Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Prezentare - DeniZM


DeniZM
 Share

Recommended Posts

Nick-ul tau: DeniZ.M
- Prenume: Denis
- Varsta: 15 ani

- Locatia: Moldova
- Ocupatie: Plimbatu cu bicicleta, jocurile video, iesitul la plimbari si sala.
- Jocul(rile) preferat(e): SA:MP si cam asta ar fi.
- Hobby-urile tale: Jocurile video
- O descriere despre tine (minim 10 cuvinte): Salut, ma numesc Denis si am 15 ani, locuesc in Moldova, undeva pe acolo, as prefera sa nu spun locatia exacta. Sunt o persoana sensibila, curioasa si mereu atras de lucrurile frumoase. Imi place caracterul meu si tot ceea ce fac, imi place sa traesc viata din plin, desi uneori mai sunt si persoane care ma impiedica, dar incerc mereu sa trec peste ele. Cam acesta sunt eu in cuvinte scurte, as putea sa ma mai lungesc mult, dar nu are rost.
- De unde ai aflat de B-Zone Community?: De la un prieten, care a inceput sa joace Pe RGP3, unde initial am inceput si eu, si dupa am venit pe RPG2.
- Alte precizari?: Mi-a parut bine sa ma fac cunoscut pe acest forum, sper sa ne intelegem!

Link to comment
Share on other sites

"Își vor face topic de prezentare doar membrii noi. Membrii care revin sau pleacă sunt rugați să o facă în liniște.''

Esti membru vechi, era de datoria ta sa citesti regulamentul.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.