Jump to content

Summer Wars


Kelton
 Share

Recommended Posts

-Dupa parerea mea, ar fi bine ca WARURILE de vara sa fie de la ora 16:00-18:00.

-Deoarece, poate cineva este ocupat, are pregatiri, etc.

-Cine este "PRO" cu mine, sa comenteze.

-Eu zic ca este o sugestie buna pentru toti, eu de exemplu, dupa ora 13:00 am pregatire, ar fi mai bine daca s-ar tine warurile de la ora 16:00-18:00, parerea mea, acum voi faceti cum vreti!

                                                                                                  Multa bafta va doresc!!!

Link to comment
Share on other sites

On 6/12/2019 at 12:10 PM, Jackus said:

Ar trebui sa se treaca la programul de vara dupa ce toti termina cu BAC-ul respectiv Sesiunea ca sa le fie bine tuturor. Cat despre orele in care ar trebui sa se defasoare war-urile, intervalul 18:00-20:00 ar fi cel mai potrivit. Lumea merge la strand vara, doarme. Dupa 20:00 se iese afara cu prietenii, nu prea sta nimeni in casa vara.

Are dreptate. Intervalul 18:00 - 20:00 ar fii cel mai bun. In vacantele precedente cat era de la amiaza, nu puteam intra deloc, pentru ca la mine e cu o ora inapoi si eram la scoala.

Link to comment
Share on other sites

I know it's the wrong section to suggest something, 

But it's a good opportunity since you're updating something concerning wars anyway ...

 

So i suggest to add

UZI (To /order 3)

Shotgun (to /order 2 + /order 3)

If i'll tell you the reasons it'll be longer post ..

But i would just ask like : WHY NOT ?

 

Link to comment
Share on other sites

Cum au spus toti, atunci cand ai bac sau examene, nu iti mai arde de samp. Si te pregatesti din timp, nu cu 2 saptamani inainte. In fine, cred ca cea mai buna ora pentru waruri ar fi 12-14 fiindca, nu toti au chef ca de la ora 18, de exemplu, sa stea de waruri in loc se iasa la o bere sau la o plimbare, e vara totusi. In schimb, la 12 sunt 30+ de grade. Nu iti arde de iesit. Parerea mea. Spor la joc. :*

Link to comment
Share on other sites

Mie personal mi-ar placea ca warurile sa fie tot de la 20:00 la 22:00 pentru ca sunt unii care au practica si care nu pot ajunge si altii sunt prinsi cu treaba de zi, asa seara, te poti relaxa la un war cv, daca nu te enervezi, bineinteles

 

Link to comment
Share on other sites

Eu aș zice să lasi programul de war uri cum e acum pentru ca unii lucrează, de exemplu eu, sunt la muncă și nu am cum să intru la war uri la 2 sau 4 când pui programul, ar fii mult mai ok așa cum este acum, stiu ca majoritatea jucătorilor sunt copii, dar să uitam de ei și să ne aducem aminte ca suntem și persoane de 20+ ani care lucrează în timpul ala și nu au cum să ajungă la war uri

Link to comment
Share on other sites

Interesat, doar ca unii au practica cateva saptamani de la sfarsitul scolii in colo si nu stiu cum o sa se descurce.

Edited by eB Vlad
Link to comment
Share on other sites

On 6/12/2019 at 2:08 AM, AIM NewLife said:

Eu cred ca putem trece la ora de vara incepand cu saptamana viitoare, adica na eu nu cred ca sta cineva sa invete peste zi, mai ales ca e vara, majoritatea invatam seara, peste zi mai mergi la strand, la sala, iesi in oras ca-i fain si cald etc (la astea mai poti renunta in pofida warurilor insa la invatat nu)

 

Cat despre orele de waruri, cred ca cel mai ok ar fi 12-14, cred ca toata lumea se trezeste pana in ora 12 si poate sa ajunga la wars, iar dupa 14 lumea se mai duce la piscina, stranduri etc, ca-i vara, daca punem 13-15 deja ora cand se termina warurile si anume 15 e deja prea tarziu, parerea mea.

total de acord, acum de exemplu cand sunt orele normale 20-22 aseara nu am ajuns la wars, ies pe afara seara ca e frumos nu e cald, cand sa ajungi la wars.

Link to comment
Share on other sites

Sincer ar fi cel mai bine chiar 11:00-13:00 pentru a avea timp dupa. +programul de waruri sa inceapa de pe 10-15 iulie, multi mai au scoala. Parerea mea sincera.

Edited by AlexQQ14
Link to comment
Share on other sites

On 6/13/2019 at 11:39 AM, Mihai MEOW said:

-Dupa parerea mea, ar fi bine ca WARURILE de vara sa fie de la ora 16:00-18:00.

-Deoarece, poate cineva este ocupat, are pregatiri, etc.

-Cine este "PRO" cu mine, sa comenteze.

-Eu zic ca este o sugestie buna pentru toti, eu de exemplu, dupa ora 13:00 am pregatire, ar fi mai bine daca s-ar tine warurile de la ora 16:00-18:00, parerea mea, acum voi faceti cum vreti!

                                                                                                  Multa bafta va doresc!!!

+1

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.