Jump to content

Fuziune Servere


Kelton
 Share

Recommended Posts

On 7/12/2019 at 8:46 AM, SAUL SILENT said:

Pärerea mea personalä e cä nimic nu faceti färä unban all..

Dacä o sä dati unban all o sä stati o orä la login.. dar färā ramaneti in maxim 700-800, vere..

Ca sa aduceti un + comunitatii märiti sloturile factiuniilor  30 mafii si 35 pasnice/departamente.

Pana la urma v-ati gandit mult la faza cu "reducerea" tot cu gandul sa produceti ceva.. Coaie,pune-te in locul nostru.. Ai da tu 100 de lei sa iei unban,iar a doua zii sa fii iar banat pentru lag..?, dar,stai.. ca tot permanent e si ai belit pula..

Ideea cu 2 lideri ar fii fainā,sā fie 4 sub-lideri care sa organizeze factiuniile cand nu poate intra cineva. (Btw) 

Asa,prin acest comentariu as dorii sa facem o petitie sa fie toate conturile debanate + o sansa la viata fara sanctiuni! 

Adevărat. Fără unbanall nu se rezolva nimic. 

Link to comment
Share on other sites

Vă certați inutil pentru un joc, daca va certați de pe acum pentru lider, nici nu vreau să mă gândesc ce o să faceți după ce se face fuziunea. Cu unban nu o să se rezolve nimic, degeaba spuneți voi asta, o să crească maxim o luna și după se curata la loc. Dacă ați fi admin nu cred că v-ar conveni sa ia unu unban care a avut codul la maxim, uneori ai stat și câteva zile pe el pentru a strânge dovezi și după in unban sa își bata ciocanul de tine și prin grupuri de samp, uneori sa te amenințe cu flood sau cu bătaia.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Clanin3 said:

Ai gresit topicul, baiatul meu.

 

Just now, TLG Gold said:

Da-i pace, e mai nab si el

Sa o iau ca pe un da?

Haideti ca pestii nu ne asteapta.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, TLG Gold said:

Hai, unde ne vedem?

 

8 minutes ago, AT Mariius69 said:

Hai ca vin si eu.

Lacul Siriu

Va astept

Just now, cedryk public enemy said:

 

Tu vi la peste mai smardoi?

Link to comment
Share on other sites

Eu unul nu merg pe varianta cu 2 lideri.merg pe varianta cu 1 lider și va zic cum sa faceți primul lider sa fie de pe rpg2 sau rpg2 odată și odată acest lider va ceda și sa primească urmwtorul adică cel care avea înainte de pe rpg3 rpg4. Motivul în care sa nu fie 2 lideri este:pot fi 2 lideri care nu se înțeleg și unul sa dea /backup undeva  și altul alt undeva și jucătorii sa nu înțeleagă unde sa se ducă. Iar cei 2 lideri dacă nu se înțeleg unii membri vin pentru x și alții pentru y iar liderul y poate face favorizare și sa stea pe iei pentru a le da fw și sa ii scoată din facțiune. Mulțumesc 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, TLG Dany Faraon said:

Mare ceartă în topicul acesta, care e inutilă hai să mergem la mare că tot e vară :)).

Cineva gandeste pozitiv =))

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.