Jump to content

Fuziune Servere


Kelton
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, South SouthBoyX said:

O sa fac postul asta aici, sper sa nu deranjeze pe nimeni sau sa supar pe cineva, nu am nimic cu nimeni si nu sunt de acord cu aceasta fuziune, dar am ceva mai important de spus. Sigur cineva se va supara pe mine, altii o sa se bucure dar mna cineva trebuie sa o spuna... vand cartofi

cat costa kilu?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AnSeCoNd said:

Mie mi ar place mai mult opțiunea cu rpg1+rpg3

Iar cu bizurile....Ar trebui lăsate celui de pe sv mai mare, pentru ca acolo are valoare tripla. 

Spre exemplu, eu pns SMB îl dau cu 120kk pe rpg3. pe rpg1 se da cu siguranță cu 300kk+. Nu ar fi corect sa îl primesc eu, la fel cum nu ar fi corect sa îmi decontati mai puțin de 110kk

Asta o sa se discute la momentul în care se face fuziunea 

Link to comment
Share on other sites

@Kelton@Bobo propun publicarea unei carti cu titlul 'Dilema sufletului in virtual' in care sa puneti doar reply-urile din topicul asta, inca 2 zile si facem de un roman de punem la perete 'Divina Comedie', 'Iliada' si alte mari opere =))

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Tinkerbell said:

Asta o sa se discute la momentul în care se face fuziunea 

Eu zic sa te opresti Tinkerbell, ai facut 1000 de posturi. Ti-ai zis parerea stop, cu cat mai multe posturi aici cu atat se vor genera mai multe conflicte vi s-a cerut parerea personala nu razboi. Am zis anterior in una din paginile astea ca si cei de pe RPG3/4 vor dreptate, dar ce trb sa se inteleaga este ca fiecare trebuie sa lase de la el.

Nu-mi da reply, stiu ca ai inteles ideea.







 

Edited by TiG3R
Link to comment
Share on other sites

Salutare. Am si eu o propunere, sa se unească  Rpg1 cu rpg4 și rpg2 cu rpg3, Rpg1 fiind cel mai populat server, iar 4 cel mai puțin populat, rpg2 și rpg3 fiind moderate. Asa spun eu ca ar fi cel mai bine. Daca o sa fie 2 lideri poate învățăm ceva unii de la altii,  nu mai fiti capoși, gândiți pozitiv ca totul o sa fie bine.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Pikovit said:

Salutare. Am si eu o propunere, sa se unească  Rpg1 cu rpg4 și rpg2 cu rpg3, Rpg1 fiind cel mai populat server, iar 4 cel mai puțin populat, rpg2 și rpg3 fiind moderate. Asa spun eu ca ar fi cel mai bine. Daca o sa fie 2 lideri poate învățăm ceva unii de la altii,  nu mai fiti capoși, gândiți pozitiv ca totul o sa fie bine.

Aprob piko, ai mare dreptate, RPG 1 cu RPG 4 si RPG 2 cu RPG 3, pentru a se egaliza si la numarul de jucatori, APROB

Edited by Rares Mocancea
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Pikovit said:

Salutare. Am si eu o propunere, sa se unească  Rpg1 cu rpg4 și rpg2 cu rpg3, Rpg1 fiind cel mai populat server, iar 4 cel mai puțin populat, rpg2 și rpg3 fiind moderate. Asa spun eu ca ar fi cel mai bine. Daca o sa fie 2 lideri poate învățăm ceva unii de la altii,  nu mai fiti capoși, gândiți pozitiv ca totul o sa fie bine.

aprob,dar pana la urma trebuie sa iasa ceva din toata chesti asta

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Pikovit said:

Salutare. Am si eu o propunere, sa se unească  Rpg1 cu rpg4 și rpg2 cu rpg3, Rpg1 fiind cel mai populat server, iar 4 cel mai puțin populat, rpg2 și rpg3 fiind moderate. Asa spun eu ca ar fi cel mai bine. Daca o sa fie 2 lideri poate învățăm ceva unii de la altii,  nu mai fiti capoși, gândiți pozitiv ca totul o sa fie bine.

Nu e chiar asa cum zici, azi pe la 17-18 pe rpg3 erau maxim 230 de playeri iar pe 4 200 nu cred ca e o diferenta foarte mare, asteptam sa vedem ce zice Kelton, sigur o sa aflam mai multe de la el.

Link to comment
Share on other sites

Ar fi fain cum am spus mai sus... Pagina 4-5 :)) a cam zburat. Sa fie 1 cu 3 si 2 cu 4 pentru ca pe RPG2 acum sunt 302 playeri si pe RPG4 130... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, South LuNg said:

Eu propun inchiderea serverelor 3 & 4 , wipe total pe 1 si 2 si fiecare se apuca unde vrea! 

si ce se intampla cu cei de pe 3 & 4? Au muncit atat ca sa se stearga conturile?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, South LuNg said:

Eu propun inchiderea serverelor 3 & 4 , wipe total pe 1 si 2 si fiecare se apuca unde vrea! 

Ar fi o prostie totala sa faca wipe, ai muncit pentru o avere, poate ai stat ore si ore, ai muncit pentru factiune, ar fi multe lucruri de spus dar mi-e lene sa scriu =)))

Link to comment
Share on other sites

Just now, Angel said:

Da, ar fi ok 1-3 si 2-4 dar din cate am vazut nu ne vor aia de pe 1 =))).

Idk, da mie mi-ar placea sa fie cu 1, gen is mai de treaba cei de pe 1, dupa cum am vazut.

Link to comment
Share on other sites

Eu zic ca la casa/biz cel mai ok ar fi sa le dati banii celor care au bizurile pe serverele mai mici si astia de au bizu pe sv mari sa ramana cu ele, cel putin asa mi-se pare corect.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, D a n n said:

si ce se intampla cu cei de pe 3 & 4? Au muncit atat ca sa se stearga conturile?

Cred ca nu stii sa citesti.

am spus wipe 1 si 2, toata lumea o ia de la 0.

2 minutes ago, Angel said:

Ar fi o prostie totala sa faca wipe, ai muncit pentru o avere, poate ai stat ore si ore, ai muncit pentru factiune, ar fi multe lucruri de spus dar mi-e lene sa scriu =)))

 Si eu am muncit mai mult decat majoritatea jucatorilor actuali. Sunt pe comunitate din 2011 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, South LuNg said:

Cred ca nu stii sa citesti.

am spus wipe 1 si 2, toata lumea o ia de la 0.

 Si eu am muncit mai mult decat majoritatea jucatorilor actuali. Sunt pe comunitate din 2011 

Pai aia zic, tie iti convine sa iti fie sters contul, cu fh, avere etc. Pana la urma e munca ta.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, South LuNg said:

Cred ca nu stii sa citesti.

am spus wipe 1 si 2, toata lumea o ia de la 0.

 Si eu am muncit mai mult decat majoritatea jucatorilor actuali. Sunt pe comunitate din 2011 

Nu o ia nimeni de la 0. E un joc vechi, nu mai e ca in 2010-2011

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.