Jump to content

Fuziune Servere


Kelton
 Share

Recommended Posts

3 minutes ago, AT AdyWTF said:

Si ce are daca am stat mai putine luni ca lider? Am muncit pentru aceasta functie foarte mult si sa-l pierd aiurea?

nu cred ca muncesti asa de mult pe rpg4 pentru o functie, sa fim seriosi acum, sunt playeri care au jucat pe rpg1 si s-au dus pe rpg4, iar intr-o luna au luat admin, ba chiar poti aplica direct la functia de admin pe rpg4 =)) liderul cred ca-l iei mult mai usor, daca ai 50-100 zile in factiune cred ca ai sanse direct la lider

Link to comment
Share on other sites

Just now, WediN North said:

nu cred ca muncesti asa de mult pe rpg4 pentru o functie, sa fim seriosi acum, sunt playeri care au jucat pe rpg1 si s-au dus pe rpg4, iar intr-o luna au luat admin, ba chiar poti aplica direct la functia de admin pe rpg4 =)) liderul cred ca-l iei mult mai usor, daca ai 50-100 zile in factiune cred ca ai sanse direct la lider

De unde stii tu ca nu am muncit pana acum la lider? 

Link to comment
Share on other sites

Citind printre randuri comentariile de mai sus, eu zic ca ar trebui sa va ganditi de 2 ori inainte sa faceti aceasta fuziune :), ca s-ar putea sa ramaneti cu mai putini jucatori pe RPG 1 si 2 decat aveti acuma pe 3 si 4. Sau sa fuzionati doar RPG 3 cu RPG 4....

Edited by AIM NewLife
Link to comment
Share on other sites

@Tupi Eu sunt de 2 ani in departament si nu am luat lider, gandeste-te ca nu toti primesc asa usor, daca lua oricine lider bine era. Te inteleg si pe tine ca stiu de cand esti in LSSI, dar nu e frumos sa arunci cu cuvinte asupra noastra tu fiind in necunostinta de cauza.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Tupi said:

Cineva care a luat lider după 6/7 luni petrecute în facțiune nu are cum să îi înțeleagă pe cei care au stat poate și mii de zile în facțiune pentru a obține ceva, ei își vor funcția ca doar mna, așa e romanul.

Ei nu se gandesc ca unii la noi cu atatea zile de asteptat la ei pentru Lider abia au luat rank 4 sau rank 5, dar ce sa facem, ne certam singuri ca tot pe a lor or s-o tina pana la verdictul final.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AT AdyWTF said:

De unde stii tu ca nu am muncit pana acum la lider? 

Intr-o luna de zile aveai si ce munci ce-i drept. Deja se vad efectele daca ar fi doi lideri. Infine.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, WediN North said:

nu cred ca muncesti asa de mult pe rpg4 pentru o functie, sa fim seriosi acum, sunt playeri care au jucat pe rpg1 si s-au dus pe rpg4, iar intr-o luna au luat admin, ba chiar poti aplica direct la functia de admin pe rpg4 =)) liderul cred ca-l iei mult mai usor, daca ai 50-100 zile in factiune cred ca ai sanse direct la lider

Fratioru daca nu ai jucat pe rpg4 sau 3 de unde ma rog poti da cu parerea la cat de usor se ia admin , lider , helper ?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AT AdyWTF said:

De unde stii tu ca nu am muncit pana acum la lider? 

ai muncit, n-ai muncit, ideea e ca iei usor o functie pe rpg4, daca joc 2-3 luni acolo am si lider si admin, in schimb pe rpg1 pt lider treb sa stai macar 200 de zile, sa nu zic 300-400, iar pt admin trebuie sa treci intai pe la helperi sa stai si acolo un an sa faci /n-uri, uita-te pe rpg1 la loguri pe la lideri si admini si vezi si tu

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ralucy said:

Ei nu se gandesc ca unii la noi cu atatea zile de asteptat la ei pentru Lider abia au luat rank 4 sau rank 5, dar ce sa facem, ne certam singuri ca tot pe a lor or s-o tina pana la verdictul final.

Eu am stat pentru lider chiar si de la rank 5, 6 :| Nu mai aruncati cu argumente daca nu va stiti in domeniul asta.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BogdanARTISTU said:

Vrei sa te joci pe un sv cu mai multi playeri? Poti sa te muti pe alt sv nu e vina mea ca nu aveti voi playeri si ca nu puteti sa va faceti rapoartele asta nu inseamna ca trebuie sa ne strice unora functiile ca asa vor ei

I-auzi, vezi ca si eu joc pe 2 si NU sunt multumit, daca tu joci in mafie imi dau seama ca habar nu stii ce inseamna sa te chinui sa-ti faci raportul de activitate. Tu intrii pe joc 2 ore pe zi, poate chiar mai putin si gata. 

Eu nu inteleg de ce vorbesti de functii cand tu nu detii una, lasa-i pe cei care au sa vobeasca. Oricum tu nu o sa fii afectat, cei pe RPG3/RPG4(cum o sa se decida) o sa vina la noi pe server, nu vice versa.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Tupi said:

Intr-o luna de zile aveai si ce munci ce-i drept. Deja se vad efectele daca ar fi doi lideri. Infine.

Te rog nu mai arunca cu argumente pentru a-ti proteja liderul ❤️

Edited by AT AdyWTF
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Ralucy said:

Ei nu se gandesc ca unii la noi cu atatea zile de asteptat la ei pentru Lider abia au luat rank 4 sau rank 5, dar ce sa facem, ne certam singuri ca tot pe a lor or s-o tina pana la verdictul final.

@Ralucy Vrei să spui că am la 480 de zile după ce am luat lider trebuia să am rank 4 la voi pe server sau cum vine asta? Sunt si eu curios :) :P

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AT AdyWTF said:

Eu am stat pentru lider chiar si de la rank 5, 6 :| Nu mai aruncati cu argumente daca nu va stiti in domeniul asta.

Se vede ca nu intelegi ce incerc sa spun si o tii pe a ta si buna ca ai stat 5 luni intr-o factiune pentru lider.

@G8Mihai, @WG Flavius am spus ca unii care au 5 luni in factiune poate au abia rank 4 sau nici ala, dar nu ne intelegem

Edited by Ralucy
Link to comment
Share on other sites

Just now, G8Mihai said:

@Ralucy Vrei să spui că am la 480 de zile după ce am luat lider trebuia să am rank 4 la voi pe server sau cum vine asta? Sunt si eu curios :) :P

Nu, se refera la faptul ca pe 1/2 e mult mai greu sa capeti o functie de lider. Pe 3/4 e ceva mai usor. Asta se aplica si la helper/admin.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ralucy said:

Se vede ca nu intelegi ce incerc sa spun si o tii pe a ta si buna ca ai stat 5 luni intr-o factiune pentru lider.

Am stat si in SFPD rank 6 pana ce a renuntat liderul SFPD dar n-am apucat liderul din pacate.

Link to comment
Share on other sites

Cum am zis, saracul @G8Mihai, de ce ai luat frate lider in doar 400 zile? Pe 1 trebuia sa fii acuma rank 1 sau 2, sa iti fie rusine ca mai iti vrei si functia pe asa server renumit, RPG1! Doar oamenii maturi, nu noi, ,,cateii" de pe 3, trebuie sa isi pastreze functiile!

Edited by WG Flavius
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AT AdyWTF said:

Te rog nu mai arunca cu argumente pentru a-ti proteja liderul ❤️

Nu știu care dintre noi își protejează liderul m3n =))

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, WG Flavius said:

@Tupi Eu sunt de 2 ani in departament si nu am luat lider, gandeste-te ca nu toti primesc asa usor, daca lua oricine lider bine era. Te inteleg si pe tine ca stiu de cand esti in LSSI, dar nu e frumos sa arunci cu cuvinte asupra noastra tu fiind in necunostinta de cauza.

asa sunt unii de pe 2, majoritatea tari in gura dar n au macar 100 de zile intr o factiune si au lider

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tupi said:

Nu știu care dintre noi își protejează liderul m3n =))

Normal ca tu castigi in asta dintre variantele 3 si 2, dar varianta 3 mi se pare o porcarie de varianta.

 

Se vede ca nu poti coopera cu liderul de pe 4 se pare ca ?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SkyLine1337 said:

Fratioru daca nu ai jucat pe rpg4 sau 3 de unde ma rog poti da cu parerea la cat de usor se ia admin , lider , helper ?

am jucat o scurta perioada si am o gramada de prieteni care au functii pe acolo, daca ma uit in logul unui admin, in MAXIM 6 luni de la admin 1 a ajuns admin 5 si nu e normal, in factiune daca ai stat 100 de zile, ai luat lider, ai muncit o luna de vai mama, raspunzi la aplicatii sau reclamatii, aia nu e munca, pe rpg1 un lider sta cel putin o ora pe forum (pt testeri, echipe, blacklist, antrenamente sau activitati optionale/obligatorii, sedinte, pareri, statistici lunare sau saptamanale), sa nu spun ca un sublider aici pe 1 munceste mult mai mult decat un lider pe 4, inainte sa vorbesti, macar uita-te prin topicuri sau prin loguri pe website sa vezi cum e pe 1 si dupa fa diferenta intre rpg4 de exemplu si rpg1. Consider ca cei de pe serverele principale sa-si pastreze functiile, iar ceilalti de pe 3 si 4 care au admin, heper, lider, sublider sa le fie pierduta functia pt ca, chiar daca au muncit cat timp au fost ei cu functii, acele functii au fost luate prea usor si multi sunt copii care sufera, fara suparare, n-am facut referire la nimeni

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.