Jump to content

Fuziune Servere


Kelton
 Share

Recommended Posts

Bă,  ideal ar fii sa faceti rpg1+rpg4 iar rpg2+rpg3 să echilibram, ca daca faceti rpgf1+rpg3 se  dezechilibreaza de tot , poate multi o sa intre pe rpg1 ca o sa-l vada mai full. Fiti baieti cu cap si alegeti in favoarea serverului nu al  vostru ca va intelegeti cu x si y sau aveti eu stiu ce avere. 

Edited by Oficial Zain
Link to comment
Share on other sites

Just now, Oficial Zain said:

Bă,  ideal ar fii sa faceti rpg1+rpg4 iar rpg2+rpg3 să echilibram, ca daca faceti diferenta asta, poate multi o sa intre pe rpg1 ca o sa-l vada mai full. Fiti baieti cu cap si alegeti in favoarea serverului nu al  vostru ca va intelegeti cu x si y sau aveti eu stiu ce avere. 

Foarte adv

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, eB Swau said:

Pai sa vina 4 cu toti codatii posibili la voi, dc la noi

Sunt admini, Doamne fereste, au acces la /ban, sa se ocupe fiecare, nu exista RPG pe care sa nu fie codati, crede-ma. Si pe rpg 1 sunt codati, si pe 2, si pe 3, si pe 4. 

Link to comment
Share on other sites

RPG1+RPG3 si RPG2+RPG4, de ce? Pai majoritatea jucatorilor de pe rpg4, sunt de pe rpg2 si ar fi mult mai usor sa ne acomodam cu jucatorii de pe rpg4.
Legat de case si bizuri, da recunosc eu fiind pe rpg2, se poate zice ca vreau sa fie in favoarea mea, ca detin casa si un biz destul de bun, dar nu mi se pare corect ca fuziunea sa ne ia bizurile/casele, deoarece noi suntem un server si mai vechi si practic ar veni la noi "acasa" si datorita lor ar fi scoase la licitatie sau nu mai stiu ce idei le debiteaza unora de pe serverele care or sa ajunga pe serverele "mama".

Link to comment
Share on other sites

Just now, W i s l e r said:

Sunt admini, Doamne fereste, au acces la /ban, sa se ocupe fiecare, nu exista RPG pe care sa nu fie codati, crede-ma. Si pe rpg 1 sunt codati, si pe 2, si pe 3, si pe 4. 

Cred ca nu stii tu cum e pe 4. Maxim 2 dintr-o mafie sunt fara cod

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, WG Flavius said:

@South Kazuto Cum sa fiu degeaba? Uite-te pe forum LVPD la rpg3 si la activitatea ma lunara. Sau defapt ti-o las aici.
image.thumb.png.8df154e7c8087320a2699c7275d048e7.png
Acum sa ne uitam si la topicurile din LVPD: 

 

image.thumb.png.74fe100cf8f9cbe3645460d37b4974ec.png
image.thumb.png.1758c72f6dd44e892d7e8a2266519d7a.pngimage.png
Ok, ma ocup de topicurile astea constant. Acum uite si cate zile am:
image.png.a524a104bf338622101f789acca50eee.png
Sunt degeaba, nu?

 

Acum ca mi-ai pus pe tava, am mai multe zile intr-o factiune pe samp decat ai tu de cand te joci jocul asta :)

N-ai cu cine, vad, cu putin noroc nu imi vine sublider un incuiat ca tine. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, eB Swau said:

Cred ca nu stii tu cum e pe 4. Maxim 2 dintr-o mafie sunt fara cod

De aia exista admini, sa ii rezolve, daca nu se ocupa aia de pe 3 si 4 atunci stai calm ca cei de pe 1 si 2 o sa ii rezolve. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Byonic said:

Ba multi avem case scriptate ce se intampla cu ele????

Buna intrebare, oricum, casa mea cred ca e unica pe toate rpg urile, deci nu mi fac probleme

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Adelin Bahaos said:

Si cu numele identice de pe servere ce faceti?

A spus ca o sa primit un change nickname gratis, cel mai sigur.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Oficial Zain said:

Ba lasati ma cunostintele voastre cu x si y suntem oameni ne intelegem bine cu oricine. Echilibrarea playerilor pe servere conteaza 

RPG1+ RPG4 SI RPG2+ RPG3

Este  ok așa.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, a r m y s said:

 

Cei de pe rpg3 primesc un change nickname ca voi sunteți străini xD 

Cica "straini" nu vreau sa incepem cu stangul deci va rog frumos.

Link to comment
Share on other sites

Just now, South Andreey said:

Eu spun sa ramana liderii de pe serverul principal, mai exact, rpg1 deoarece cred ca au mai multa experienta fiind si un server principal, obisnuiti.

Sunt lideri extremi de buni si pe alte rpg-uri, spre exemplu, @Elena, lider de nota 10, dar joaca pe rpg3, ce facem acum?

Link to comment
Share on other sites

E cel mai bine 2 lider simultan iar la faza cu casele si bizurile cel mai bine are fii ca cel de pe serverele mai mici (rpg3--rpg4) sa primeasca inapoi banii pe care i-au dat pe respectiva casa/biz si asa nu au un motiv sa fie suparati nu pierd nimic.

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked and unlocked this topic
  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.