Jump to content

Fuziune Servere


Kelton
 Share

Recommended Posts

Desi cei de pe RPG3-RPG4 merg pe varianta cu 2 liderii, mi se pare groaznica.

O sa apara instant certuri si o mai proasta gestionare a activitatilor. O sa fie aplicatii si o sa certe ca unu vrea pe unu si altu pe celelalt.

La waruri, la coordonare ultimul cuvant ar trebui sa il aiba liderul, apai ce faci cand un lider iti zice ceva si celelalt altceva?

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NefiS L33T said:

Optiunea cu 2 lideri este cea mai buna din punctul meu de vedere.

Nu ar bine deloc, nu s-ar intelege si ar fi doar certuri

1 minute ago, L E O N I D A S said:

Doi lideri doar daca faci chat separat si fiecare sa se ocupe de membrii lui, altfel nu vad. O sa existe mari probleme lideri-membrii, mai ales in mafii.

 

1 minute ago, Lordd said:

Desi cei de pe RPG3-RPG4 merg pe varianta cu 2 liderii, mi se pare groaznica.

O sa apara instant certuri si o mai proasta gestionare a activitatilor. O sa fie aplicatii si o sa certe ca unu vrea pe unu si altu pe celelalt.

La waruri, la coordonare ultimul cuvant ar trebui sa il aiba liderul, apai ce faci cand un lider iti zice ceva si celelalt altceva?

 

foarte adv

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Dani EL said:

Nu are relevanta ceea ce spui tu. Daca joci pe un server care are o alta vechime, nu inseamna ca tu esti mai smecher. Nu exista gazde ceea ce voi nu vreti sa intelegeti. Lasa prostiilea astea din cap si gandeste de doua ori inainte sa spui ceva.

 

In momentul in care spui asta nu exista o egalitate intre servere. Fiecare trebuie sa primeasca ceva si sa castige ceva in urma lucrurilor.

 

Mai radem mai glumim, so..

Edited by Jackus
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, WediN North said:

Cea mai buna solutie, inchideti serverele 3 si 4 si cine vrea sa mai joace pe b-zone, o sa vina pe 1 sau 2 =))

Lol. Wipe pe toate serverele plus inchiderea 3 si 4. Asa pierdem toti :))

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, eB Swau said:

Nu ar bine deloc, nu s-ar intelege si ar fi doar certuri

 

foarte adv

Ok, sunt certuri, daca nu ii place sa coopereze poate sa si puna demisia si asa devine factiunea la normal.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Clanin3 said:

Adica tie-ti place sa te joci cu 50 jucatori, si restul pe /sleep, nu? Foarte multi sunt de acord cu aceasta fuziune, mai ales daca nu sunt pierderi semnificative. Iti pierzi casa, business-ul, atat. In rest, primesti bani pe ele, poate putin mai mult decat valoarea ei, "ca un bonus".

 

ON: Mi se pare mai ok sa fie doi lideri intr-o factiune. Daca nu reusesc sa se inteleaga, pot interveni adminii 4 sa-i ajute.

Eu ca un jucator simplu doar la waruri, care joc rar, am o varsta si deja nu mai ma atrage, putin imi pasa dar asta e parerea mea, poate ca gresesc sau am dreptate.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, South EleganT said:

Nu cred ca iti convine sa joci cu 180 jucatori din care 50% sunt Afk/sleep. Nu are farmec. Mai bine sa fim mai multi :)

Da, suntem mai multi si mai multa prostie din partea jucatorilor fara minte...intelegi tu ce spun, e alegerea lor oricum.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, South EleganT said:

Aici da, NU e ok cu 2 lideri:

- certuri/conflicte pt promovari si altele

- rivalitate

- reorganizare grea cu 60 membri in factiune :))

 

Ori facem ala bala portocala si care iese ăla e ?

Frumosul meu Elefant Cici, zic eu ca e mai bn cu 2 lideri ba, noua chiar ne plac certurile, care ar fi problema? :D Dar vorbind serios, ambii au muncit sa ajunga lider, ar fi urat ca unuia sa ii fie taiate picioarele instant iar altuia nu.

Link to comment
Share on other sites

Prefer sa se uneasca RPG2 cu RPG4 si RPG1 cu RPG3. Iar la faza cu liderii sa ramana cei de pe RPG1 si RPG2 deoarece acestea sunt servere mai vechi si mai populate!

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Milagros said:

Well, how dare you talking to Ralucy like this considering the fact that you were crying at me when your family ignored you because you will fail your exams? Really? Just move on kid and stop being arrogant. It doesn't suit you. Remember when you were crying at me because you cannot be accepted in uS? No, of course you don't. Do you remember when I helped you and now you have a stupid childish behaviour? Go back to your first classes and learn how to talk and how to treat a girl like Ralucy. Shut up until you will have a life and you stop living in a game older than you. Go back to LSPD and let NG members do their work.  

this topic is about the fusion what are you talking about?, if you have something else not related to This topic leave it in a PM, one more thing do i know you?

Edited by South South
Link to comment
Share on other sites

Prefer sa se fuzioneze rpg 2 cu rpg 4 si rpg 1 cu rpg 3 si sa se pastreze liderii de pe serverele principale, deoarece este mult mai greu sa iei lider pe ele fata de cele care sunt la inceput si de abia au jucatori.

Link to comment
Share on other sites

La lideri, sa fie cel dupa serverul principal, iar liderul dupa secundar, sa vina rank 6 aici, cei cu rank in factiunea respectiva pe secundar, sa primeasca -1 la rank.
Gen cei cu rank 6 dupa rpg 3, sa vina rank 5, cei cu rank 3 dupa rpg 3 sa vina rank 2 aici, samd.
Iar la bunuri, sa primeasca pretul pe care acestia l-au platit pana in luna a6a a acestui an, pe bunul respectiv, nu si dupa luna 6a, ca se pot face abuzuri, si sa si vanda bizurile intre ei pe sute de kk.
E logic sa ramana liderii dupa serverele principale, e enorm de greu sa iei lider pe 1, fata de rpg 3.

Edited by Victory Marki
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, zL BogdanMG said:

sa se pastreze liderii de pe serverele principale, deoarece este mult mai greu sa iei lider pe ele fata de cele care sunt la inceput si de abia au jucatori.

adv

Link to comment
Share on other sites

Just now, eB Swau said:

@Kelton Dupa cum se poate observa aproape toti liderii nu sunt de acord cu idee de 2 lideri, doar cei care nu au functia de lider sunt pro pentru aceasta varianta.

Eu sunt de acord, nu mi-as pierde liderul din cauza unui inactiv care nu se ocupa de factiune si are zile mai putine decat mine, normal ca cei de pe RPG2 si RPG1 vor vota cu b sau c ca sa ne pierdem noi liderul.

Link to comment
Share on other sites

1. La Staff e ok să rămână toţi în funcţie, deşi poate pe rpg3 şi 4 se obţine mai uşor funcţia dar asta e.

2. La lideri eu aş opta pentru varianta 3, să rămână liderii de pe serverele principale.

În rest e ok.


Pentru final, îl citez pe tig3r:

18 minutes ago, TiG3R said:

Fuziune RPG1 cu RPG4, nu vreau swiftygaming pe RPG1 :)) NoThx

 

Link to comment
Share on other sites

hello

despre case, mi se pare ca ar fi corect ca proprietarul care detine casa de mai mult timp sa o pastreze. De asemenea, daca am cumparat casa acum 1-2 ani, pretul nu mai este acelasi.

cat despre lider, ori ii puneti pe amandoi, este clar ca vor exista si certuri, dar asta e, ori deschideti aplicatiile si alegeti doar 1(nu doar dintre ei 2, fiind normal ca liderii actuali sa fie preferati pentru functie). In acest fel, prin aplicatie, va veti putea da seama clar ce au facut aplicantii pentru factiune sau ceea ce vor sa faca.

am vazut ca unii au ideea sa puneti membrii sa voteze, este aberant, normal ca va castiga liderul cu factiunea cu cei mai multi membrii, sunt sigur ca aproape nimeni(exceptand pe cei care-si urasc liderul) nu va vota cu cel venit de pe celalalt server.

Edited by Sebastian Mihail
Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked and unlocked this topic
  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.