Jump to content

Summer Wars


Kelton
 Share

Recommended Posts

Cel mai bine ar fi de luni sa inceapa programul de vara deoarece majoritatea termina. Vara a inceput pe 1 iunie , de ce sa fie implementat programul de vara cu o luna mai tarziu ? Cei care au examene,bac etc demisie sau inactivitate :D   Dupa parerea mea 13:00-15:00 ar fi cel mai ok program pentru wars.

Link to comment
Share on other sites

Avand in vedere ca unii dintre noi mai avem si practica, normal ar fi sa se puna o ora cat mai rezonabila pentru toti.(18:00-20:00)

rody24f.png

Edited by eB Rody
Link to comment
Share on other sites

18-20 sau 19 - 21 macar pentru a-i pune in avantaj si pe cei care lucreaza program normal pana la ora 18.

Sa mai zic ca atunci cand nu am mult de munca pot pleca pe la 17:30 / 17:45 de la birou pt ora 18 si cand e sa intarzii pun o invoire.

Pana acum programul 15 - 17 care era cand jucam prin mafii pana in 2015 era oribil chiar daca eram licean si aveam vacanta.

Link to comment
Share on other sites

1. Trebuie reduse rapoartele de activitate deoarece vara playerii scad iar eu fiind intr-un departament ma chinui foarte mult sa-l fac. Daca eu ma chinui sa fac raportul tu iti dai seama ce face un taximetrist? Am avut contul saNe 2 saptamani in grija contul fiind in Taxi daca faceai 2 3 comenzi in jumatate de ora, pai era perfect. 

2. War-urile ar trebuie de la 17;18.

3. Programul de vara se poate baga de luni, iar pentru cei ce au bac/EN sa se dea raport optional & prezenta optionala la war pana se termina deoarece iti zic eu ca cand tu ai 11 argumentari+alte teorii+altele (ca in cazul meu) nu iti mai vine nici-un chef sa intrii pe samp ca sa iti faci raportul. 

 O zi buna!

Link to comment
Share on other sites

Well, since it's summer ..

And almost everyone's free, ... we'll have to go outside with friends (beach) ..

And best time for that is the current war time..

So it'll be perfect if the new war interval time doesn't exceed [12:00  -- 16:00]

In that interval of time i guess everyone will be free and it'll be perfect!

Regards! (my opinion) 

Link to comment
Share on other sites

Sunt putini jucatori de samp care au examen,sunt foarte multi jucatori de samp care sunt la scoala liceu si au luat vacanta acum,de exemplu eu nu ma pot juca pe programul vostru 20:00-22:00 pana pe 1 iulie pentru ca nu pot pierde 2 saptamani pentru programul asta, ar fi mai bine prin sondaj sa aleaga gangsteri de cand sa inceapa warurile de vara si in ce interval sa fie, pentru ca nimeni nu stain astea 2 saptamani din vacanta sa intre la 20:00-22:00 sa intre la war.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Razzer said:

O idee foarte proasta, unii mai au liceu si termina pe 5 iulie gandeste-te si la ei. In acest caz ma incadrez si eu. Cine imi joaca mie atat timp pe cont?

Corect eu termin școală pe 19 iulie

Link to comment
Share on other sites

War-urile sa fie ca si pana acum de la ora 14:00-16:00 ca nu mergeti voi zilnic la strand, atunci puteti folosii o invoire, iar despre cei cu scoala profesionala sunt si alte factiunii nu e vina noastra ca nu le place cartea,ci barosu!De pe 24iunie zic ca e de ajuns cei cu bac pot lua o minivacanta de la samp daca ii intereseaza examenul nu sa invete in ultima saptamana!Eu zic sa muti war urile de pe 24iunie la ora14 pt ca vara se va duce repede deja la ora 20 lumea iese afara e racoare in schimb la ora 14 nu mereau ai ce face

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.