Jump to content

Fondatorul dracului!


BIS aka OldNab
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, South Example said:

prin ce am ''lins'' ca am dat comentariu la un meme de cacat? penibil, mergi si invata profesor x si gata cu smecheria ca nu esti mare smecher tu pe forum, ai 18 reactii pentru ca ai pus in paranteza daca nu va place fuziune sau ceva de genul asa ca mergi si canta la alta masa lautarule.

 

si revin cu edit ca am uitat sa precizez cum sa te lauzi ma cu reactiile la un meme? =)))))))) :\/

Mă întrebai cine a râs. Eu ţi-am demonstrat că a fost apreciat meme-ul. N-are rost să faci hate degeaba. Înţeleg că numai de asta sunt în stare plozii născuţi în secolul 21, dar, repet, nici chiar aşa.

5 hours ago, Ichimaru said:

Ma nu ca-s carcotas sau ceva, nu e extraordinar cat sa razi la el, dar cat sa zambesti, e ok.

Si vreau sa-i iau putin apararea lui @South Example. E dreptul lui sa-si exprime parerea despre absolut orice, cat si la un meme, cum ai si tu, cum am si eu atata timp cat e public. De asemenea e dreptul tau sa nu-ti peste de parerea cuiva si s-o ignori @BIS aka OldNab, dar nu poti sa-l jignesti pentru ca si-a exprimat opinia STRICT asupra memeului, nu asupra ta. Cat despre voturi... Ai o mentalitate proasta despre asta, ca si cum ai spune ca Andra Gogan are 1 milion de abonati pentru ca are content de calitate. Nu conteaza cate like-uri are cineva, daca tu ai o opinie despre ceva,  poti s-o spui, nu conteaza cati spun ca e bine ceva, cat timp tu il consideri prost si ai si argumente pentru asta. Asa ca nu poti sa-i spui ca memeul e bun pentru ca are 18 reactii. Nu scriu asta ca sa ma dau inteligent, dar mai mult m-a facut sa rad ce ai spus decat memeul :)) 

Nu am spus că numărul de reacţii e proporţional cu calitatea meme-ului. Doar m-a întrebat ăsta cine a râs la el, şi i-am arătat că un număr destul de OK de oameni au reacţionat.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, BIS aka OldNab said:

Mă întrebai cine a râs. Eu ţi-am demonstrat că a fost apreciat meme-ul. N-are rost să faci hate degeaba. Înţeleg că numai de asta sunt în stare plozii născuţi în secolul 21, dar, repet, nici chiar aşa.

 

ai trait in vremea comunismului sa inteleg, sa nu uitam ca este o  comunitate de gaming, patriot roman ce esti tu, si hai sa nu facem chat aici, iti dau prea multa importanta vorbind cu tine, hai salut.

Link to comment
Share on other sites

Nu înțeleg ce-i cu atâta tam-tam pe aici.  Fiecare avem dreptul la o părere@BIS aka OldNab, nu trebuie să dai replică la fiecare părere negativa.  Sunt niste reguli care se aplică si la moderatori, nu doar la restul. Cat despre meme, slabut.

Edited by CBN G a B r i e L
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, CBN G a B r i e L said:

Nu înțeleg ce-i cu atâta tam-tam pe aici.  Fiecare avem dreptul la o părere@BIS aka OldNab, nu trebuie să dai replică la fiecare părere negativa.  Sunt niste reguli care se aplică si la moderatori, nu doar la restul. Cat despre meme, slabut.

E dreptul vostru să criticaţi, e dreptul meu să răspund la critică. :)

7 hours ago, South Example said:

ai trait in vremea comunismului sa inteleg, sa nu uitam ca este o  comunitate de gaming, patriot roman ce esti tu, si hai sa nu facem chat aici, iti dau prea multa importanta vorbind cu tine, hai salut.

Vai tu, importantule care eşti. Te-ai băgat precum chiloţii-n cur în seamă că poate-poate vede vreun superior şi te promovează mai repede, protector al comunităţii care eşti. Mi-e silă de ăştia ca voi, sincer. Gata cu off-topicul.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.