Jump to content

Fuziune Servere


Kelton
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, Nick99 said:

Si ei sunt constienti de aceasta chestie, dar oricum fac zarva si se ameninta intre ei.

Si ce le  iese lor daca se ameninta  intre  iei ? Pana la urma daca il ameninti pe x castigi ceva ? Nu vad rost-ul in a ameninta pe cineva.

Link to comment
Share on other sites

Just now, aLexeiC said:

Si ce le  iese lor daca se ameninta  intre  iei ? Pana la urma daca il ameninti pe x castigi ceva ? Nu vad rost-ul in a ameninta pe cineva.

Tu nu-l vezi, ei da!

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, aLexeiC said:

Si ce le  iese lor daca se ameninta  intre  iei ? Pana la urma daca il ameninti pe x castigi ceva ? Nu vad rost-ul in a ameninta pe cineva.

Îți zic eu că dacă ai fi fost tu amenințat, chiar înainte de fuziune nu te simțeai așa de bine.. pana mea, fiecare cum simte/crede.

Edited by Konny
Link to comment
Share on other sites

Just now, Konny said:

Îți zic eu că dacă ai fi fost tu amenințat, chiar înainte să se întâmple nu te simțeai așa de bine.. pana mea, fiecare cum simte/crede.

Putin adevar!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Konny said:

Îți zic eu că dacă ai fi fost tu amenințat, chiar înainte de fuziune nu te simțeai așa de bine.. pana mea, fiecare cum simte/crede.

Macar cu ce motiv se ameninta  intre iei ?

Link to comment
Share on other sites

Eu inca nu pot sa inteleg aceasta fuziune. Au fost perioade in care RPG2 de exemplu a avut si mai putini playeri si nu se plangea nimeni. De ce acum este nevoie de o fuziune? Atata bataie de cap pentru o perioada mai proasta a sampului? Daca ar fi vorba de o fuziune, intelegeam sa fie intre RPG 3 Si RPG 4.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, South Toni said:

Adminii nu ar permite asta. Nu știu cum vedeți voi relațiile din Staff din exterior, dar în interior există relații de prietenie și ne înțelegem bine între noi, majoritatea adminilor de pe serverele RPG, și cred că Supervizorii nu sunt atât de neraționali încât să permită să apară astfel de comportament în rândul Staff-ului. 

Nu știu de unde vă vin vouă idei că adminii de pe rpg1 o să vâneze adminii de pe rpg3 și viceversa, pe bune. Chiar credeți că s-a ajuns la această gândire, cum ai zis și tu, pe un joc din 2004?

Se vad extrem de rau din exterior iar cand zicem lucrurilor pe nume suntem injurati pe discord de unii sau altii.

 

Totul se rezuma la pile. Daca esti prieten cu admin 4-5-6 si iti e si lider de clan ai lider asigurat ca vin mesajele de la el si nu se sanctioneaza.

 

 

Sau alt exemplu, unu e scot de pe lista lider mafie ( nu mai stiu motivul, oricum scos corect) dar altul e pe lista CU 2 CONTURI si nu e scos. 

 

Asemenea situatii si am dat un exemplu mic dau rau. Sa nu mai zic de banarea codatilor ca se baneaza doar intr-o directie sa se faca 72/72 turfs. Sa mai continui? 

 

Daca vrei stam si povestim pe discord cateva ore sa vezi care e treaba. 

 

Sau respingeri la helperi pe motive puerile. Si aici nu ma refer doar la mine ca sunt N motive. ( Accepti 1 cu sanctiuni de ban, mute, ajail iar pe altul il respingi pentru un mute ). 

 

 

Situatia e naspa doar ca ne ascundem

dupa deget prea mult si nu vrem sa o recunoastem.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, aLexeiC said:

Macar cu ce motiv se ameninta  intre iei ?

Într-un cuvânt fuziune. Nu au un motiv anume pentru care, dar e clar cine va avea trecere mai mare ș.a.m.d

Până la urmă RPG4 vine pe RPG2, nu invers :) îți dai seama că ăștia de pe 2 se vor da drept câinii din curte, iar cei de pe 4 vor fi pisicile, ca să o luăm cu un exemplu mai pe mintea tuturor.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Konny said:

Într-un cuvânt fuziune. Nu au un motiv anume pentru care, dar e clar cine va avea trecere mai mare ș.a.m.d

Până la urmă RPG4 vine pe RPG2, nu invers :) îți dai seama că ăștia de pe 2 se vor da drept câinii din curte, iar cei de pe 4 vor fi pisicile, ca să o luăm cu un exemplu mai pe mintea tuturor.

Adevarat

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Nick99 said:

Fuziune, un cuvant, dar multe guri care spun ceva urat =))

 

6 minutes ago, Nick99 said:

Putin adevar!

 

10 minutes ago, Nick99 said:

Tu nu-l vezi, ei da!

 

12 minutes ago, Nick99 said:

Exact!

Termina cu posturile astea inutile, este un topic facut pentru pareri si imbunatatiri cum a mai spus si Sartor,  acum trebuie sa dai quote la toti?

Link to comment
Share on other sites

Just now, South Example said:

 

 

 

Termina cu posturile astea inutile, este un topic facut pentru pareri si imbunatatiri cum a mai spus si Sartor,  acum trebuie sa dai quote la toti?

Poate ca da, poate ca nu

Link to comment
Share on other sites

Ba sincer si eu sunt de acord cu 2 lideri la factiune. Pana la urma daca o sa se faca fuziune intre serverele 1-3 si 2-4 daca stam sa o luam logic suntem oameni si trebuie sa ne intelegem intre noi. Si cu casele de lvl 999 ce o sa se face?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, South Edward NissaN said:

Se vad extrem de rau din exterior iar cand zicem lucrurilor pe nume suntem injurati pe discord de unii sau altii.

 

Totul se rezuma la pile. Daca esti prieten cu admin 4-5-6 si iti e si lider de clan ai lider asigurat ca vin mesajele de la el si nu se sanctioneaza.

 

 

Sau alt exemplu, unu e scot de pe lista lider mafie ( nu mai stiu motivul, oricum scos corect) dar altul e pe lista CU 2 CONTURI si nu e scos. 

 

Asemenea situatii si am dat un exemplu mic dau rau. Sa nu mai zic de banarea codatilor ca se baneaza doar intr-o directie sa se faca 72/72 turfs. Sa mai continui? 

 

Daca vrei stam si povestim pe discord cateva ore sa vezi care e treaba. 

 

Sau respingeri la helperi pe motive puerile. Si aici nu ma refer doar la mine ca sunt N motive. ( Accepti 1 cu sanctiuni de ban, mute, ajail iar pe altul il respingi pentru un mute ). 

 

 

Situatia e naspa doar ca ne ascundem

dupa deget prea mult si nu vrem sa o recunoastem.

ai zis doar o parte din ce se petrece, macar ai zis esentialul =)) daca o sa fie 2 lideri, poate ca unii admini de pe 4 vor sa ramana liderul lor in factiune si vor sa-l scoata pe ala de pe 1, DE EXEMPLU, dar daca nu, membrii factiunii respective o sa faca mult circ si o sa fie mult scandal pt ca x nu primeste rank sau y nu e acceptat de z

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, G8Mihai said:

Păi dacă eram si noi pe RPG1 poate aveam si noi sute de zile dar ce să facem jucăm pe RPG3 nu e asa vechi cum este RPG1 dar totuși avem lideri vechi chiar dacă serverul este mai nou.

Daca erai, dar nu esti.. 

Cand mergi la cineva acasa, te conformezi la regulile lui, nu te duci sa-i faci ordine in casa. Daca nu-ti convine pleci, no?

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Raduku Is Back said:

Eu inca nu pot sa inteleg aceasta fuziune. Au fost perioade in care RPG2 de exemplu a avut si mai putini playeri si nu se plangea nimeni. De ce acum este nevoie de o fuziune? Atata bataie de cap pentru o perioada mai proasta a sampului? Daca ar fi vorba de o fuziune, intelegeam sa fie intre RPG 3 Si RPG 4.

Cu ce scop ai fuziona doua servere inactive? 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, South Edward NissaN said:

Se vad extrem de rau din exterior iar cand zicem lucrurilor pe nume suntem injurati pe discord de unii sau altii.

 

Totul se rezuma la pile. Daca esti prieten cu admin 4-5-6 si iti e si lider de clan ai lider asigurat ca vin mesajele de la el si nu se sanctioneaza.

 

 

Sau alt exemplu, unu e scot de pe lista lider mafie ( nu mai stiu motivul, oricum scos corect) dar altul e pe lista CU 2 CONTURI si nu e scos. 

 

Asemenea situatii si am dat un exemplu mic dau rau. Sa nu mai zic de banarea codatilor ca se baneaza doar intr-o directie sa se faca 72/72 turfs. Sa mai continui? 

 

Daca vrei stam si povestim pe discord cateva ore sa vezi care e treaba. 

 

Sau respingeri la helperi pe motive puerile. Si aici nu ma refer doar la mine ca sunt N motive. ( Accepti 1 cu sanctiuni de ban, mute, ajail iar pe altul il respingi pentru un mute ). 

 

 

Situatia e naspa doar ca ne ascundem

dupa deget prea mult si nu vrem sa o recunoastem.

Se vede că ești pe lângă subiect, serios. Să nu te miri de ce nu ai ajuns pe vreo listă sau de ce ai fost respins la Helper.

Pe persoanele ca tine nu le poți împăca nicicum. Dacă banezi un codat din mafia în care te afli și tu, spui că adminul e pus strict să baneze acei codați din mafie. Păi mă băiatule, dacă în acea mafie există mai mulți codați, nu e logic să fie urmărită mai mult acea facțiune? Da, între timp urmărești codații și din alte mafii.

Nu știu în ce sens vii cu asemenea acuze, pentru că trăiești într-o lume diferită decât restul populației, în care crezi că adminii stau sau au timp de așa ceva. De ce nu te văd pe tine admin în momentul de față sau helper măcar, ca să faci ceea ce e corect, ceea ce susții că nu facem noi, adminii? E nevoie să adaug mai mult?

Edited by South Toni
Link to comment
Share on other sites

Eh, vorba lui Fritz, cu acest topic s-a demonstrat ce gandire au uni pe care ii laudati mai sus. Serios acum, atatea comentarii si cearta aiurea penru o chesite care oricum nu poate fi schimbata asa, vreti toti sa demonstarti ca aveti dreptate si fiecare tineti cu una din parti.

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.