Jump to content

Fuziune Servere


Kelton
 Share

Recommended Posts

 Cum Ar Trebui B-Zone Să Arate După Fuziune.

 

fUAj0Ii.png

 

CE SERVERE FUZIONĂM?

În primul rând, trebuie să ne gândim cum să echilibrăm fluxul de playeri. Ideal ar fii ca fuziunea să aibă loc între următoarele servere:

 

RPG 1 + RPG 4 

RPG 2 + RPG 3

 

De ce o astfel de fuziune? Este destul de simplu.

 

RPG1 la ora actuala are cei mai mulți jucători, atinge 550 playeri iar RPG4  270 playeri.

RPG2 la ora actuala are un numar aproximativ de  400 playeri iar RPG3  300 playeri.

 

Cât de cât se face un echilibru decent. 

Prietenii n-au importanță, iți faci prieteni noi oricum n-ai ce face, ești obligat  să-ți faci cunoștințe.

 

1. STAFFUL DE ADMINI SI HELPERI

Aici este puțin mai complicat dar nici asta nu e capăt de lume. Soluția ideală ar fii ca cei de pe RPG 3 ȘI 4 să primească un rank in staff mai mic. Deoarece este mult mai ușor pe acele servere să urci în rank.

La helperi la fel.

 

 

2. LIDERII

Părerea mea este aceea ca să rămână un singur lider.

1.  Dacă 2 lideri nu se înțeleg facțiunea se va duce pe râpă, deoarece fiecare are ideea lui, iar noi cei de pe RPG1 SI RPG2 avem regulamentele noastre iar cei de pe RPG3/4 le va fii dificil sa invete tot. 

2. O varianta foarte buna ar fii acea ca Liderii dupa RPG3/4 să devină sublideri  iar acestia sa aiba dreptul la lider dupa cei dupa RPG1/2 isi dau demisia sau il pierd.  Acestia sa fie sublideri unici adica fiecare factiune sa aiba doar 1 singur slot pentru sublider, asa au timp sa invete regulamentul si sa fie pregatiti pe viitor.

 

 

3. MEMBRII FACȚIUNILOR

1. Sloturile factiunilor să creasca cu încă 10-15 sloturi.

2. Adăugarea mașinilor suplimentare.

3. Doar membrii factiunilor dupa RPG3/4  care dețin rank3+ să rămână în facțiune iar cei de rank1 și 2  să fie dați afară pentru că ei n-au foarte mult de pierdut, pot oricând aplica după în facțiune, iar aceștia să aibă întâietate la intrarea în facțiune în cazul că sunt locuri. 

Consider că este mai bine așa deoarece facținile vor fii foarte mult timp pline și o să rămână mulți civili care se vor sătura să stea pe bară neavând posibilitatea să aplice într-o facțiune. Așadar mulți se vor lăsa de server.

4. Să fie interzis pm-ul între colegi deoarece așa pot apărea abuzuri (încercări) de a scoate un Lider principal, pentru a-i lua locul Subliderul (Fostul Lider dupa RPG3/4)

 

 

4. CASE ȘI BIZURI

Aici n-am nimic de comentat. Cei dupa RPG3/4 să-și primească banii pe ele cât au plătit. Iar cei care au cumpărat case cu bani reali să li se ofere euro centi pe forum.

 

 

5. Popularea orasului San Fierro 

O solutie buna ar fii aceea de a aduce jobul trucker iar in San Fierro exact unde era el inainte. Iar cel de pădurar să fie mutat în altă zonă.

San Fierro Police Departament să fie mutat în alt loc mai în mijlocul orasului deoarece este prea aproape de  FBI.

 

6. Mafiile 

Membri mafiilor să aibă raport de făcut pentru a creste activitatea pe server.

Un numar de drumuri pentru drugs si materials dat arme in timpul warurilor.

 

 

7. Scoaterea stock-ului din DS,

Stock-ul a omorat trade-ul pe server, preturile au crescut alarmant, multi se lasa ca nu pot strange atatia bani.

Daca aveti impresia ca sunt prea multe masini, hai sa crestem preturile la ele cu 10% in DS.

 

8.  Suplimentarea  questurilor la  Catalin  

 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Masa77u said:

Scurt si la obiect , RPG 1 e baza acestei Comunitatii , cu RPG 1 a inceput absolut tot , odata ce ei se muta aici la noi pe RPG1 e foarte clar ca trebuie sa stea in banca lor si mai usor cu dorinta de functii , noi avem prioritate pot spune asa . Cu timpu o sa vina si randu lor la functii etc etc , 10000 de comentarii nu fac 2 bani din ce vad pe aici. Seara placuta tuturor V Pupa GOLDen.BOY. AKA MASA7U

Salut, GoldenBoy sau cum te numesti. In primul rand nu detii o functie. In al 2 lea rand, lasa arogantele deoparte, ce au playerii de pe alte RPG-uri ? Incearca sa nu compari, fiecare jucator de pe aceasta comunitate este egal.  

Link to comment
Share on other sites

pot fii doi lider, doi sub-lideri, cum o să cadă de acord dacă nu se înţeleg? :))

haos, la cel mai mic lucru pe care unu' nu-l înţelege.

 

poate că înţeleg, v-aţi calicit să faceţi cea mai mare comunitate din România (care.. în momentul în care s-a deschid RPG2, oricum era cea mai mare, după părerea mea) şi acum împărţiţi totul la jumate.

nu o să-mi convină probabil să vină un alt lider cu alta lui opinie şi părerile lui despre cum şi în ce fel se conduce facţiunea, care probabil, nu o să fie pe placul liderului actual.

se poate să se aglomereze foarte tare, chiar dacă voi vă gândiţi la playeri în plus, competitivitate etc. Cei mai mulţi pe servele astea sunt puşti, nu o să le convină că au donat banii de la mami şi tati din card pentru o maşină, o casă sau un biz şi acum veniţi voi să le oferiţi bani sau altele pentru a se înţelege toată lumea.

 

Nu o să aveţi cum să mulţumiţi pe toată lumea, sunteţi şi voi conştienţi de asta. Dar, spor.

Edited by EduardLFC
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Oficial Zain said:

 Cum Ar Trebui B-Zone Să Arate După Fuziune.

 

fUAj0Ii.png

 

CE SERVERE FUZIONĂM?

În primul rând, trebuie să ne gândim cum să echilibrăm fluxul de playeri. Ideal ar fii ca fuziunea să aibă loc între următoarele servere:

 

RPG 1 + RPG 4 

RPG 2 + RPG 3

 

De ce o astfel de fuziune? Este destul de simplu.

 

RPG1 la ora actuala are cei mai mulți jucători, atinge 550 playeri iar RPG4  270 playeri.

RPG2 la ora actuala are un numar aproximativ de  400 playeri iar RPG3  300 playeri.

 

Cât de cât se face un echilibru decent. 

Prietenii n-au importanță, iți faci prieteni noi oricum n-ai ce face, ești obligat  să-ți faci cunoștințe.

 

1. STAFFUL DE ADMINI SI HELPERI

Aici este puțin mai complicat dar nici asta nu e capăt de lume. Soluția ideală ar fii ca cei de pe RPG 3 ȘI 4 să primească un rank in staff mai mic. Deoarece este mult mai ușor pe acele servere să urci în rank.

La helperi la fel.

 

 

2. LIDERII

Părerea mea este aceea ca să rămână un singur lider.

1.  Dacă 2 lideri nu se înțeleg facțiunea se va duce pe râpă, deoarece fiecare are ideea lui, iar noi cei de pe RPG1 SI RPG2 avem regulamentele noastre iar cei de pe RPG3/4 le va fii dificil sa invete tot. 

2. O varianta foarte buna ar fii acea ca Liderii dupa RPG3/4 să devină sublideri  iar acestia sa aiba dreptul la lider dupa cei dupa RPG1/2 isi dau demisia sau il pierd.  Acestia sa fie sublideri unici adica fiecare factiune sa aiba doar 1 singur slot pentru sublider, asa au timp sa invete regulamentul si sa fie pregatiti pe viitor.

 

 

3. MEMBRII FACȚIUNILOR

1. Sloturile factiunilor să creasca cu încă 10-15 sloturi.

2. Adăugarea mașinilor suplimentare.

3. Doar membrii factiunilor dupa RPG3/4  care dețin rank3+ să rămână în facțiune iar cei de rank1 și 2  să fie dați afară pentru că ei n-au foarte mult de pierdut, pot oricând aplica după în facțiune, iar aceștia să aibă întâietate la intrarea în facțiune în cazul că sunt locuri. 

Consider că este mai bine așa deoarece facținile vor fii foarte mult timp pline și o să rămână mulți civili care se vor sătura să stea pe bară neavând posibilitatea să aplice într-o facțiune. Așadar mulți se vor lăsa de server.

4. Să fie interzis pm-ul între colegi deoarece așa pot apărea abuzuri (încercări) de a scoate un Lider principal, pentru a-i lua locul Subliderul (Fostul Lider dupa RPG3/4)

 

 

4. CASE ȘI BIZURI

Aici n-am nimic de comentat. Cei dupa RPG3/4 să-și primească banii pe ele cât au plătit. Iar cei care au cumpărat case cu bani reali să li se ofere euro centi pe forum.

 

 

5. Popularea orasului San Fierro 

O solutie buna ar fii aceea de a aduce jobul trucker iar in San Fierro exact unde era el inainte. Iar cel de pădurar să fie mutat în altă zonă.

San Fierro Police Departament să fie mutat în alt loc mai în mijlocul orasului deoarece este prea aproape de  FBI.

 

6. Mafiile 

Membri mafiilor să aibă raport de făcut pentru a creste activitatea pe server.

Un numar de drumuri pentru drugs si materials dat arme in timpul warurilor.

 

 

7. Scoaterea stock-ului din DS,

Stock-ul a omorat trade-ul pe server, preturile au crescut alarmant, multi se lasa ca nu pot strange atatia bani.

Daca aveti impresia ca sunt prea multe masini, hai sa crestem preturile la ele cu 10% in DS.

 

8.  Suplimentarea  questurilor la  Catalin  

 

O mentiune, daca se interzic pm-urile intre membri factiunii o sa apara abuzuri. In rest cred ca e primul post gandit. ?

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Oficial Zain said:

 Cum Ar Trebui B-Zone Să Arate După Fuziune.

 

fUAj0Ii.png

 

CE SERVERE FUZIONĂM?

În primul rând, trebuie să ne gândim cum să echilibrăm fluxul de playeri. Ideal ar fii ca fuziunea să aibă loc între următoarele servere:

 

RPG 1 + RPG 4 

RPG 2 + RPG 3

 

De ce o astfel de fuziune? Este destul de simplu.

 

RPG1 la ora actuala are cei mai mulți jucători, atinge 550 playeri iar RPG4  270 playeri.

RPG2 la ora actuala are un numar aproximativ de  400 playeri iar RPG3  300 playeri.

 

Cât de cât se face un echilibru decent. 

Prietenii n-au importanță, iți faci prieteni noi oricum n-ai ce face, ești obligat  să-ți faci cunoștințe.

 

1. STAFFUL DE ADMINI SI HELPERI

Aici este puțin mai complicat dar nici asta nu e capăt de lume. Soluția ideală ar fii ca cei de pe RPG 3 ȘI 4 să primească un rank in staff mai mic. Deoarece este mult mai ușor pe acele servere să urci în rank.

La helperi la fel.

 

 

2. LIDERII

Părerea mea este aceea ca să rămână un singur lider.

1.  Dacă 2 lideri nu se înțeleg facțiunea se va duce pe râpă, deoarece fiecare are ideea lui, iar noi cei de pe RPG1 SI RPG2 avem regulamentele noastre iar cei de pe RPG3/4 le va fii dificil sa invete tot. 

2. O varianta foarte buna ar fii acea ca Liderii dupa RPG3/4 să devină sublideri  iar acestia sa aiba dreptul la lider dupa cei dupa RPG1/2 isi dau demisia sau il pierd.  Acestia sa fie sublideri unici adica fiecare factiune sa aiba doar 1 singur slot pentru sublider, asa au timp sa invete regulamentul si sa fie pregatiti pe viitor.

 

 

3. MEMBRII FACȚIUNILOR

1. Sloturile factiunilor să creasca cu încă 10-15 sloturi.

2. Adăugarea mașinilor suplimentare.

3. Doar membrii factiunilor dupa RPG3/4  care dețin rank3+ să rămână în facțiune iar cei de rank1 și 2  să fie dați afară pentru că ei n-au foarte mult de pierdut, pot oricând aplica după în facțiune, iar aceștia să aibă întâietate la intrarea în facțiune în cazul că sunt locuri. 

Consider că este mai bine așa deoarece facținile vor fii foarte mult timp pline și o să rămână mulți civili care se vor sătura să stea pe bară neavând posibilitatea să aplice într-o facțiune. Așadar mulți se vor lăsa de server.

4. Să fie interzis pm-ul între colegi deoarece așa pot apărea abuzuri (încercări) de a scoate un Lider principal, pentru a-i lua locul Subliderul (Fostul Lider dupa RPG3/4)

 

 

4. CASE ȘI BIZURI

Aici n-am nimic de comentat. Cei dupa RPG3/4 să-și primească banii pe ele cât au plătit. Iar cei care au cumpărat case cu bani reali să li se ofere euro centi pe forum.

 

 

5. Popularea orasului San Fierro 

O solutie buna ar fii aceea de a aduce jobul trucker iar in San Fierro exact unde era el inainte. Iar cel de pădurar să fie mutat în altă zonă.

San Fierro Police Departament să fie mutat în alt loc mai în mijlocul orasului deoarece este prea aproape de  FBI.

 

6. Mafiile 

Membri mafiilor să aibă raport de făcut pentru a creste activitatea pe server.

Un numar de drumuri pentru drugs si materials dat arme in timpul warurilor.

 

 

7. Scoaterea stock-ului din DS,

Stock-ul a omorat trade-ul pe server, preturile au crescut alarmant, multi se lasa ca nu pot strange atatia bani.

Daca aveti impresia ca sunt prea multe masini, hai sa crestem preturile la ele cu 10% in DS.

 

8.  Suplimentarea  questurilor la  Catalin  

 

O sa imi spun parerea raportat la ce ai scris, perfect de acord cu fuziunea intre serverele propuse de tine si cu urmatoarele lucruri:
1. La admini greu sa le dai -1 rank deoarece avem aici admini 4 care cand au luat up la a4 au pierdut automat liderul precum sunt @TLG Batman si @TLG Skynet si aveau vechime mare atat la functia de lider cat si ca membrii, sa ii bagi admini 3 si la raport nu e tocmai ok.

2. Eu consider ca orice om care a primit aceasta functie are capacitatea mentala sa reuseasca sa gaseasca solutia de a se intelege cu celalat lider, eu cel putin la 20 de ani ai mei ma consider capabil sa fac acest lucru.

3. La punctul 3 deacord cu ce ai zis tu deoarece la mine in factiune se mai sta si pe la autmat daca faci doar raportu minim si ai dat /q exemplu aici poti sa vezi si tu cum Sunny pentru ca facea raport minim a stat 4 luni rank 3 si Oana care a stat rankurile la automat asa ca nu e ok sa dau afara pe nimeni. https://imgur.com/a/JqfHdkI

4. Deacord cu despagubirile dar raportate la economia serverelor principale.

5. Deacord total cu acest punct.

6. La fel deacord mi se pare mai role play si normal cu numarul de mats si drugs la war adica munceste ca sa ai ce consuma.

7. Stock-urile s-au bagat pentru a creste activitatea in randul trade-urilor deci nu cred ca va fi scoasa dar ar fi bine daca s-ar scoate.

8. Aprob ideea si sunt de acord cu ea.

Per total idei destul de ok ai +1 de la mine.

Edited by TLG Dany Faraon
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, South Toni said:

Dragul meu, niciun admin nu dă ban pentru ,,lag''. În loc să dramatizezi atât și să areți cât de nevinovat ești, suportă consecințele. În mod normal nici reduceri la unban nu prea ați merita, pentru că tot voi vă credeți mai deștepți decât adminii, și cum a zis și Kelton, din exterior pare floare la ureche să fii admin. Nu-mi spune tu mie că îți rămân banurile pentru lag, să fim serioși. Adminii 4 care răspund la așa ceva au fost înainte de asta admini 1, 2, 3. Treaba lor era să se ocupe în special de codați. Pune-te tu în locul jucătorilor pe care i-ai terorizat și le-ai stricat buna dispoziție că te-ai trezit tu într-o zi să dai cu codul, crezând că așa e jmeker în 2019. Data viitoare lasă codurile și așa nu o să mai fii nevoit să dai 100 de lei pe unban :) 

Ai conturile banate atât pe RPG3 cât și pe RPG4 pentru Silent Aimbot și tot tu stai și plângi că ai luat ban pt lag? Pe RPG3 cel puțin ai fost banat în 3 Martie 2018. Dacă era lag, primeai unban de atunci. Dar mna, toți cereți unban după ce v-ați distrat cu codul și ați enervat câțiva admini și jucători. 

Nu cersesc unban ,doar mi-am  dat cu parerea.. pe mine ma doare fix in pula de acest joc  mirobolant..

Link to comment
Share on other sites

On 7/10/2019 at 4:59 PM, Urkelbama ToV said:

If there is an account registered with the same name, then the player that gets transferred will get to freely choose a new nickname.

 

its  not the same name case

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Oficial Zain said:

The ideal solution would be for those on RPG 3 AND 4 to receive a lower staff rank. Because it's much easier on those servers to get on the rank.

You see Thoughts like this makes you feel superior. If you think that getting Staff Function in 3 And 4 Are piece of cake then that is just pathetic from you.

 

Every Staff Members Has Worked to achieve and get his function. Removing and Demoting Some Will Only Cause In More Players Leaving the Server Forever.

I Don't think you had to kill a bear and hike through a mountain to get Admin or Leader or Helper, All of you worked on the server so did the Players from RPG 3 and 4. Every Action should result in a good to both or bad to both servers that are merging.

Link to comment
Share on other sites

On 7/10/2019 at 6:44 PM, AT AdyWTF said:

4-5 luni aproximativ, organizand eu factiunea in locul liderului pe atunci... spuneti aceasta varianta doar de frica :|

 

tu ai stat 4-5 luni pentru lider.

eu am stat 5 luni pentru rank 4, ce îţi spune asta? :)) 

Link to comment
Share on other sites

Just now, CosmiBY said:

te poti uita in LOG prietene ca il stiu pe om.

 

am zis cumva că nu l-am crezut? wtf..

uită-te şi la log-ul meu, dacă o luăm aşa şi nu mai suferţi că luaţi lider după 2-3 luni.

alţii chiar se chinuie pentru a luat un rank superior.

nu comparaţi voi rpg3 şi 4, cu 1. :))

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, EduardLFC said:

 

am zis cumva că nu l-am crezut? wtf..

uită-te şi la log-ul meu, dacă o luăm aşa şi nu mai suferţi că luaţi lider după 2-3 luni.

alţii chiar se chinuie pentru a luat un rank superior.

nu comparaţi voi rpg3 şi 4, cu 1. :))

Da frate, dar suntem o comunitate nu am ajuns aici ca asa am spus noi Admini de nivel 4 tot asa am luat o functie de lider adica am stat 250 de zile.

Link to comment
Share on other sites

Just now, CosmiBY said:

Da frate, dar suntem o comunitate nu am ajuns aici ca asa am spus noi Admini de nivel 4 tot asa am luat o functie de lider adica am stat 250 de zile.

 

n-ai înţeles.

eu am 227 de zile în NG şi am rank 4. :))

ce nu îţi este clar, dragul meu prieten?

Link to comment
Share on other sites

Tot ce am inteles eu din comentariile astea (ce normal trebuiau sa fie niste propuneri) este:

Cei de pe RPG3 si RPG4 sunt niste fraieri, ce isi obtin functiile foarte usor.

Mai pe scurt, RPG3 si 4 trebuie sa iasa ei aia care pierd foarte mult si n-au dreptul la nimic. 

Foarte tare!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rispetto said:

Tot ce am inteles eu din comentariile astea (ce normal trebuiau sa fie niste propuneri) este:

Cei de pe RPG3 si RPG4 sunt niste fraieri, ce isi obtin functiile foarte usor.

Mai pe scurt, RPG3 si 4 trebuie sa iasa ei aia care pierd foarte mult si n-au dreptul la nimic. 

Foarte tare!

 

ai înţeles asta pentru că eşti foarte limitat.

şi era normal să spui asta din moment ce ai funcţie pe rpg3. =))

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, EduardLFC said:

 

ai înţeles asta pentru că eşti foarte limitat.

şi era normal să spui asta din moment ce ai funcţie pe rpg3. =))

da tu daca erai in locul nostru ce ai fi facut ? ? ?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, EduardLFC said:

 

ai înţeles asta pentru că eşti foarte limitat.

şi era normal să spui asta din moment ce ai funcţie pe rpg3. =))

Nu inteleg ce e cu atata ura, reactionati de parca se face fuziune intre RPG1 si B-Hood. Cred ca tu esti cel limitat de aici.

Si cei de pe RPG3 si RPG4 au muncit pentru functii. De exemplu eu sunt din August 2018 in LS Taxi sa obtin un r6, si repet, LS Taxi, nu Hitmen, nu PD.

Sau inca un exemplu, Helper-ul. Am muncit foarte mult sa obtin Helper-ul, 1 an si jumatate mai exact.

Deci incetati cu vorbele in vant, daca sunt servere cu mai putini jucatori asta nu inseamna ca sunt mai usoare, cei ce stiu ma poate aproba.

Link to comment
Share on other sites

Just now, CosmiBY said:

da tu daca erai in locul nostru ce ai fi facut ? ? ?

 

îmi apăram ceea ce am muncit cu argumente. cum am şi făcut mai sus. :))

 

Just now, Rispetto said:

Nu inteleg ce e cu atata ura, reactionati de parca se face fuziune intre RPG1 si B-Hood. Cred ca tu esti cel limitat de aici.

Si cei de pe RPG3 si RPG4 au muncit pentru functii. De exemplu eu sunt din August 2018 in LS Taxi sa obtin un r6, si repet, LS Taxi, nu Hitmen, nu PD.

Sau inca un exemplu, Helper-ul. Am muncit foarte mult sa obtin Helper-ul, 1 an si jumatate mai exact.

Deci incetati cu vorbele in vant, daca sunt servere cu mai putini jucatori asta nu inseamna ca sunt mai usoare, cei ce stiu ma poate aproba.

 

alo, şefu'. eu n-am zis că nu s-a muncit pentru ce s-a realizat. am spus doar că nu poţi să compari un server de 10 ani cu unul de 2-3. înţelegi? :))

e o chestie de logică, rpg1 este diferit. cei ce veniţi din afară e ca şi cum o luaţi de la 0, ca şi cum aveţi cont nou, oarecum. suportaţi, nu cred că a-ţi fost obligaţi să vă apucaţi de alte rpg-uri. 

Link to comment
Share on other sites

@EduardLFC Bossule, 3 e de 5 ani nu 2, dar uite, eu am 830 zile PD si nu am avut nicio functie de tip "lider". Deci, nu se ia asa de usor.

Apropo, nu e vina noastra ca te a tinut liderul 5 luni pentru rank 4, duratele minime sunt la fel peste tot.

Uite-te pe b-zone.ro/leaderrules, cred ca ai mai auzit de linkul ala.

Si, de ce sa suportam? Da' suporta tu. Bestia trage la frumoasa si nu frumoasa la bestie.

Cum am zis, daca vreti rivalitate doar o sa ingreunati fuziunea, nu o sa o facilitati. Ziceti ca ne faceti un lucru bun noua ca ne primiti pe 1 sau ceva. E un server de samp cu exact acelasi gm ca si celelalte 3:)

Edited by WG Flavius
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, WG Flavius said:

@EduardLFC Bossule, 3 e de 5 ani nu 2, dar uite, eu am 830 zile PD si nu am avut nicio functie de tip "lider". Deci, nu se ia asa de usor.

Apropo, nu e vina noastra ca te a tinut liderul 5 luni pentru rank 4, duratele minime sunt la fel peste tot.

Uite-te pe b-zone.ro/leaderrules, cred ca ai mai auzit de linkul ala.

Si eu la fel, nu imi tin membri la automat, este si acel regulament acolo. Noi nu avem nici o vina.

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.