Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Fuziune Servere


Kelton
 Share

Recommended Posts

Just now, aLexeiC said:

Mane aici nu se vorbeste cum ar fi mai bine sa faca fuziunea dar se vorbeste ce comportament are x sau y.

Nimeni nu intelege nimic din toata chestia asta, nici macar tu

Link to comment
Share on other sites

Cel mai ok ar fi asta:

1. Rămân doi jucători cu gradul de lider până când unul dintre aceștia va renunța, iar apoi se va reveni la regimul normal de un singur lider.

E o soluție care s-ar putea să funcționeze și totul depinde foarte mult de cât de bine ar reuși două persoane în rol de conducător să se înțeleagă.

Link to comment
Share on other sites

Ba, asta-i ptr aia care sunt in LSPD pe RPG3 sau RPG4, care dintre ele o sa se uneasca cu RPG1: Aveti grija ca pe RPG1 nu exista LSPD, exista doar TLPD unde is PMisti si pute a manele, cica, sfatu' meu e sa va dati demisia daca ajungeti acolo dupa fuziune, sunt si cativa playeri okey acolo dar cam 95-99% is aia care put a manele, pwp.

Edited by Hawk ToV
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, aLexeiC said:

Cel mai ok ar fi asta:

1. Rămân doi jucători cu gradul de lider până când unul dintre aceștia va renunța, iar apoi se va reveni la regimul normal de un singur lider.

E o soluție care s-ar putea să funcționeze și totul depinde foarte mult de cât de bine ar reuși două persoane în rol de conducător să se înțeleagă.

Exact ma

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hawk ToV said:

Ba, asta-i ptr aia care sunt in LSPD pe RPG3 sau RPG4, care dintre ele o sa se uneasca cu RPG1: Aveti grija ce pe RPG1 nu exista LSPD, exista doar TLPD unde is PMisti si pute a manele, cica, sfatu' meu e sa va dati demisia daca ajungeti acolo dupa demisie, sunt si cativa playeri okey acolo dar cam 95-99% is aia care put a manele, pwp.

????

@Hawk ToV asasine, o să scăpați de maximus tiranul?

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Naruto aka Tinkerbell said:

uite, nu am nimic cu cel pe care o sa il dau exemplu, imi cer scuze de la el dinainte pentru asta, dar
GigGs11[Legend] - 1168 day(s)
 

Month Monthly Played
June 2019 37 hours
May 2019 38 hours
April 2019 31 hours
March 2019 32 hours
February 2019 32 hours
January 2019 32 hours
December 2018 36 hours
November 2018 37 hours
October 2018 42 hours
September 2018 42 hours
August 2018 30 hours
July 2018 32 hours
June 2018 33 hours
May 2018 30 hours
April 2018

34 hours

cu o activitate lunara slaba, sta lider doar cu functia, activitate pauza. Ati putea sa oferiti sanse playerilor din LSPD care chiar sunt activi si s-ar ocupa, dar nu, voi preferati sa tineti pe cineva pentru ca are zile.
Imi pare rau GigGs11, nu am nimic cu tine, nu te cunosc.

Daca tie 30 si ceva de ore lunar ti se par putine, atunci .... Din cate stiu Gigs are aproape 30 de ani, crezi ca nu are si el un loc de munca, prietena/sotie poate. Crezi ca sta toata ziua pe un joc? Cat timp da randament si isi face treaba bine cu o activitate decenta, nu vad de ar trebuii inlocuit.

Edited by Zeldris
Link to comment
Share on other sites

@SaRtOR, @Ralucy, @Irina hai sa incetam cu asta, Ne vedem pe noul server cand se face fuziunea si sa speram ca totul o sa fie bine sau doar o sa pierdem jucatori ca pe comunitatea ce incepe cu bug. Ideea e ca daca cei de pe rpg1 sau rpg2 o sa fie favorizati in aceasta fuziune cei de pe 3 si 4 o sa renunte la joc in mare parte pentru ca nimanui nu ii convine sa piarda functia (chiar daca au muncit mai putin sau mai mult pentru functie), mai bine se lasa cu 2 lideri pana cand renunta unu dintre ei si aia e. Poate nu va "mancati" unu pe altu pe noul server XOXOX

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Naruto aka Tinkerbell said:

uite, nu am nimic cu cel pe care o sa il dau exemplu, imi cer scuze de la el dinainte pentru asta, dar
GigGs11[Legend] - 1168 day(s)
 

Month Monthly Played
June 2019 37 hours
May 2019 38 hours
April 2019 31 hours
March 2019 32 hours
February 2019 32 hours
January 2019 32 hours
December 2018 36 hours
November 2018 37 hours
October 2018 42 hours
September 2018 42 hours
August 2018 30 hours
July 2018 32 hours
June 2018 33 hours
May 2018 30 hours
April 2018

34 hours

cu o activitate lunara slaba, sta lider doar cu functia, activitate pauza. Ati putea sa oferiti sanse playerilor din LSPD care chiar sunt activi si s-ar ocupa, dar nu, voi preferati sa tineti pe cineva pentru ca are zile.
Imi pare rau GigGs11, nu am nimic cu tine, nu te cunosc.

Ba, nu stiu cine esti, da' deja-mi place despre tine.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zeldris said:

Daca tie 30 si ceva de ore lunar ti se par putine, atunci .... Din cate stiu Gigs are aproape 30 de ani, crezi ca nu are si el un loc de munca, prietena/sotie poate. Crezi ca sta toata ziua pe un joc? 

am mai explicat o data, daca nu are timp sa ofere functia cuiva care are timp.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zeldris said:

Daca tie 30 si ceva de ore lunar ti se par putine, atunci .... Din cate stiu Gigs are aproape 30 de ani, crezi ca nu are si el un loc de munca, prietena/sotie poate. Crezi ca sta toata ziua pe un joc? 

+1

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jackus said:

Recently Browsing   66 members

Nici la Untold nu-s atatia.

:D:D

1 minute ago, Craym said:

Eu nu cred ca voi pana acum va certati pe forum despre aceasta fuziune.. acceptati asa cum e si mai bucura-ti-va de viata, iesiti afara..

Altul de la Moldova cu o gandire pozitiva, +1 =))

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Craym said:

Eu nu cred ca voi pana acum va certati pe forum despre aceasta fuziune.. acceptati asa cum e si mai bucura-ti-va de viata, iesiti afara..

Foarte bine spus. +1

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Naruto aka Tinkerbell said:

am mai explicat o data, daca nu are timp sa ofere functia cuiva care are timp.

Pai eu vad ca are, 30 si ceva de ore lunar e activitate decenta. Sunt unii admini/helperi care n-au atat. Daca nu avea timp, iti spun ca renunta de mult timp si daca staff-ul nu era de acrod cu activitatea lui ori il sactionau, ori il scoteau de mult din functie.

Link to comment
Share on other sites

Just now, aLexeiC said:

Trb sa anuntam in moldova sa se apuce astia de samp >_<

Exact, in loc de panourile de publicitate cu anuntul ''Aici poate fi ca in Orhei'' bagam ''Apucati-va de samp ca se baga fuziune''

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zeldris said:

Pai eu vad ca are, 30 si ceva de ore lunar e activitate decenta. Sunt unii admini/helperi care n-au atat. Daca nu avea timp, iti spun ca renunta de mult timp si daca staff-ul nu era de acrod cu activitatea lui ori il sactionau, ori il scoteau de mult din functie.

ei se gandesc la faptul ca are 1000+ zile 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nick99 said:

Exact, in loc de panourile de publicitate cu anuntul ''Aici poate fi ca in Orhei'' bagam ''Apucati-va de samp ca se baga fuziune''

Ne ducem scoatem toate reclamele si bagam B-zone Face fuziune haideti mai rpd!!
 

Link to comment
Share on other sites

Cand vad cum se dusmanesc jucatorii (RPG 1 si 2 vs RPG 3 si 4) imi da impresia ca nu suntem jucatori ai aceleaisi comunitati si ca de fapt se face fuziune in B-Zone si o rivala, sunteti aiurea multi dintre voi, sa mor eu. Multi care joaca pe RPG 1 sau 2 si care abia au facut un rank 2 intr-o factiune isi dau cu parerea total aiurea, fara nicio parere proprie si pnm. Legat de faza cu 2 lider si nu o sa se inteleaga, exista Admini 4 (mai multi la numar deja, cand o sa se fuzioneze) care pot interveni si consider pana la urma ca nu sunt liderii atat  de imaturi incat sa nu poate ajunge la un numitor comun. 

Link to comment
Share on other sites

Sunt foartr bucuros că se face asta, o să fie mai mulți jucatori, cred ca o sa se bage mai multe locuinte !

O sa se poata afaceri mai usor, mai multa lume la job ! 

O să fie total diferit ! Sunt foarte fericit că se face această schimbare !

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.