Jump to content

Fuziune Servere


Kelton
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, Irina said:

Si celor care au primit recent sansa asta (in cazul meu)? O mare prostie, trebuie sa se tina cont de cat de activ a fost in tot timpul asta. 

Ttb vrea 72 si eu am avut wars tot timpul, cand altii au stat si s-au uitat. Am ajuns sa am 8/9/10 membrii din cauza warurilor, dar nu am avut de ales ?

Nu daor tu esti noua ca lidera, si eu am funcatia abia de 25+ zile, pe 3, si nu mi se apre corect sa ramana cel mai vechi, tot cel mai nou sa ramana sa vada cum e.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Irina said:

Si celor care au primit recent sansa asta (in cazul meu)? O mare prostie, trebuie sa se tina cont de cat de activ a fost in tot timpul asta. 

Ttb vrea 72 si eu am avut wars tot timpul, cand altii au stat si s-au uitat. Am ajuns sa am 8/9/10 membrii din cauza warurilor, dar nu am avut de ales ?

E mult mai ok 2 lideri simultan pana unul renunta, cineva oricum renunta intr-un final sau altul.

Link to comment
Share on other sites

Just now, AdiOwn said:

Nu daor tu esti noua ca lidera, si eu am funcatia abia de 25+ zile, pe 3, si nu mi se apre corect sa ramana cel mai vechi, tot cel mai nou sa ramana sa vada cum e.

Sau cel mai activ, vechimea nu conteaza cat esti un lider bun.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Irina said:

Sau cel mai activ, vechimea nu conteaza cat esti un lider bun.

Stiu, dar intr-o luna tot nu poti face nimic, in caz ca un lider vrea 72.

Edited by AdiOwn
Link to comment
Share on other sites

Cea mai buna opinie ar fi cea cu 2 lideri, ambii s-ar sfatuii intre ei in privinta membrilor si lucrurilor mai importante/complicate.

Link to comment
Share on other sites

Salut!

 

- Eu unul zic ca e ok cu 2 lideri. 

 

- Propun sa se faca fuziune cu RPG1 cu RPG3 si RPG2 cu RPG4

 

- Dar, nu imi place faza cu biz-urile si casele. Eu propun sa se calculeze valoarea ei de pe server-ul mai mare.

 Banuiesc ca o sa calculati un pret de toata jena, de exemplu eu am o casa de 50kk, am oferta de 45kk si pun pariu ca am sa primesc un pret de 10kk acolo. Deci zic eu ca e mai bine cu valoarea ei de pe server-ul mai mare.

Un Up-Vote daca sunteti de acord cu mine. ms pwpix

 

 

Edited by Rispetto
Link to comment
Share on other sites

@South Kazuto Cum sa fiu degeaba? Uite-te pe forum LVPD la rpg3 si la activitatea ma lunara. Sau defapt ti-o las aici.
image.thumb.png.8df154e7c8087320a2699c7275d048e7.png
Acum sa ne uitam si la topicurile din LVPD: 

 

image.thumb.png.74fe100cf8f9cbe3645460d37b4974ec.png
image.thumb.png.1758c72f6dd44e892d7e8a2266519d7a.pngimage.png
Ok, ma ocup de topicurile astea constant. Acum uite si cate zile am:
image.png.a524a104bf338622101f789acca50eee.png
Sunt degeaba, nu?

 

Acum ca mi-ai pus pe tava, am mai multe zile intr-o factiune pe samp decat ai tu de cand te joci jocul asta :)

Edited by WG Flavius
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rispetto said:

Salut!

 

- Eu unul zic ca e ok cu 2 lideri. 

 

- Propun sa se faza fuziune cu RPG1 cu RPG3 si RPG2 cu RPG4...

 

- Dar, nu imi place faza cu biz-urile si casele. Eu propun sa se calculeze valoarea ei de pe server-ul mai mare.

 Banuiesc ca o sa calculati un pret de toata jena, de exemplu eu am o casa de 50kk, am oferta de 45kk si pun pariu ca am sa primesc un pret de 10kk acolo. Deci zic eu ca e mai bine cu valoarea ei de pe server-ul mai mare.

Un Up-Vote daca sunteti de acord cu mine. ms pwpix

 

 

Fa si tabele, grafice, d astea ??‍♂️

Link to comment
Share on other sites

Îmi place ideea cu liderii, speram sa fie destul de capabili sa se înțeleagă și sa pice la un comun acord. Parca vad ca o sa fie probleme la acordarea rank-ului/clear-ului, unul vrea sa își lase membrii la automat, celălalt sa le acorde rank/clear la timp. Sa implementam și sa vedem ce o sa iasă. Restul este mai mult decât bun, va salut și spor la munca! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, W i s l e r said:

Rpg 1 cu 3, 2 cu 4 și viata e buna, liderii sa rămână amândoi, cn face scandal il aștept la mine în birou 

De ce 1 cu 3 si nu 2 cu 3

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, W i s l e r said:

Rpg 1 cu 3, 2 cu 4 și viata e buna, liderii sa rămână amândoi, cn face scandal il aștept la mine în birou 

Așa Wisler, fii rau de pe acum sa te știe de frica ! 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, W i s l e r said:

Rpg 1 cu 3, 2 cu 4 și viata e buna, liderii sa rămână amândoi, cn face scandal il aștept la mine în birou 

Sper ca nu o sa ma bati prea rau, deschide usa, ungure, intru!?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, eB Swau said:

De ce 1 cu 3 si nu 2 cu 3

Inițial lumea s-a gândit la 1 cu 3 și 2 cu 4, lăsăm asa 

1 minute ago, a r m y s said:

Așa Wisler, fii rau de pe acum sa te știe de frica ! 

Așa și trebuie 

1 minute ago, ROBBEN ToV said:

Ai birou pe plantatie? :D 

 

DA, jur 

1 minute ago, West Cataa said:

Sper ca nu o sa ma bati prea rau, deschide usa, ungure, intru!?

Pe toooti, romanurile iau bătaie 

Link to comment
Share on other sites

Daca e sa fie 2 lideri, unul vrea sa dea la x Rank up / fw / topicuri de care sa se ocupe sau orice altceva și celălalt nu, iasă totul că naiba. Nu te mai poți numi lider daca trebuie sa ceri "votul" celuilalt că sa poți face ceva... Eu unul sunt contra variantei cu 2 lideri, ar fi penibil.

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked and unlocked this topic
  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.