Jump to content

Fuziune Servere


Kelton
 Share

Recommended Posts

Just now, WG Flavius said:

@EduardLFC Bossule, 3 e de 5 ani nu 2, dar uite, eu am 830 zile PD si nu am avut nicio functie de tip "lider". Deci, nu se ia asa de usor.

Apropo, nu e vina noastra ca te a tinut liderul 5 luni pentru rank 4, duratele minime sunt la fel peste tot.

Uite-te pe b-zone.ro/leaderrules, cred ca ai mai auzit de linkul ala.

 

830 de zile în PD şi nu ai luat lider, înseamnă că ori ai refuzat când ai avut ocazia, ori chiar eşti neimportant şi nu te-a băgat nimeni în seamă. :))

e vina mea pentru rank-ul meu, perfect conştient, dar nu e ca şi cum la voi e la fel. să fim serioşi, lider după 3-4 luni?

păi cât de simplu poate să fie să-mi fac cont pe vreun rpg secundar, să intru într-o facţiune şi să zac acolo. nu o să fiu la rank 5 pe lista de lideri?

Link to comment
Share on other sites

Just now, WG Flavius said:

@EduardLFC Pai nu ca nu m'a bagat nimeni in seama bossule. Lider la sfpd a tinut 2 ani, lspd ultimul ~1an si la lvpd 2 ani. Si nu ma plang, chiar imi place ca sublider. Zic ca fapt divers.

 

păi cum nu te plângi dacă mai sus ai zis că ai peste 800 de zile şi nu ai luat nimic? :))

înseamnă că îţi place să fii mâna dreaptă şi asta-i treaba. wtf.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, WediN North said:

da bv tu lider ttc pe rpg4 =)) in 3-4 luni de la r1 ai luat r5 in hitmen, pe rpg1 daca vrei r5 treb sa ai ani in factiune :)) in 3 luni ai facut iar r5 in nr, in ng la fel, dupa 2 luni in ls taxi ai luat lider =)) in sfpd ai stat 4 luni ai luat sublider, in ttc ai luat r6 dupa 2 luni in factiune si dupa ai luat lider, nu vad nimic exceptional in fh-ul tau, pe rpg1 nu reuseai sa ai mai mult de r5 si nu luai lider daca aveai 2 luni in factiune, nu valoreaza nimic fhul tau, se vede ca te-ai ferit de fw-uri ca de dracu, poate ca pe rpg4 pt altii ai un fh bun si toate cele, bv tie, se face fuziunea si intri in alta factiune, o iei de la 0 si vezi cat de greu sa face rankul, daca pierzi liderul pana la urma pierzi cv pe un joc si nu-ti inteleg frustrarea, dar aia este

Pe orice server de pe B-Zone se ia rankul la fel, tu crezi ca pe 1 se ia mai greu si pe 4 mai usor, mane e acelasi numar de zile, totul de la fel, probabil te-a afectat FH-ul lui vazand ca are doar r6 si lider p-acolo, omul a depus munca pentru a face FH-ul ala, nu a stat pe forum sa arunce vorbe goale cum faci tu

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, EduardLFC said:

 

aşa a spus un compatriot de al tău, cum că a luat lider TTC după 3-4 luni, despre ce vorbim?

Toti arunca vorbe fara nici un sens

Link to comment
Share on other sites

@EduardLFC Din tot ce zici nu se poate oglindi decat frustrarea, faza intreresanta e ca tu nu ai functii, deci revin la ce am zis aseara.

17 hours ago, WG Flavius said:

Nu inteleg de ce naibii se ataca mai multi civili decat liderii/subliderii de pe 1 si 2 :)

Zici ca sunt liderii fiecarei factiuni ei.

Apropo, tipul care se joaca din 2011, sa te lauzi cu rank 4 din FH, pentru 8 ani de SA:MP, puteai mai mult.

Suntem o comunitate, nu sunteti voi sefii nimanui.

 

Edited by WG Flavius
Link to comment
Share on other sites

Just now, WG Flavius said:

@EduardLFC Din tot ce zici nu se poate oglindi decat frustrarea, faza intreresanta e ca tu nu ai functii, deci revim la ce am zis aseara.

 

nu înţeleg ce importanţă are dacă am sau nu funcţie având în vedere că ce spun este logic. TOCMAI, că nu am luat funcţie în atâţia ani de joc, înseamnă că nu am fost în stare. dar în facţiune, sunt aproape de a avea una sau chiar am, nici acum nu ştiu. =))

ideea e că n-aş suporta să-mi vină un copil cu o mentalitate inferioară, simplu.

 

Just now, Nick99 said:

Exact, cu un asemenea comportament, nu stiu

 

aici trăiesc ăştia.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mlg69SwagLord said:

+1

 

 

1 minute ago, EduardLFC said:

 

nu înţeleg ce importanţă are dacă am sau nu funcţie având în vedere că ce spun este logic. TOCMAI, că nu am luat funcţie în atâţia ani de joc, înseamnă că nu am fost în stare. dar în facţiune, sunt aproape de a avea una sau chiar am, nici acum nu ştiu. =))

ideea e că n-aş suporta să-mi vină un copil cu o mentalitate inferioară, simplu.

 

 

aici trăiesc ăştia.

Mdaa...

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, EduardLFC said:

 

aşa a spus un compatriot de al tău, cum că a luat lider TTC după 3-4 luni, despre ce vorbim?

Prietene iesi lideru pe 3/3 ca nu era active si ce rost ai sa tii o functia daca iti bati joc de ea? eu am 110 ore pe luna asta

Link to comment
Share on other sites

LIDERI!

1. Rămân doi jucători cu gradul de lider până când unul dintre aceștia va renunța, iar apoi se va reveni la regimul normal de un singur lider.

E o soluție care s-ar putea să funcționeze și totul depinde foarte mult de cât de bine ar reuși două persoane în rol de conducător să se înțeleagă.

 

R. O idee foarte proasta. Pai voi va ganditi cate certuri vor fi? nu mai spun de abuz-uri etc. E evident ca orice lider vrea sa isi pastreze functia si vrea sa l scoata pe cel de al doilea din functie nu este logic?  Ganditi va la favorizarile pe care o sa le faca ce i 2 lideri nu mai spun cate PM-uri vor fii etc. 

 

2. Liderii cu vechimea cea mai mare în cadrul facțiunii (inclusiv ca membru) și cu activitatea cea mai bună să-și păstreze gradul de lider iar ceilalți vor rămâne cu rank 5 în facțiune.

 

R. O varianta foarte buna!

 

3. Liderii de pe serverele principale (cele cu mai mulți jucători) își păstrează gradul de lider iar ceilalți vor rămâne cu rank 5 în facțiune.

R. O idee foarte penibila. Pai eu ca lider pot sa deschid faciunea sa o fac full si sa imi pastrez functia de lider. la fel ca si mine o poate face si celalalt lider de pe serverul cu care se face fuziunea si atunci ce optiune aveti de a alece liderul?

 

CONCLUZIE SOLUTIA A 2 A ESTE CEA MAI BUNA.

 

SUB-LEADERII

2. Dacă rămâne un singur lider atunci subliderii vor rămâne cei de pe serverul de pe care a rămas liderul în conducere.

R. Asta este varianta logica.

 

 

1. Clanul cu vechimea și mărimea cea mai mare își va păstra tagul, iar celălalt va primi un Free Name Change cu care își va putea schimba numele și tagul.

Aceasta ar fi varianta cea mai logică și corectă.

R. Aveti dreptate aici.

 

 

Cititi cu atentie ce am spus si sper sa fiti de parere cu mine. daca ai aceasi parere ca si a mea da un like. Multumesc.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, CosmiBY said:

Prietene iesi lideru pe 3/3 ca nu era active si ce rost ai sa tii o functia daca iti bati joc de ea? eu am 110 ore pe luna asta

 

110 ore pe luna asta? şi noi suntem în 12? wtf, tu ieşi din casă sau te însori cu b-zone? :))

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, EduardLFC said:

 

110 ore pe luna asta? şi noi suntem în 12? wtf, tu ieşi din casă sau te însori cu b-zone? :))

=))))

Toți avem asa in mare si eu mereu am Activitate mare. Sper sa obțină fiecare ce iși doreste.  O zi buna.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, CosmiBY said:

=))))

Toți avem asa in mare si eu mereu am Activitate mare. Sper sa obțină fiecare ce iși doreste.  O zi buna.

 

cum adică toţi avem în aşa în mare? doar no-liferii au aşa ore, cum puii mei în 12 zile voi aveţi 110 ore JUCATE? =))

înseamnă că o ardeţi numai în casă ceea ce e trist, jucaţi în continuare fotbal doar prin IP şi.. aşa ve-ţi rămâne până la terminarea liceului. :-??

 

spor.. csz.

Link to comment
Share on other sites

On 7/10/2019 at 4:14 PM, nWo Mushroom said:

It's not just me and you, It's 20 more admins waiting too. 

Especially admin 1s .

This will go so badly and tons of admins will resign. I've seen this before when we accepted 30 helpers on rpg 2 i couldn't make 30 points a day on /n ! 30 POINTS ! 

I'll be silent for the rest of this, i asked the players on rpg 2 and i got a spam of " nu " on my SMS 

I guess the staff won't be " Welcomed " as you think you'll 

Im' not saying that i m not welcoming you because we are both from the same country, u are the only one i'm glad to have near me in RPG especially when you are an english player but trust me you 'll get tons of hate like i do everyday so don't be naive and resign, This is rpg 2 not rpg 4 . aight cheers have fun ! i'll be waiting u 

Yes, but it's oke pour le moment.

Link to comment
Share on other sites

RPG1 e mai mult vs 3 si 4. RPG2 n-are treaba. Ceea ce-mi da impresia ca ori pe RPG1 sunt doar arfisti ce  nu le pasa de ceilalti si se bazeaza doar pe vechimea serverului ori chiar RPG3 si 4 sunt de cacat. RPG2 insa joc si eu acolo si mi se pare mai ok din toate punctele de vedere. Acuma na, la cum se ataca astea de pe 1 doar asta pot spune.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AN D R E I said:

3. Liderii de pe serverele principale (cele cu mai mulți jucători) își păstrează gradul de lider iar ceilalți vor rămâne cu rank 5 în facțiune.

R. O idee foarte penibila. Pai eu ca lider pot sa deschid faciunea sa o fac full si sa imi pastrez functia de lider. la fel ca si mine o poate face si celalalt lider de pe serverul cu care se face fuziunea si atunci ce optiune aveti de a alece liderul?

Nu se referă la jucătorii din factiune ci la jucătorii de pe server.

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.