Jump to content

Fuziune Servere


Kelton
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, G8Mihai said:

Păi normal că văd că victimizei atât dar ce au liderii de la noi de pe RPG3 râie sau ce? Nu înțeleg ce te frustrează atât că vei mai avea un lider ești căsătorită cu lideru de la NG de îl dramatizezi atât?

Nu cred ca te interesează pe tine sau pe altcineva viața mea personală si ce fel de relatii am eu cu liderul actual si nu era asta scopul discuției. Scopul discuției era total altul, nu am spus ca aveți ceva doar ca liderii de la noi consider ca au muncit mult mai mult decât cei de la voi, simple as that.

Link to comment
Share on other sites

@Naruto aka TinkerbellTi-am specificat mai sus ca din pacate nu vezi imaginea de ansamblu, referitor la Giggs: lhpytsk.png

 

Consideri ca acest lider merita sa-si piarda functia la fuziune in defavoarea unui jucator mai nou ca el, respectivul are factiunea mereu plina si din ce vad nu am avut probleme cu el de mai bine de un an de zile.

 

revenind la exemple, hai sa-ti dau inca un exemplu de lider  - Paul_ 1000+ zile in functia de lider @South PaulNDVxxvP.png

 

respectiv orele acestuia jucate 43DIcAR.png

 

Consideri ca aceste persoane merita sa paraseasca echipa liderilor la fuziune? 

Edited by SaRtOR
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ralucy said:

Nu cred ca te interesează pe tine sau pe altcineva viața mea personală si ce fel de relatii am eu cu liderul actual si nu era asta scopul discuției. Scopul discuției era total altul, nu am spus ca aveți ceva doar ca liderii de la noi consider ca au muncit mult mai mult decât cei de la voi, simple as that.

asta e doar parerea ta, de ce sa nu lasam 2 lideri si o sa vedem in timp care se descurca mai bine? de ce sa nu oferim sansa si celor de pe rpg3, daca erai tu de pe rpg3, oare parerea era aceeasi?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Naruto aka Tinkerbell said:

uite, nu am nimic cu cel pe care o sa il dau exemplu, imi cer scuze de la el dinainte pentru asta, dar
GigGs11[Legend] - 1168 day(s)
 

Month Monthly Played
June 2019 37 hours
May 2019 38 hours
April 2019 31 hours
March 2019 32 hours
February 2019 32 hours
January 2019 32 hours
December 2018 36 hours
November 2018 37 hours
October 2018 42 hours
September 2018 42 hours
August 2018 30 hours
July 2018 32 hours
June 2018 33 hours
May 2018 30 hours
April 2018

34 hours

cu o activitate lunara slaba, sta lider doar cu functia, activitate pauza. Ati putea sa oferiti sanse playerilor din LSPD care chiar sunt activi si s-ar ocupa, dar nu, voi preferati sa tineti pe cineva pentru ca are zile.
Imi pare rau GigGs11, nu am nimic cu tine, nu te cunosc.

giggs are o varsta, gandeste ca un om matur, isi face treaba cum trebuie si e ajutat si de cei de rank 5 sau 6 pt ca nici aia nu trebuie sa stea degeaba in factiune, el doar face ce trebuie sa faca un lider, raspunde la reclamatii, aplicatii, sedinte, rezolva conflictele, alea 30-40 de ore pe luna sunt dedicate liderului pe care-l are

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Ralucy said:

Nu cred ca te interesează pe tine sau pe altcineva viața mea personală si ce fel de relatii am eu cu liderul actual si nu era asta scopul discuției. Scopul discuției era total altul, nu am spus ca aveți ceva doar ca liderii de la noi consider ca au muncit mult mai mult decât cei de la voi, simple as that.

De unde ai tu perspectiva asta că a muncit mai mult poate noi am muncit pe forum am stat online în game arată-mi și mie toată munca lui vreau să văd? Eu pot să îți arăt ce am făcut pe forum la SFPD.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SaRtOR said:

@Naruto aka TinkerbellTi-am specificat mai sus ca din pacate nu vezi imaginea de ansamblu, referitor la Giggs: lhpytsk.png

 

Consideri ca acest lider merita sa-si piarda functia la fuziune in defavoarea unui jucator mai nou ca el, respectivul are factiunea mereu plina si din ce vad nu am avut probleme cu el de mai bine de un an de zile.

 

revenind la exemple, hai sa-ti dau inca un exemplu de lider NDVxxvP.png

 

respectiv orele acestuia jucate 43DIcAR.png

 

Consideri ca aceste persoane merita sa paraseasca echipa liderilor la fuziune? 

Sartor, eu nu zic ca ei merita sa piarda functia, eu am zis ca merita si cei de pe rpg3 o sansa sa arate ca se pot descurca ca si lideri. Chiar daca s-ar lasa cu 2 lideri / factiune, sunt sigur ca adminii de pe rpg1 ar sta pe orice greseala al liderilor de pe 3, deci e foarte trist ca ajungem sa ne "mancam" unu pe altu pe un joc din 2004 :) 

1 minute ago, WediN North said:

giggs are o varsta, gandeste ca un om matur, isi face treaba cum trebuie si e ajutat si de cei de rank 5 sau 6 pt ca nici aia nu trebuie sa stea degeaba in factiune, el doar face ce trebuie sa faca un lider, raspunde la reclamatii, aplicatii, sedinte, rezolva conflictele, alea 30-40 de ore pe luna sunt dedicate liderului pe care-l are

daca are o varsta si probleme si vrea sa se ocupe de viata reala, poate linisitit sa ofere functia cuiva caruia ii pasa de acest joc si isi poate petrece timpul in joc, nu il tine nimeni cu forta.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Naruto aka Tinkerbell said:

Sartor, eu nu zic ca ei merita sa piarda functia, eu am zis ca merita si cei de pe rpg3 o sansa sa arate ca se pot descurca ca si lideri. Chiar daca s-ar lasa cu 2 lideri / factiune, sunt sigur ca adminii de pe rpg1 ar sta pe orice greseala al liderilor de pe 3, deci e foarte trist ca ajungem sa ne "mancam" unu pe altu pe un joc din 2004 :) 

Adminii nu ar permite asta. Nu știu cum vedeți voi relațiile din Staff din exterior, dar în interior există relații de prietenie și ne înțelegem bine între noi, majoritatea adminilor de pe serverele RPG, și cred că Supervizorii nu sunt atât de neraționali încât să permită să apară astfel de comportament în rândul Staff-ului. 

Nu știu de unde vă vin vouă idei că adminii de pe rpg1 o să vâneze adminii de pe rpg3 și viceversa, pe bune. Chiar credeți că s-a ajuns la această gândire, cum ai zis și tu, pe un joc din 2004?

Link to comment
Share on other sites

Just now, South Toni said:

Adminii nu ar permite asta. Nu știu cum vedeți voi relațiile din Staff din exterior, dar în interior există relații de prietenie și ne înțelegem bine între noi, majoritatea adminilor de pe serverele RPG, și cred că Supervizorii nu sunt atât de neraționali încât să permită să apară astfel de comportament în rândul Staff-ului. 

Nu știu de unde vă vin vouă idei că adminii de pe rpg1 o să vâneze adminii de pe rpg3 și viceversa, pe bune. Chiar credeți că s-a ajuns la această gândire, cum ai zis și tu, pe un joc din 2004?

esti total paralel, vorbesc de lideri.... macar te-ai chinuit sa citesti ce am scris? sau doar te-ai bagat sa mai faci un post?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Naruto aka Tinkerbell said:

si cum de poti tu sa zici asa sigur ca de exemplu G8Mihai nu lua functia de lider daca juca pe rpg1 ? 

Nu se referea la asta, era vorba ca sunt jucatori mult mai vechi pe rpg1, unde e mai greu sa iei functie. 

Imediat fac 5 ani de samp, acum aproximativ o luna am luat lider, cum ti se pare? Inteleg ca si ceilalti s-au straduit dar si vechimea conteaza mult, cat si activitatea (in cadrul factiunii, nu neaparat ore jucate, sunt lideri cu sute de ore pe luna care nu se ocupa atat de bine de factiune), sunt multe aspecte de discutat aici, oricum.

Edited by Irina
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, SaRtOR said:

In sfarsit, ceva ce ma bucura ca stau pe topicul asta :)

Ar fi un lucru de nota 10, chiar dacă ar fi mult de muncă, nimic nu este imposibil, asă că te felicit pentru idee!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, aLexeiC said:

Poate sar anula toata aceasta fuziune ca din cate citesc de la pareri sau sugestii se ajunge la cearta.

Nu esti de mult timp pe bizon, poate de asta crezi asa

Link to comment
Share on other sites

Just now, Naruto aka Tinkerbell said:

esti total paralel, vorbesc de lideri.... macar te-ai chinuit sa citesti ce am scris? sau doar te-ai bagat sa mai faci un post?

Am jucat pe rpg3, nu m-ai impresionat cu comportamentul pe care l-ai avut 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Irina said:

Nu se referea la asta, era vorba ca sunt jucatori mult mai vechi pe rpg1, unde e mai greu sa iei functie. 

Imediat fac 5 ani de samp, acum aproximativ o luna am luat lider, cum ti se pare? Inteleg ca si ceilalti s-au straduit dar si vechimea conteaza mult, cat si activitatea (in cadrul actiunii, nu neaparat ore jucate, sunt lideri cu sute de ore pe luna care nu se ocupa atat de bine de factiune), sunt multe aspecte de discutat aici, roicum.

da, dar daca de exemplu Mihai se juca pe rpg1 poate ar fi avut si el o vechime. Dar Sartor a zis ca nu avea sanse la lider.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Naruto aka Tinkerbell said:

esti total paralel, vorbesc de lideri.... macar te-ai chinuit sa citesti ce am scris? sau doar te-ai bagat sa mai faci un post?

Toni s-a referit la ce-ai specificat tu ca adminii de pe 1 ar vana jucatorii de pe 3 @South Tonia fost pe subiect si are dreptate, nu stiu ce idei se fac in exterior dar nu este deloc ura intre membrii STAFF, pana la urma formam o comunitate LOL 

Link to comment
Share on other sites

Just now, South valeraS said:

Am jucat pe rpg3, nu m-ai impresionat cu comportamentul pe care l-ai avut 

Mama mama, Moldovenii mei sunt destepti rau +1

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Naruto aka Tinkerbell said:

esti total paralel, vorbesc de lideri.... macar te-ai chinuit sa citesti ce am scris? sau doar te-ai bagat sa mai faci un post?

Aceeași poveste. Măcar chinuie-te să înțelegi esența mesajului și nu mai arunca cu acuze în stânga și-n dreapta, că nu ai habar nici de 5% din ce se petrece în interiorul Staff-ului, dar e ușor să dăm cu presupusu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SaRtOR said:

Toni s-a referit la ce-ai specificat tu ca adminii de pe 1 ar vana jucatorii de pe 3 @South Tonia fost pe subiect si are dreptate, nu stiu ce idei se fac in exterior dar nu este deloc ura intre membrii STAFF, pana la urma formam o comunitate LOL 

Thank you =)) 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, South valeraS said:

Am jucat pe rpg3, nu m-ai impresionat cu comportamentul pe care l-ai avut 

ce treaba are comportamentul meu cu ce vorbim aici? Nici macar nu te cunosc.

5 minutes ago, South Toni said:

Nu știu de unde vă vin vouă idei că adminii de pe rpg1 o să vâneze adminii de pe rpg3 și viceversa

 

2 minutes ago, SaRtOR said:

Toni s-a referit la ce-ai specificat tu ca adminii de pe 1 ar vana jucatorii de pe 3 @South Tonia fost pe subiect si are dreptate, nu stiu ce idei se fac in exterior dar nu este deloc ura intre membrii STAFF, pana la urma formam o comunitate LOL 

ba da voi citit vreodata ce se scrie aici? ti-am dat quote la ce a zis .

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, aLexeiC said:

Si eu am jucat  pe RPG3 si am fost Colider LSSI si dupa parerea mea sunt tot  jucatori si nu ar trebuii atata concurenta intre servere.

nu ar trebui, dar daca este, n-ai csf

Link to comment
Share on other sites

Just now, Naruto aka Tinkerbell said:

ce treaba are comportamentul meu cu ce vorbim aici? Nici macar nu te cunosc.

Mane aici nu se vorbeste cum ar fi mai bine sa faca fuziunea dar se vorbeste ce comportament are x sau y.

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.