Jump to content

Summer Wars


Kelton
 Share

Recommended Posts

2 hours ago, sebizu said:

Cel mai bine ar fi de luni sa inceapa programul de vara deoarece majoritatea termina. Vara a inceput pe 1 iunie , de ce sa fie implementat programul de vara cu o luna mai tarziu ? Cei care au examene,bac etc demisie sau inactivitate :D   Dupa parerea mea 13:00-15:00 ar fi cel mai ok program pentru wars.

Sunt de acord cu el, cei care aveti bac, examene aveti inactivitati, ivoiri sau chiar in cel mai neplacut caz demisie..Oricum cam majoritatea jucatorilor ce joaca in mafie se vor lasa de aceasta si probabil chiar si de joc.

Cat despre programul de war zic sa fie între orele 14:00 - 16:00, multi vor acest program caci este cel mai relaxant program si într-adever, nu va duceți in fiecare zi la strand, sa fim seriosi.

Aceasta a fost parerea mea, o zi bună!

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, AIM NewLife said:

Eu cred ca putem trece la ora de vara incepand cu saptamana viitoare, adica na eu nu cred ca sta cineva sa invete peste zi, mai ales ca e vara, majoritatea invatam seara, peste zi mai mergi la strand, la sala, iesi in oras ca-i fain si cald etc (la astea mai poti renunta in pofida warurilor insa la invatat nu)

 

Cat despre orele de waruri, cred ca cel mai ok ar fi 12-14, cred ca toata lumea se trezeste pana in ora 12 si poate sa ajunga la wars, iar dupa 14 lumea se mai duce la piscina, stranduri etc, ca-i vara, daca punem 13-15 deja ora cand se termina warurile si anume 15 e deja prea tarziu, parerea mea.

sunt total de acord cu ceea ce a spus newlife, iar cei care au practica și alte chestii de facut, pot sa își pună inactivitate.

Link to comment
Share on other sites

Eu propun sa avem warurile de la 18:00 pana la 20:00 e cel mai bine , si eu am practică și nu pot intra de la 14;00 pana la 16:00 practică e la profilul economic nu cum cred alți ca mecanică ?

Edited by Yonutx
Link to comment
Share on other sites

Hello, Please Don't Change the War Time Because It Is Perfect For Me And Other People Living In Other Timezones Like Pakistan And India

Link to comment
Share on other sites

Daca warurile vor fi de la ora 12 de pe 1 iulie, eu de exemplu, care termin pe 18 iulie, nu voi putea ajunge wars 3 saptamani. Propun ca warurile sa fie de la ora 18:00 pana la 20:00 pentru a putea ajunge toata lumea sau, posibil cea mai buna variant, sa nu se schimbe ora warurile pentru ca este perfect asa cum este si nu v a da peste cap toti jucatorii in mafii si programul lor.

Edited by AimWopes
Link to comment
Share on other sites

plz make the time remain same for summer wars! 20:00 - 22:00 bcuz its best timezone for foreign players like me.

Link to comment
Share on other sites

Va rog frumos baga-ti stocuri in ds sunt multe vehicule care nu sunt in stoc

Vorbeste si cu Bobo sa bage stocuri in ds

Baga-ti stocuri in ds pe RPG 2

Vreau sa imi cumpar infernus dar nu e in stoc, nu vreau sa-l cumpar de la playeri

 

 

Edited by RobertPC10
Link to comment
Share on other sites

Buna ideea cu rapoartele injumatatite ;) nu-i problema eu am practica si ore pana in 20 iulie :)  dupa partea a 2-a probabil corigente da aia nu mai o zicem =)) Oricum gg :D Succes.

Edited by ZakeNN
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ZakeNN said:

Buna ideea cu rapoartele injumatatite ;) nu-i problema eu am practica dupa partea a 2-a probabil corigente da aia nu mai o zicem =)) Oricum gg :D Succes.

Tu esti mereu cu corigentele bai asta. Da nu e problema la rapoarte injumatatie pot fi si optionale mai bine ca si asa multi abia fac.

Link to comment
Share on other sites

Zic sa fie waruri de la 18:00 - 20:00 si de la 20:00 puteti iesi in oras unde vrea inima voastra. Incepand de Luni sa fie asa. 

Link to comment
Share on other sites

Iti sugerez sa lasi orele de waruri asa sau sa pui macar de la 18 la 20. Multi o sa se angajeze pe durata verii si nu vor putea ajunge la 14 sau cat puneti voi. Daca raman asa vor avea cu totii timp sa vina la waruri. Daca se muta la 14 multi nu pot sa vina si vor renunta la samp (ma incadrez si eu aici).

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, eB Rody said:

Avand in vedere ca unii dintre noi mai avem si practica, normal ar fi sa se puna o ora cat mai rezonabila pentru toti.(18:00-20:00)

rody24f.png

practica se termina în general, la toți, la ora 13:00.

6 hours ago, eB alonso said:

din moment ce stii ca ai bac, pui demisie si nu ti mai arde de jocu asta, iar cea mai perfecta ora e de la 18-20, toti sunt acasa si se termina si cand trebuie

ar merge niște war uri de la 18-20 dar deja se răcește afara și după 18 majoritatea ieșim. 

7 hours ago, SCHUMAN said:

Noroc, ar fii bine sa se activeze warurile de vara din data de 5 iulie, ca unii au practica, cat despre orele de waruri as zice 18:00-20:00.

eu am practica pana pe 15 Iulie, ce zici

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Madalin said:

practica se termina în general, la toți, la ora 13:00.

ar merge niște war uri de la 18-20 dar deja se răcește afara și după 18 majoritatea ieșim. 

eu am practica pana pe 15 Iulie, ce zici

Nu toata lumea termina la ora 13:00, depinde de liceu si de profil. Eu, de exemplu am practica de la ora 12:00-15:30, si nu am cum intra pe joc, plus ca nimeni nu prea are chef sa intre dupa ce a fost plecat. De aceea am cerut sa fie o ora cat mai rezonabila.

 

rody24ff.png

 

 

 

image.png.791f99328643a15a0cef71a2d6b172ba.png

image.png.f99dc57749fa51e21b59872973ec1850.png

image.png.d752c017de8ce1c80cb4b3f77c82d339.png

 

Edited by eB Rody
Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.