Jump to content

National Guard - Cereri aderare echipe / Team membership requests


DerVectron
 Share

Recommended Posts

Nume: Costy.
Rank: Captain (4)
Aplic pentru echipa: Antrenor Secund
Motiv: Consider ca sunt pregatit pt aceasta functie, deoarece am mai facut parte din aceasta echipa si stiu cu ce se mananca.
Fac parte din echipa: -

Link to comment
Share on other sites

Nume:FacTOT.FCSB
Rank:5
Aplic pentru echipa:Antrenor secund.
Motiv:Doresc sa intru in echipa de antrenori deoarece consider ca a venit momentul sa ajut factiunea cu mai multe lucruri decat am facut o pana acum. Si cred ca sunt destul de pregatit pentru aceasta responsabilitate
Fac parte din echipa:-

Link to comment
Share on other sites

On 3/7/2021 at 3:55 PM, Anisha said:

Nume: Buttercup
Rank: Captain (4)
Aplic pentru echipa:Teste Grade
Motiv: Doresc să contribui în aderarea la un rank mai mare a colegilor.
Fac parte din echipa: -

  •  
  •  

Din pacate nu ai experienta necesara pentru aceasta echipa, capul sus soldat!

 

On 3/7/2021 at 3:56 PM, VODA ReKSiO said:

Nume: ReKSiO
Rank: Captain (4)
Aplic pentru echipa:Antrenor secund
Motiv: Doresc sa ajut la testele pentru grad si sa ii testez pe membri.
Fac parte din echipa: Nu am

Din pacate nu ai experienta necesara pentru aceasta echipa, capul sus soldat! 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 3/7/2021 at 3:56 PM, Costy. said:

Nume: Costy.
Rank: Captain (4)
Aplic pentru echipa: Antrenor Secund
Motiv: Consider ca sunt pregatit pt aceasta functie, deoarece am mai facut parte din aceasta echipa si stiu cu ce se mananca.
Fac parte din echipa: -

Ai fost scos recent din aceasta functie, conducerea considera ca trebuie sa astepti pana cand suntem convinsi ca esti in stare sa profiti de a 2 a sansa, capul sus soldat!

 

On 3/7/2021 at 5:03 PM, MRdanu.roalert said:

Nume:SveN

Rank:Major(5).

Aplic pentru echia:Antrenor secundar.

Motiv:Doresc sa incerc si eu ca antrenor macar ca e secundar poate cu timpul sa iau si andrenor principal.

Fac parte din echipa:-.

 

Consider ca nu ai suficienta experienta pentru aceasta echipa, mai ai nevoie de timp, capul sus soldat!

 

On 3/7/2021 at 9:27 PM, FacTOT said:

Nume:FacTOT.FCSB
Rank:5
Aplic pentru echipa:Antrenor secund.
Motiv:Doresc sa intru in echipa de antrenori deoarece consider ca a venit momentul sa ajut factiunea cu mai multe lucruri decat am facut o pana acum. Si cred ca sunt destul de pregatit pentru aceasta responsabilitate
Fac parte din echipa:-

 

Consider ca ai suficienta experienta acumulata pentru aceasta functie, tragi destul de bine si cred ca esti pregatit pentru a fii loial armatei pana la capat, TRAIASCA NATIA!

 

                                                                                                                                                                                          Document semnat si aprobat de General Standar.                    

Edited by VODA Standar
Link to comment
Share on other sites

Aplicatii deschise pentru recrutarea unuia sau a maxim doi membrii in echipa de Rapoarte.

Link to comment
Share on other sites

Nume:Ozzie
Rank:4
Aplic pentru echipa: Rapoarte de activitate 
Motiv: Deoarece imi place sa fac rapoarte, ma pricep si am un avantaj ca am 2 monitoare si pot sa il fac repede si lejer, vreau sa ajut cat de mult pot cat timp am ocazia sa stau aici! Multumesc frumos! 
Fac parte din echipa:  Rank 3-4 

Link to comment
Share on other sites

Nume:FacTOT.FailMachine
Rank:5
Aplic pentru echipa:Rapoarte de activitate.
Motiv:Doresc sa intru in echipa de raport de activitate pentru a ajuta mai mult armata cat si pe tine bbomber. am vechimea necesara si cred ca sunt foarte pregatit de inca o misiune.
Fac parte din echipa:antrenor secund

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, oZZie S4F said:

Nume:Ozzie
Rank:4
Aplic pentru echipa: Rapoarte de activitate 
Motiv: Deoarece imi place sa fac rapoarte, ma pricep si am un avantaj ca am 2 monitoare si pot sa il fac repede si lejer, vreau sa ajut cat de mult pot cat timp am ocazia sa stau aici! Multumesc frumos! 
Fac parte din echipa:  Rank 3-4 

Cerere acceptata! Vei primi functia pe discord

 

15 minutes ago, FacTOT said:

Nume:FacTOT.FailMachine
Rank:5
Aplic pentru echipa:Rapoarte de activitate.
Motiv:Doresc sa intru in echipa de raport de activitate pentru a ajuta mai mult armata cat si pe tine bbomber. am vechimea necesara si cred ca sunt foarte pregatit de inca o misiune.
Fac parte din echipa:antrenor secund

Cerere acceptata! Vei primi functia pe discord.

Link to comment
Share on other sites

Nume:BeebitaRx
Rank:4
Aplic pentru echipa: Rapoarte de activitate 
Motiv: Vreau sa ma implic mai mult, vreau sa ajut mai mult aceasta factiune, vreau sa fac rapoarte deoarece imi place foarte mult, mi se pare foarte interesant si un lucru de baza in factiune. 
Fac parte din echipa:  Antrenor secund

Edited by Beebita ToV
Link to comment
Share on other sites

Aplicatii deschise pentru recrutarea unui singur membru in echipa de Antrenor secund.

Link to comment
Share on other sites

Nume:.BASTARDO
Rank:  5
Aplic pentru echipa: Antrenor secund.
Motiv: This was my goal from months ago, and i believe i have both the experience and the time necessary so i can get the National guard trainings to a whole new level.
Fac parte din echipa:  -

Edited by AIM BASTARDO
Link to comment
Share on other sites

Nume:SveN

Rank:Major(5).

Aplic pentru echia:Antrenor secundar.

Motiv:Doresc sa incerc si eu ca antrenor macar ca e secundar poate cu timpul sa iau si andrenor principal,am mai facut o data cerere si mi a fost respinsa din cauza ca nu aveam experienta,acum ca am aproape 250 zile cred ca am sansa.

Fac parte din echipa:Testeri.

Edited by MRdanu.roalert
Link to comment
Share on other sites

Nume:ReKSiO

Rank:Major(5).

Aplic pentru echia:Rapoarte & Antrenor secund

Motiv:Doresc sa ajut factiunea cu ceva pentru ca munca pe care o depun consider ca este cam prea putina, nu prea am adus atat de multe + factiunii avand aproximativ 170 zile in factiune, as dori sa ma alatur si daca as fi acceptat la Rapoarte aici imi doresc cel mai tare, cred ca as face o treaba buna cu Ozzie.

Fac parte din echipa:Testeri.

Link to comment
Share on other sites

On 6/1/2021 at 4:29 PM, Beebita ToV said:

Nume:BeebitaRx
Rank:4
Aplic pentru echipa: Rapoarte de activitate 
Motiv: Vreau sa ma implic mai mult, vreau sa ajut mai mult aceasta factiune, vreau sa fac rapoarte deoarece imi place foarte mult, mi se pare foarte interesant si un lucru de baza in factiune. 
Fac parte din echipa:  Antrenor secund

 Cerere acceptata! Vei primi functia pe discord!

 

2 hours ago, AIM BASTARDO said:

Nume:.BASTARDO
Rank:  5
Aplic pentru echipa: Antrenor secund.
Motiv: This was my goal from months ago, and i believe i have both the experience and the time necessary so i can get the National guard trainings to a whole new level.

           I also want to test the abilities of the newer soldiers. I might only have 125 days in faction but i worked hard in this faction: winning Soldier of the month twice in a row,                         organising 2 activities, winning the instructor of the month prize, never received a faction warn AV or even fine, not to forget the 2 olympic medals i won for the army.

           Strong activity and presence in general. 
Fac parte din echipa:  -

Request accepted! You'll get the grade on discord soon!

 

2 hours ago, MRdanu.roalert said:

Nume:SveN

Rank:Major(5).

Aplic pentru echia:Antrenor secundar.

Motiv:Doresc sa incerc si eu ca antrenor macar ca e secundar poate cu timpul sa iau si andrenor principal,am mai facut o data cerere si mi a fost respinsa din cauza ca nu aveam experienta,acum ca am aproape 250 zile cred ca am sansa.

Fac parte din echipa:Testeri.

Consider ca, ai experienta necesara insa esti cam inactiv in ultima perioada si in plus ai si 2 fw-uri pentru absent la activate/antrenament

 

1 hour ago, ZeroOne. VODA said:

Nume:ReKSiO

Rank:Major(5).

Aplic pentru echia:Rapoarte & Antrenor secund

Motiv:Doresc sa ajut factiunea cu ceva pentru ca munca pe care o depun consider ca este cam prea putina, nu prea am adus atat de multe + factiunii avand aproximativ 170 zile in factiune, as dori sa ma alatur si daca as fi acceptat la Rapoarte aici imi doresc cel mai tare, cred ca as face o treaba buna cu Ozzie.

Fac parte din echipa:Testeri.

Tu nu esti pregatit pentru functia de antrenor secund momentan. In ceea ce priveste echipa de raporte o sa ramai momentan pe loc. Imediat ce se elibereaza un loc vei fi adaugat fara cerere, daca mai doresti acest lucru.

Link to comment
Share on other sites

Avand in vedere ca sunt putini instructori la momentul de fata (4 rank 4) doresc sa recrutez inca 2 jucatori sa-i instruiasca pe cei noi veniti pe o perioada scurta de timp. Tin sa mentionez ca pot aplica toti membrii de rank 3+.

Link to comment
Share on other sites

 

Nume:ReKSiO

Rank:Major(5).

Aplic pentru echia: Instructori

Motiv: Vreau sa ii instruesc pe cei noi intrati, eu am mai avut acest grad, stiu cum sta treaba. Avand in vedere ca sunt putini instructori vreau sa ii ajut.

Fac parte din echipa:Rapoarte

Link to comment
Share on other sites

Nume: ReKSiO
Rank: Major 5
Aplic pentru echipa:Antrenor secund
Motiv: Doresc sa ajut la testele pentru grad si sa ii testez pe membri.
Fac parte din echipa: Rapoarte & Instructori 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.