Jump to content

Fuziune Servere


Kelton
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, R e l u said:

Cand vad cum se dusmanesc jucatorii (RPG 1 si 2 vs RPG 3 si 4) imi da impresia ca nu suntem jucatori ai aceleaisi comunitati si ca de fapt se face fuziune in B-Zone si o rivala, sunteti aiurea multi dintre voi, sa mor eu. Multi care joaca pe RPG 1 sau 2 si care abia au facut un rank 2 intr-o factiune isi dau cu parerea total aiurea, fara nicio parere proprie si pnm. Legat de faza cu 2 lider si nu o sa se inteleaga, exista Admini 4 (mai multi la numar deja, cand o sa se fuzioneze) care pot interveni si consider pana la urma ca nu sunt liderii atat  de imaturi incat sa nu poate ajunge la un numitor comun. 

Nu toti inteleg asta, am spus-o de multe ori.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nick99 said:

Nu toti inteleg asta, am spus-o de multe ori.

Da, poate ca pe 3 sau 4 se iau mai usor functiile, pentru ca sunt servere mai noi sau mai putin populate, dar asta nu inseamna ca liderii de acolo nu au muncit pentru functie. 

Link to comment
Share on other sites

Veniti voi revoltați ca nu e ok sa rămână astia dupa rpg 1 lider, pai bai copii, cand Jucam noi in 2008-2012, voi nu Știați nici de gta Vice city...

Va lăudați ca aveti un an in facțiuni si nu stiu ce.

uitati va la majoritatea fracțiunilor pașnice, departamente si in HItmen, sunt oameni in factiunilee alea care au 1300 zile++, adica cat n aveti voi toti la un loc din facțiunea aia ?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Victory Marki said:

Veniti voi revoltați ca nu e ok sa rămână astia dupa rpg 1 lider, pai bai copii, cand Jucam noi in 2008-2012, voi nu Știați nici de gta Vice city...

Va lăudați ca aveti un an in facțiuni si nu stiu ce.

uitati va la majoritatea fracțiunilor pașnice, departamente si in HItmen, sunt oameni in factiunilee alea care au 1300 zile++, adica cat n aveti voi toti la un loc din facțiunea aia ?

2008-2012 da' vad ca, contul tau de pe RPG1 e din 2016, fine, nu conteaza asta. Dar vad ca in aplicatii spui ca ai 21 ani, insa la 21 ani ai o gandire de cacat. Gandeste-te ca cel mai ok ar fi 2 lideri, pentru ca ambii au muncit. 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Naruto aka Tinkerbell said:

uite, nu am nimic cu cel pe care o sa il dau exemplu, imi cer scuze de la el dinainte pentru asta, dar
GigGs11[Legend] - 1168 day(s)
 

Month Monthly Played
June 2019 37 hours
May 2019 38 hours
April 2019 31 hours
March 2019 32 hours
February 2019 32 hours
January 2019 32 hours
December 2018 36 hours
November 2018 37 hours
October 2018 42 hours
September 2018 42 hours
August 2018 30 hours
July 2018 32 hours
June 2018 33 hours
May 2018 30 hours
April 2018

34 hours

cu o activitate lunara slaba, sta lider doar cu functia, activitate pauza. Ati putea sa oferiti sanse playerilor din LSPD care chiar sunt activi si s-ar ocupa, dar nu, voi preferati sa tineti pe cineva pentru ca are zile.
Imi pare rau GigGs11, nu am nimic cu tine, nu te cunosc.

Prietene.. unii dintre noi au evoluat la viața personală. La o anumită vârstă, când nu mai stai pe banii păriților trebuie să produci ceva, așadar te duci și muncești. Așa cum face și @GigGs11 Legend. Omul are acuși 30 de ani din câte știu, și la vârsta asta viața personală e pe primul loc, așa cum ar trebui să fie și la copii din ziua de azi.

Și ce am uitat să-ți mai precizez, e că în regulament spune că trebuie să ai o activitate de cel puțin 1h/zi, adică dacă ziua are 30 zile, tu să ai 30h jucate în luna respectivă. Ca să te ocupi de funcție nu trebuie să stai în joc și să fuți timpul, atât timp cât îți faci treaba de lider, dai rank-up uri, fw-uri ș.a.m.d nu cred că sunt probleme la mijloc.

Dacă ai activitate de 300h asta nu înseamnă că meriți să ai o funcție, așa cum se ia Helper acum.. Văd jucători ce au 3-4 luni pe un server, fac câte 250h/lună și ajung Helperi. Deci să nu mă abat de la subiect, dacă omul își face treaba, merită funcția. Dacă ești jucător vechi de saturi de toate din joc la un moment dat.

Deci ca sfat, decât să mai comentezi aiurea și să dai exemple banale pentru niște ore, eu zic să te abții. Zi faină!

Link to comment
Share on other sites

Just now, WG Flavius said:

Te joci din 2008 dar ai cont facut in 2016, hai ca da.
Si eu ma joc din 2013, m-am apucat pe 2 cand era server proaspat, dar nu stau sa ma laud acum.

Mai apar si din astia ma =))

Link to comment
Share on other sites

Mereu am sustinut aceasta comunitate, impreuna vom trece si peste asta.Succes baietilor care se ocupa de fuziune, sper sa o faca cat mai bine, fara a cauza probleme jucatorilor, stiu ca sunteti capabili.Numai bine si #B-Zone4Ever

Edited by AT Quavo T
Link to comment
Share on other sites

In legatura cu liderii, si daca nu vor dori, cei de pe serverele secundare sau cei cu vechimea mai mica oricum vor zice ca doresc sa se implementeze cu 2 lideri, stiind ca ei vor fi cei inlaturati, chiar daca nu le va placea asta sau vor considera ca nu se vor intelege cu celalalt lider, pentru ca nu au incotro. :))

 

Iar cel aflat pe pozitie de superioritate nu va dori asta, va dori sa ramana el singur.

 

Parerea mea ca veteran si fost lider de atatea ori e ca ar trebui pastrati 2 lideri care sa dea dovada de intelegere in ceea ce priveste colaborarea. Nu stiu de ce ar exista mari diferente intre ei, ba dimpotriva, unul ar putea veni cu noi idei benefice, iar daca vor exista anumite neintelegeri, sa se faca sedinta cu staff-ul factiunii si sa se cada de acord in legatura cu unele decizii.

Edited by DeviL
Link to comment
Share on other sites

Just now, AT Quavo T said:

Mereu am sustinut aceasta comunitate, impreuna vom trece si peste asta.Succes baietilor care se ocupa de fuziune, sper sa o faca cat mai bine, fara a cauza probleme jucatorilor, stiu ca puteti face asta.Numai bine si #B-Zone4Ever

+1

Link to comment
Share on other sites

Just now, AT Quavo T said:

Mereu am sustinut aceasta comunitate, impreuna vom trece si peste asta.Succes baietilor care se ocupa de fuziune, sper sa o faca cat mai bine, fara a cauza probleme jucatorilor, stiu ca puteti face asta.Numai bine si #B-Zone4Ever

+1

Link to comment
Share on other sites

Este foarte penibil ce se intampla mai ales pe discord . Jucatori de pe rpg2 au inceput sa ii ameninte pe cei de pe 4 . Serois frate .. la asta s-a ajuns ?  Sincer nici nu imi mai vine sa joc in asemenea conditii . Curand numarul de jucatori de pe comunitate va scadea cosiderabil daca vom continua tot asa.

Edited by SkyLine1337
Link to comment
Share on other sites

Just now, SkyLine1337 said:

Este foarte penibil ce se intampla mai ales pe discord . Jucatori de pe rpg2 au inceput sa ii ameninte pe cei de pe 4 . Serois frate .. la asta s-a ajuns ? 

Care este discord-ul ca vreau sa aud si eu. Si nu e frumos ce fac.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Konny said:

Haideți să nu facem chiar free-chat aici. E un topic serios deci trebuie trătat ca atare.

Haideți să avem puțin de obraz :D 

=)) M-am abatut de la tema, srry

Edited by Nick99
Link to comment
Share on other sites

Just now, SkyLine1337 said:

Este foarte penibil ce se intampla mai ales pe discord . Jucatori de pe rpg2 au inceput sa ii ameninte pe cei de pe 4 . Serois frate .. la asta s-a ajuns ? 

Le convine, nu le convin3 fuziunea se va face, amenintarile in aceasta tema nu cred ca sunt importante 

Link to comment
Share on other sites

Just now, AT Quavo T said:

Le convine, nu le convin3 fuziunea se va face, amenintarile in aceasta tema nu cred ca sunt importante 

Si ei sunt constienti de aceasta chestie, dar oricum fac zarva si se ameninta intre ei.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DeviL said:

In legatura cu liderii, si daca nu vor dori, cei de pe serverele secundare sau cei cu vechimea mai mica oricum vor zice ca doresc sa se implementeze cu 2 lideri, stiind ca ei vor fi cei inlaturati, chiar daca nu le va placea asta sau vor considera ca nu se vor intelege cu celalalt lider, pentru ca nu au incotro. :))

 

Iar cel aflat pe pozitie de superioritate nu va dori asta, va dori sa ramana el singur.

 

Parerea mea ca veteran si fost lider de atatea ori e ca ar trebui pastrati 2 lideri care sa dea dovada de intelegere in ceea ce priveste colaborarea. Nu stiu de ce ar exista mari diferente intre ei, ba dimpotriva, unul ar putea veni cu noi idei benefice, iar daca vor exista anumite neintelegeri, sa se faca sedinta cu staff-ul factiunii si sa se cada de acord in legatura cu unele decizii.

Ai mare dreptate ! Totus pana la urma suntem oameni.

Edited by SkyLine1337
Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.