Jump to content

Fuziune Servere


Kelton
 Share

Recommended Posts

21 hours ago, TiG3R said:

Inteleg si ideea asta ca se poate sa fie totul roz, dar vorbim de sampisti. Am ajuns la concluzia asta dupa ce in repetate randuri helperi de pe RPG3 vin sa vaneze helperi de pe RPG1 ca sa ce? Nu le fura nimeni locul...

As vrea sincer sa vad o colaborare intre lideri, dar momentan din ce am vazut se pare ca nu se vrea. :-?? 

De helperii despre care vorbesti daca se dovedeste ca asa au facut nu au ce cauta in staff dupa parerea mea, o restructurare a staff-ului si alegerea dupa cristerii mai stricte ar trebuii facuta in acest caz.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, South PaggyOwn said:

Propun ca pe RPG-urile 1 si 2 sa ramana aceiasi propietari la case si biz-uri, iar cei de pe RPG-urile 3 si 4 sa primeasca suma corespunzatoare pe casa/biz.

(cu cat au cumparat, atat sa si primeasca)

Super idee doar că nu știu dacă și RPG3,4 ar fi fl multumiti.

Deși deja sa decis eu aș dori să facă fuziune RPG2 cu rpg3.

1 minute ago, A8KID said:

Super idee doar că nu știu dacă și RPG3,4 ar fi fl multumiti.

Deși deja sa decis eu aș dori să facă fuziune RPG2 cu rpg3.

Sunt mai multe motive pentru care m-au făcut să aleg RPG3

Edited by A8KID
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, A8KID said:

Super idee doar că nu știu dacă și RPG3,4 ar fi fl multumiti.

Deși deja sa decis eu aș dori să facă fuziune RPG2 cu rpg3.

Inca nu s-a decis, majoritatea de pe RPG4 vor cu RPG1 fuziune.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, A8KID said:

Știu, părerile sunt inpartite, dar cum vor vrea Kelton și Bobo așa va fi......

Din cate am inteles, va fi un poll legat de acest lucru.

Link to comment
Share on other sites

@Kelton as vrea sa se faca fuziune intre rpg2 si rpg3 si rpg1 si rpg4, deoarece pe rpg2 si rpg3 sunt jucatori moderati, iar daca am uni rpg1 cu rpg3 si rpg2 cu rpg4 nu ar fi un numar asa mare. Eu as propune rpg2 cu rpg3 si rpg4 cu rpg1. Cu conturile De exemplu daca eu am un Cont cu acelas nume pe RPG3 nu mi s-ar putea transfera averea pe contul prinicipalt cat si sa se aduge orele jucate goldul rp si MP.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara, din cate am vazut cei de pe RPG 1 vor sa Coopereze cu RPG 4.

Deci pararea mea RPG 1 >> RPG 4

                              RPG 2 >> RPG 3

 O seara faina!

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, A8KID said:

Știu, părerile sunt inpartite, dar cum vor vrea Kelton și Bobo așa va fi......

Inainte de p si b se pune mereu M. “Now you know more”, cu placere!

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, wicked x said:

Sunt perfect de acord cu ce spune acest om, nu inteleg de ce va hazardati voi astia de pe rpg3,4 cu functile voastre, de aia jucati acolo ca nu ati putut evolua pe un server gen RPG1,RPG2.

 O chestie neadevărată în cazul meu. Eu până în 2016 eram un jucător înrăit de fifa și sunt și acum. În 2016 au venit 2 tovarăși de ai mei pe la mine și după ce ne-am jucat fifa 17 (eu având toată colecția pe origin) mi s-a propus să joc SĂ-MP. Eu nu mai jucasem niciodată acest joc la început mi s-a părut interesant și ei jucau pe rpg4, dar mai superficial. Când mi s-a spus să intrăm aici din ce am înțeles era cel mai tare server de pe comunitate aflând ulterior după 2 luni de când mă apucasem că mai există și celalalte servere și că defapt am intrat pe ultimul server din comunitate. Ce era să fac după 2 luni de când mă apucasem să reununt și să o iau de la capăt pe 1 sau 2 după ce deja muncisem deja aici și aveam facțiune? 

Link to comment
Share on other sites

RPG1 se ridică la 450, RPG2 la 380, RPG3 peste 250 iar RPG4 la 200 în cazuri fericite. Deci e cel mai ok să unești cel mai puţin populat server cu cel mai populat.

Link to comment
Share on other sites

Salut, eu merg pe opinia cu 2 lideri, deoarece nu mi se pare corect ca unu dintre ei sa fie scos din funcite.Din potriva cu 2 lideri va fi mult mai bine organizata factiunea.Am auzit ca membri sub rank 3 vor fi scosi.Este adevarat?

Link to comment
Share on other sites

Salutare! 

 

 

Vine FUZIUNEA !!!   

      Dar intrebarea mea și intrebarea tuturor, oare fuziunea asta o să ne sporească serverele și o să revină jucătorii?  Adică, eu unu când mă gândesc la o fuziune, la o unire, mă gândesc și la cum o să sporească serverele.

 

RPG1- Actual  - 500 jucători = FUZIUNE = 750

      Multă zarvă pentru lucruri mărunte, nu zic că asta nu o să ne ajute, ohoo, o să ne ajute mult, dar dacă tot facem FUZIUNE, mă gândesc că o să fie ca un server nou, eu jucător de level 130 vine unu la mine care are level 140 poate, pe care nu l am văzut in viața mea , venind in urma fuziunii,  o să fie ceva nou pentru toți, așa că de ce nu... să nu debanăm toate cele 4 servere, să le mai oferim o șansă celor  banați, să vadă și ei cum e o fuziune și cu ocazia asta, poate că și au invățat lecția. Dacă tot facem fuziune, să o facem ca la carte ;) 

 

 

Doi lideri până renunța unul, mi se pare cel mai corect. Nu există „ Eu am muncit mai mult pentru liderul asta decât X„, niciodată, nu contează in cât timp il iei, sau că il iei pe pile sau nu, am mai zis, dacă unu imi dă 1 milion de dolari și eu imi deschid mare afacere care o să mi aducă venituri in următorii 50 de ani, nu e datorită lui, el mi a dat banii, dar la fel cum am știut ce să fac cu ei, așa puteam să i și sparg pe prostii. 

Edited by South Dowsky
Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.