Jump to content

Nu pot sa intur pe web .


FacTOT

Recommended Posts

De fiecare data cand intru pe website imi da o eroare , adica cam din data in care au picat websiteurile pentru un interval destul de mare de timp  , de atunci de loc nu am mai intrat pe website . Va rog ajutatima !

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Problemele semnalate în acest topic nu sunt buguri care să țină script ci mai degrabă de website. Voi muta topicul în secțiunea corectă să se ocupe web developerul de problema ta.

 

O zi bună.

Link to comment
Share on other sites

Bună ziua, uneori din cauza host nu vă puteți conecta la site-ul web. Puteți aștepta câteva zile și verificați din nou, dacă încă nu funcționează, postați un videoclip, astfel încât administratorii să poată lucra pe acesta.

Link to comment
Share on other sites

Eroarea 503 apare atunci când se fac prea multe refreshuri pe domeniul b-zone de pe același IP. E practic o protecție împotriva atacurilor către website sau forum. Un simplu refresh rezolvă eroarea aia.

Pe mine mă interesează dacă jucătorul care a deschis acest topic are o altfel de problemă ce nu-i permite să intre deloc pe website.

Link to comment
Share on other sites

On 7/2/2019 at 12:27 PM, FacTOT said:

De fiecare data cand intru pe website imi da o eroare , adica cam din data in care au picat websiteurile pentru un interval destul de mare de timp  , de atunci de loc nu am mai intrat pe website . Va rog ajutatima !

 

On 7/2/2019 at 12:27 PM, FacTOT said:

De fiecare data cand intru pe website imi da o eroare , adica cam din data in care au picat websiteurile pentru un interval destul de mare de timp  , de atunci de loc nu am mai intrat pe website . Va rog ajutatima !

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 7/3/2019 at 10:15 AM, Kelton said:

Pai asta e nu ma lasa deloc , dar am reusit sa rezolv problema , am reusit cu un restart la router , 

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.