Jump to content

Fondatorul dracului!


BIS aka OldNab
 Share

Recommended Posts

Asta e jucatorul parlit ce se revolta si vede o oportunitate in fuziune ca sa primeasca mai multi bani pe bunuri decat avea inainte :)) Imi place. +1

Edited by TLG Matrix
Link to comment
Share on other sites

Acel moment cand face un moderator un meme si nimeni nu spune ca e prost...

cum sa razi la asa ceva si daca o dam pe logica b-zone e proprietatea lui bobo............................

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ngb from rpg4 said:

De acum daca se face fuziune, la BGAG trebuie sa vad doar meme-uri pe aceasta tema??

Uşurel că au fost doar 2 meme-uri, şi mie mi s-a părut că primul nu a exploatat subiectul aşa bine.

 

1 hour ago, South Example said:

Acel moment cand face un moderator un meme si nimeni nu spune ca e prost...

cum sa razi la asa ceva si daca o dam pe logica b-zone e proprietatea lui bobo............................

Dacă tu ai 10 ani şi nu ştii cine e Vadim Tudor sau filmarea din care e făcută poza, nu înseamnă că e meme-ul prost. :)

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, BIS aka OldNab said:

Uşurel că au fost doar 2 meme-uri, şi mie mi s-a părut că primul nu a exploatat subiectul aşa bine.

 

Dacă tu ai 10 ani şi nu ştii cine e Vadim Tudor sau filmarea din care e făcută poza, nu înseamnă că e meme-ul prost. :)

zi mi tu mie ca a ras cineva la meme ul tau de rahat sa nu zic alt cumva? profesor x

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, South Example said:

zi mi tu mie ca a ras cineva la meme ul tau de rahat sa nu zic alt cumva? profesor x

Are 18 reacţii prietene, când majoritatea meme-urilor au 3-4 reacţii. Înţeleg că eşti helper şi vrei să lingi şi tu în cur ca să devii admin, dar nici chiar aşa :)

Link to comment
Share on other sites

Ma nu ca-s carcotas sau ceva, nu e extraordinar cat sa razi la el, dar cat sa zambesti, e ok.

Si vreau sa-i iau putin apararea lui @South Example. E dreptul lui sa-si exprime parerea despre absolut orice, cat si la un meme, cum ai si tu, cum am si eu atata timp cat e public. De asemenea e dreptul tau sa nu-ti peste de parerea cuiva si s-o ignori @BIS aka OldNab, dar nu poti sa-l jignesti pentru ca si-a exprimat opinia STRICT asupra memeului, nu asupra ta. Cat despre voturi... Ai o mentalitate proasta despre asta, ca si cum ai spune ca Andra Gogan are 1 milion de abonati pentru ca are content de calitate. Nu conteaza cate like-uri are cineva, daca tu ai o opinie despre ceva,  poti s-o spui, nu conteaza cati spun ca e bine ceva, cat timp tu il consideri prost si ai si argumente pentru asta. Asa ca nu poti sa-i spui ca memeul e bun pentru ca are 18 reactii. Nu scriu asta ca sa ma dau inteligent, dar mai mult m-a facut sa rad ce ai spus decat memeul :)) 

Edited by Ichimaru
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, BIS aka OldNab said:

Are 18 reacţii prietene, când majoritatea meme-urilor au 3-4 reacţii. Înţeleg că eşti helper şi vrei să lingi şi tu în cur ca să devii admin, dar nici chiar aşa :)

prin ce am ''lins'' ca am dat comentariu la un meme de cacat? penibil, mergi si invata profesor x si gata cu smecheria ca nu esti mare smecher tu pe forum, ai 18 reactii pentru ca ai pus in paranteza daca nu va place fuziune sau ceva de genul asa ca mergi si canta la alta masa lautarule.

 

si revin cu edit ca am uitat sa precizez cum sa te lauzi ma cu reactiile la un meme? =)))))))) :\/

Edited by South Example
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.