !

Esti acceptat pentru functia de tester in cadrul factiunii Tow Truck Company.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, F4L Dya said:
  • Nume: Tokyo.
  • Rank: 5
  • De ce dorești această funcție?: Doresc aceasta functie pentru ca as dori sa ajut factiunea atat cat pot si eu, sunt o persoana activa pe server si sunt disponibila pentru asta.
  •  Alte precizari: Multumesc!

Esti acceptata pentru functia de tester in cadrul factiunii Tow Truck Company.

Link to comment
Share on other sites

  • Nume: Judge.
  • Rank: 5
  • De ce dorești această funcție?: Aș dori să ajut cat mai mult aceasta factiune pentru a rămâne în top, astfel regasindu-ma perfect pentru aceasta funcție.
  • Alte precizari: Multumesc pentru oportunitate!
Edited by JudgementDay
Link to comment
Share on other sites

On 10/30/2021 at 6:32 PM, JudgementDay said:
  • Nume: Judge.
  • Rank: 5
  • De ce dorești această funcție?: Aș dori să ajut cat mai mult aceasta factiune pentru a rămâne în top, astfel regasindu-ma perfect pentru aceasta funcție.
  • Alte precizari: Multumesc pentru oportunitate!

Esti acceptat pentru functia de tester in cadrul factiunii Tow Truck Company.

Link to comment
Share on other sites

  • Nume: ElectroBoY
  • Rank: Manager (5)
  • De ce dorești această funcție?: Doresc sa ma alatur functiei de Tester in cadrul factiunii Tow Truck Company deoarece ma atrage ideea de a avea o responsabilitate, sa sustin testele cu doritorii candidati ai factiunii din fiecare sesiune. Am destula experienta in aceasta minunata factiune si doresc sa ma implic cat mai mult, sa va pot ajuta cat pot de mult, cu orice. 'Tester' este o functie delicata, pe care trebuie sa stii cum sa o tratezi. Trebuie tratata cu seriozitate, pentru ca aici depinde si putin sau mai mult din viitorul membrilor care au fost acceptati.
  • Alte precizari: Multumesc!
Edited by ElectroBoY
Greseli in scriere
Link to comment
Share on other sites

Nume: Wexler

Rank: 5;

De ce dorești această funcție?: doresc această funcție deoarece este o experiență diferită pentru mine. am mai fost Tester pe alte comunități, așadar știu ce îndatoriri și obligații am atunci când dețin funcția, dar consider și că știu regulamentul facțiunii, condițiile de tractare și colectivul în sine într-un procentaj destul de mare, așadar mă voi putea adapta ușor și nu voi dezamăgi.

Alte precizari: fie ca cel mai bun să obțină funcția!

Edited by rewxler
Link to comment
Share on other sites

On 11/28/2021 at 12:14 AM, ElectroBoY said:
  • Nume: ElectroBoY
  • Rank: Manager (5)
  • De ce dorești această funcție?: Doresc sa ma alatur functiei de Tester in cadrul factiunii Tow Truck Company deoarece ma atrage ideea de a avea o responsabilitate, sa sustin testele cu doritorii candidati ai factiunii din fiecare sesiune. Am destula experienta in aceasta minunata factiune si doresc sa ma implic cat mai mult, sa va pot ajuta cat pot de mult, cu orice. 'Tester' este o functie delicata, pe care trebuie sa stii cum sa o tratezi. Trebuie tratata cu seriozitate, pentru ca aici depinde si putin sau mai mult din viitorul membrilor care au fost acceptati.
  •  Alte precizari: Multumesc!

Esti acceptat pentru functia de tester in cadrul factiunii Tow Truck Company.

 

On 11/28/2021 at 12:18 PM, invalid said:

Nume: Wexler

Rank: 5;

De ce dorești această funcție?: doresc această funcție deoarece este o experiență diferită pentru mine. am mai fost Tester pe alte comunități, așadar știu ce îndatoriri și obligații am atunci când dețin funcția, dar consider și că știu regulamentul facțiunii, condițiile de tractare și colectivul în sine într-un procentaj destul de mare, așadar mă voi putea adapta ușor și nu voi dezamăgi.

Alte precizari: fie ca cel mai bun să obțină funcția!

Din pacate nu mai dispunem de locuri.

Link to comment
Share on other sites

  • Nume:DeiuS
  • Rank:5
  • De ce dorești această funcție?: Imi doresc sa ajut din nou factiunea cu tot ceea ce pot si sa ajung din nou unul dintre cei mai activi testeri
  • Alte precizari:Toate cele bune, DeiuS!
Link to comment
Share on other sites

Nume: Malibu

Rank: 5;

De ce dorești această funcție?: doresc această funcție în primul rând deoarece am avut ocazia să fiu Tester și pe alte comunități, așadar știu cu ce se mănâncă funcția aceasta și știu ce îndatoriri am. pot fi activ, dedicat și cunosc regulamentul într-o foarte mare parte a acestuia, deci nu vor exista momente în care să pun o întrebare unui candidat și să nu știu răspunsul corect, plus că până acum sper că am putut demonstra că pot organiza facțiunea și îi pot îndruma pe noii colegi pe drumul cel bun, asta până aleg să ne părăsească.

Alte precizari: la fel cum am precizat și data trecută, fie ca cel mai bun să câștige!

Link to comment
Share on other sites

@ DeiuS & @ South Ripley -> acceptati pentru functia de testeri in cadrul factiunii Tow Truck Company.

 

! ! ! ! ! Inainte sa postati in acest topic, verificati prima data daca se recruteaza testeri in cadrul factiunii, nu postati aiurea fara sa va anunte cineva ceva. Data viitoare daca se mai repeta aplicatiile pentru tester o sa fie RESPINSA, deci mare atentie ! ! ! ! !

Link to comment
Share on other sites

On 11/15/2022 at 12:52 AM, Nic Adrian said:
  • Nume: Nic_Adrian
  • Rank: 5
  • De ce dorești această funcție?: Raport mic la rank 5, deci mai mult timp pt alte activitati in factiune; sa fiu mai util.
  • Alte precizari: O sa-mi dau silinta.

Esti acceptat pentru functia de tester in cadrul factiunii Tow Truck Company.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.