Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Bug - war kill / deaths


South Example

Recommended Posts

Nick-ul tau: Example
Server: rpg 1 
Descrierea bugului: joci si tu ca omu pe turf si cand te omoara cineva ti se pune death de 2 ori si aluia care te a omort ii pune 2 kill uri nu e corect fata de tine ca faci minus aiurea la war si ca iei puncte ca sa castigi turfu, la 0:20

@Kelton @Adi007

 


Screenshot(s):  

 

Link to comment
Share on other sites

Văd pe filmare că ai lag, posibil asta fiind cauza pentru care s-a contorizat de două ori același lucru. N-am modificat din câte știu nimic legat de killuri la waruri sau killuri în general.

Problema asta are loc tot timpul?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kelton said:

Văd pe filmare că ai lag, posibil asta fiind cauza pentru care s-a contorizat de două ori același lucru. N-am modificat din câte știu nimic legat de killuri la waruri sau killuri în general.

Problema asta are loc tot timpul?

Nu, nu are loc mereu dar uneori se intampla. Mi s-a intamplat si mie ieri, sa il omor pe unul de 2x, nu cred ca e nevoie sa pun filmarea dar uneori ti se pun 2kills cand faci un kill sau 2 death uri cand iei doar unul.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Kelton said:

Văd pe filmare că ai lag, posibil asta fiind cauza pentru care s-a contorizat de două ori același lucru. N-am modificat din câte știu nimic legat de killuri la waruri sau killuri în general.

Problema asta are loc tot timpul?

nu are loc tot timpul dar este un lag infernal la war daca vrei iti dau o filmare cum dadeam '' pereti'' la war daca pot sa zic asa ca sa vezi ce fel de lag este.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Kelton said:

Toată lumea simte acest lag sau doar unii jucători?

Eu când am lag îmi pune death de 2 ori, nu prea mi se întâmplă.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kelton said:

Toată lumea simte acest lag sau doar unii jucători?

crede ma frate ca toata lumea are lag sau cel putin cei cu conectiune slaba nuj eu stau la tara si nu am net bun daca pot sa zic asa dar am ping mic in timpu war urilor si tot am acel lag ( delay cand trag in cineva,) uite o faza unde pot sa zic ca mi a dat perete dar nu a fost perete a fost pur si simplu lag

 

 secunda 0:52 se vede ca el era sus la al doilea nivel de parcare eu ma duc sub el cum ar veni si imi da damage e lag nu e cod sau ceva mi a confirmat si el.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.