Jump to content
Sign in to follow this  
Victory Alexxandru

PROBLEMA CLEO

Recommended Posts

Posted (edited)
  • Nickname pe mix.b-zone.ro: Alexxandru
  • Descrierea problemei: Nu mi se sterg modurile, de exemplu din folderul cleo le sterg dar cand intru in joc le am, de ce? Am sters si tot folderul cleo, modurile pe joc tot au ramas.
  • Imagini/Video:-
  • Alte precizari:-
Edited by Victory Alexxandru

Posted (edited)
On 7/1/2019 at 12:50 PM, Victory Alexxandru said:
  • Nickname pe mix.b-zone.ro: Alexxandru
  • Descrierea problemei: Nu mi se sterg modurile, de exemplu din folderul cleo le sterg dar cand intru in joc le am, de ce? Am sters si tot folderul cleo, modurile pe joc tot au ramas.
  • Imagini/Video:-
  • Alte precizari:-

Chiar dacă este un topic vechi, o să las aici un răspuns pentru viitoarele persoane ce o să întâmpine aceași problemă.

-------------------------------

1. Asigură-te că atunci când rulezi jocul, acesta are path-ul corect către executabilul folderului în care tu ai adus anumite modificări.

image.png.4385a2192b002593333ad5edb8cb045f.png

image.png.2dbc1024de7f97fdecfb843405d011b8.png

(aici căutați path-ul corect)

image.png.9fe08f55ad4f56363c9499b0d279d313.png

2. Un alt caz, însă nu știu exact când și de ce apare, este din cauza că fișierele se salvează în Virtual Store. Absolut orice fișier (.txd, .img, .cs, .asi etc) poate să fie salvat atât în folderul principal al jocului, cât și în acest folder.

Mai jos aveți un exemplu cum puteți ajunge in VS. Dacă nu vă apare folderul Rockstar Games odată ce ați intrat în „Program Files”, înseamnă că nu este activat.

C:\Users\andrei\AppData\Local\VirtualStore\Program Files (x86)\Rockstar Games\GTA San Andreas

Edited by shanker'

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.