Jump to content

Fuziune Servere


Kelton
 Share

Recommended Posts

26 minutes ago, DM Fritz said:

Acum vin cateii de pe rpg 3 si 4 la noi pe 1 sa se dea mari rotunzi ca noi nu ne meritam functiile din staff etc samd. Ce iq sa ai sa dai functii la asa specimene? Patetic

"Cățeii" ba băiatule ia vezi pe cine jignesti.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, AT AdyWTF said:

Am stat 4-5 luni ca sa ajung lider organizand in locul liderului activitati...

DAR NOI DE PE 2 CA STAM 1 AN? Ce zici e corect?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Yonutx said:

DAR NOI DE PE 2 CA STAM 1 AN? Ce zici e corect?

Daca ai fi si citit urmatoarea fraza, ai fi vazut ca eu in locul liderului am organizat activitati in locul lui.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Yonutx said:

LIDERII DE PE 2 RAMAN LIDERII CE MAI VRETI? ASTEA DE PE 4 ASTA E , nu ati muncit voi mult pt lider acolo intr.o luna ai si luat.

Mare prostie, chiar daca joc pe 1 nu sunt de acord ca altii sa piarda la ce au muncit, sunt cazuri si cazuri chiar si pe 1 si pe 2 in care unii iau prea usor functia.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AT AdyWTF said:

Am luat noi functii usor? Stii cat am stat pentru lider TTC sau cat a stat Catalin77? Am si organizat activitati ca liderul nu avea timp, Catalin77 are un an in factiune ca membru.

Cât ai stat tu pentru lider? 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Angel said:

"Cățeii" ba băiatule ia vezi pe cine jignesti.

Urat din partea lui, morr =]]]]]]]]], e si helper mai mor odata =]]]]

 

Asa, vreau fuziune rpg1 cu rpg4 daca e sa se faca, dar eu sunt contra, mai bine ma joc singur pe turf

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ralucy said:

Cât ai stat tu pentru lider? 

4-5 luni aproximativ, organizand eu factiunea in locul liderului pe atunci... spuneti aceasta varianta doar de frica :|

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Janosh said:

Mare prostie, chiar daca joc pe 1 nu sunt de acord ca altii sa piarda la ce au muncit, sunt cazuri si cazuri chiar si pe 1 si pe 2 in care unii iau prea usor functia.

Ba baiatule ai greșit serverul,cum sa zici ca pe 2 sau 1 se ea ușor funcțile?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, TLG CataliN17 said:

@Yonutx prietene, am avut 450 zile ca membru pentru lider FBI, ti se pare ca inseamna 1 luna?

Depinde de comportament sancțiuni etc, poti sa stai si 35565 de zile daca iei sancțiuni si tot felul 

Link to comment
Share on other sites

Just now, North Alin said:

Cel mai bine ar fii sa se faca un POLL dintre lideri, sa alegem cine ramane lider.

Nu are rost, aia de pe 2 voteaza cu 2 si aia de pe 4 voteaza cu 4

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, AT AdyWTF said:

4-5 luni aproximativ, organizand eu factiunea in locul liderului pe atunci... spuneti aceasta varianta doar de frica :|

Eh, la noi se sta și cu anii. Liderul actual de la Național Guard are ca membru peste 2 ani și abia după 2 ani și ceva a luat lider, eu după un an jumate am luat abia sublider și după 2 ani de jucat pe server Helper. 
Scuza-ne pe noi ca nu am fugit repede pe RPG-urile deschise noi și am luat funcții imediat. 
Si cred ca in tot acest timp am făcut ceva și nu am stat cu ochii-n soare. 

Edited by Ralucy
Link to comment
Share on other sites

Just now, Yonutx said:

Depinde de comportament sancțiuni etc, poti sa stai si 35565 de zile daca iei sancțiuni si tot felul 

Nu prea cunosc nimic astia de pe 1 si 4 =))))

Link to comment
Share on other sites

Just now, North Alin said:

Cel mai bine ar fii sa se faca un POLL dintre lideri, sa alegem cine ramane lider.

Pe rpr3 sunt 25 de membri iar pe 1 40 cum votăm, ia zi?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Yonutx said:

Ba baiatule ai greșit serverul,cum sa zici ca pe 2 sau 1 se ea ușor funcțile?

Am zis ca sunt cazuri si cazuri, daca nu ai jucat si pe 3 si pe 4 de unde stii tu ca se dau usor? Infine, ramai la opinia ta, nu am cu cine, va ganditi doar la voi.

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.