Jump to content

Summer Wars


Kelton
 Share

Recommended Posts

On 6/12/2019 at 1:10 PM, Jackus said:

Ar trebui sa se treaca la programul de vara dupa ce toti termina cu BAC-ul respectiv Sesiunea ca sa le fie bine tuturor. Cat despre orele in care ar trebui sa se defasoare war-urile, intervalul 18:00-20:00 ar fi cel mai potrivit. Lumea merge la strand vara, doarme. Dupa 20:00 se iese afara cu prietenii, nu prea sta nimeni in casa vara.

Băiatul știe cum sta treaba, votez împreună cu el. 

Link to comment
Share on other sites

Este vara pentru toată lumea, fie liceu teoretic sau practic, multă lume nu o să-și rupă din timp sa vina seara la 8 la war uri din oraș, mai bine trecem direct

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, GGhrtTT said:

Mai bine faci sontaj cu toate orele, ca sa nu fie discutii si cel mai votat, acela ramane. Eu propun 18:00 - 20:00

Bine gândit!

Link to comment
Share on other sites

18-20 e fix perioada in care incepe sa scada si temperatura aia toropitoare de la ora pranzului, perioada in care lumea incepe sa iasa pe afara

 

Daca intre 12-14 nu vreti war, cand iesiti in oras? La pranz pe 500 de grade?

 

 

 

On 6/13/2019 at 11:39 AM, Mihai MEOW said:

-Dupa parerea mea, ar fi bine ca WARURILE de vara sa fie de la ora 16:00-18:00.

-Deoarece, poate cineva este ocupat, are pregatiri, etc.

-Cine este "PRO" cu mine, sa comenteze.

-Eu zic ca este o sugestie buna pentru toti, eu de exemplu, dupa ora 13:00 am pregatire, ar fi mai bine daca s-ar tine warurile de la ora 16:00-18:00, parerea mea, acum voi faceti cum vreti!

                                                                                                  Multa bafta va doresc!!!

prietene faci pregatire vara?

 

 

Vara oricum nimeni nu se trezeste la 7 dimineata, te trezesti la un 11, ai war 2 ore si de la 14 ai toata ziua n fata

Astia cu practica, care vad ca sunteti foarte multi, puneti invoire la ultimul war si mergeti la liceu

 

In toti anii a fost 12-14/14-16 iar acum vad ca brusc v-a lovit practica pe toti

Edited by zL Andrei
Link to comment
Share on other sites

On 6/14/2019 at 11:33 AM, AlexQQ14 said:

Sincer ar fi cel mai bine chiar 11:00-13:00 pentru a avea timp dupa. +programul de waruri sa inceapa de pe 10-15 iulie, multi mai au scoala. Parerea mea sincera.

vere ai 15 ani, hai ca ai scoala de la 13 sa zicem, vii la vreo 18, minim 2 ore sunt 30 de grade n-ai ce sa faci, iti zic eu ca nimeni nu o sa-si puna alarma la 11 pe timp de vara sa joace la waruri, de la 12-5 e caldura aia grava, la 13 termini si stai in casa sa ce? 18-20 e cel mai bun orar din simplul fapt ca dupa 20 nu mai e soare, acum daca nu te lasa parintii sa iesi din casa e alta problema

2 hours ago, zL Andrei said:

18-20 e fix perioada in care incepe sa scada si temperatura aia toropitoare de la ora pranzului, perioada in care lumea incepe sa iasa pe afara

 

Daca intre 12-14 nu vreti war, cand iesiti in oras? La pranz pe 500 de grade?

 

 

 

prietene faci pregatire vara?

 

 

Vara oricum nimeni nu se trezeste la 7 dimineata, te trezesti la un 11, ai war 2 ore si de la 14 ai toata ziua n fata

Astia cu practica, care vad ca sunteti foarte multi, puneti invoire la ultimul war si mergeti la liceu

 

In toti anii a fost 12-14/14-16 iar acum vad ca brusc v-a lovit practica pe toti

andrusa, saracie, sinonime, cum ma sa iesi de la 18 ca sunt 25 de grade minim dormi pe langa gard ce sa faci afara

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, sing out said:

vere ai 15 ani, hai ca ai scoala de la 13 sa zicem, vii la vreo 18, minim 2 ore sunt 30 de grade n-ai ce sa faci, iti zic eu ca nimeni nu o sa-si puna alarma la 11 pe timp de vara sa joace la waruri, de la 12-5 e caldura aia grava, la 13 termini si stai in casa sa ce? 18-20 e cel mai bun orar din simplul fapt ca dupa 20 nu mai e soare, acum daca nu te lasa parintii sa iesi din casa e alta problema

andrusa, saracie, sinonime, cum ma sa iesi de la 18 ca sunt 25 de grade minim dormi pe langa gard ce sa faci afara

pai si la 12 ce dq faci

ba daniele tu nici nu mai joci pe b zone 

Edited by zL Andrei
Link to comment
Share on other sites

Datorita faptului ca in timpul anului cineva nu poate juca la waruri si are sansa doar vara s-o faca eu zic ca perioada de vara trebuie sa fie una de waruri obisnuite la orele 14:00 - 16:00.

Mersi!

Link to comment
Share on other sites

On 6/12/2019 at 4:08 PM, LORD ALCAPONE HYENA said:

War-urile sa fie ca si pana acum de la ora 14:00-16:00 ca nu mergeti voi zilnic la strand, atunci puteti folosii o invoire, iar despre cei cu scoala profesionala sunt si alte factiunii nu e vina noastra ca nu le place cartea,ci barosu!De pe 24iunie zic ca e de ajuns cei cu bac pot lua o minivacanta de la samp daca ii intereseaza examenul nu sa invete in ultima saptamana!Eu zic sa muti war urile de pe 24iunie la ora14 pt ca vara se va duce repede deja la ora 20 lumea iese afara e racoare in schimb la ora 14 nu mereau ai ce face

Sunt de acord cu el.

War-urile ar fi mai bine sa fie undeva intre orele 12:00 - 16:00 atunci cand e cald afara, pentru ca dupa ora 18:00 deja incepe sa fie racoare iar lumea iese pe afara etc.

Link to comment
Share on other sites

Eu as prefera sa fie waruri de la 18:00-20:00 că mna seara mai ies cu prieteni la un suc sau cu prietena. Nu știu nu as prefera mai devreme.

Link to comment
Share on other sites

Ar trebui sa se treaca la programul de vara dupa ce toti termina cu BAC-ul respectiv Sesiunea ca sa le fie bine tuturor. Cat despre orele in care ar trebui sa se defasoare war-urile, intervalul 18:00-20:00 ar fi cel mai potrivit. Lumea merge la strand vara, doarme. Dupa 20:00 se iese afara cu prietenii, nu prea sta nimeni in casa vara, aceasta este parerea mea.

Link to comment
Share on other sites

Propun sa desfintati war-urile pe timp de vara, asa poate se mai trezesc cativa la realitate si isi dau seama ca n-are sens sa se streseze si/sau sa foloseasca coduri pentru niste patratele cand poti face atatea lucruri mai faine irl. ?

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.