Jump to content

Fuziune Servere


Kelton
 Share

Recommended Posts

17 minutes ago, Irina said:

Sunt lideri extremi de buni si pe alte rpg-uri, spre exemplu, @Elena, lider de nota 10, dar joaca pe rpg3, ce facem acum?

Oricum @Pikovit power

e de 2-3 ori mai greu sa iei lider pe 1, decât pe 3. Sunt buni amandoi.

e aiurea cu 2 lideri, cel mai bine, liderul dupa secundar rămâne sublider, si stam cu 3 sublideri pana pleacă 1

si subliderii dupa secundare sa i bage rank 5, si asa sub decât pe pile si bani se da

Link to comment
Share on other sites

Just now, Victory Marki said:

Oricum @Pikovit power

e de 2-3 ori mai greu sa iei lider pe 1, decât pe 3. Sunt buni amandoi.

e aiurea cu 2 lideri, cel mai bine, liderul dupa secundar rămâne sublider, si stam cu 3 sublideri pana pleacă 1

si subliderii dupa secundare sa i bage rank 5, si asa sub decât pe pile si bani se da

Hai ca nu esti chiar prost ba Marcele

Link to comment
Share on other sites

Pe rpg4 funcțiile se obțin mult mai ușor fata de rpg2, ceea ce nu mi se pare corect, dacă spuneați acm 3 4 luni ma apucam și eu de rpg4 sa iau o funcție mai ușor :))) 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nicu S said:

Pe rpg4 funcțiile se obțin mult mai ușor fata de rpg2, ceea ce nu mi se pare corect, dacă spuneați acm 3 4 luni ma apucam și eu de rpg4 sa iau o funcție mai ușor :))) 

Crede-ma ca se obtin la fel, si tu ce vrei sa zici? ca noi nu meritam functie pe RPG4 sau ce? Nu jucam toti pe aceiasi comunitate?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, TLG RatonWOOF said:

Crede-ma ca se obtin la fel, si tu ce vrei sa zici? ca noi nu meritam functie pe RPG4 sau ce? Nu jucam toti pe aceiasi comunitate?

Hai sa nu exageram

 

Altfel iei lider la factiune cu 25 sloturi, altfel iei lider la factiune cu 40 sloturi

Edited by zL Andrei
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, TLG RatonWOOF said:

Crede-ma ca se obtin la fel, si tu ce vrei sa zici? ca noi nu meritam functie pe RPG4 sau ce? Nu jucam toti pe aceiasi comunitate?

Degeaba zici, pe rpg3 și rpg4 sunt lider cu mai puti a experiență și mai mulți, se poate observa că la voi se schimba mai des.

Link to comment
Share on other sites

Parerea mea e sa fie doar 2 sublideri la factiunile pasnice.

Iar la mafii sa se aleaga cel mai vechi lider si sa ramana doar 1..

Sper ca toate conturile pe care le avem pe alte rpguri sa nu fie pierdute,deoarece poate unii ai jucat ceva timp ca sa le creasca... Sau alta varianta e ca altii au mai dat bani pe alte conturi :)

Sper ca totul sa fie bine cu,conturile sa nu se piarda nimic.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zL Andrei said:

Hai sa nu exageram

 

Altfel iei lider la factiune cu 25 sloturi, altfel iei lider la factiune cu 40 sloturi

Si ce conteaza sloturile la un interviu lider? Tot asa recrutezi, tot pe criterile tale pe langa asta tot tu iti organizezi factiunea, nu schimba cu nimic niste sloturi.

Link to comment
Share on other sites

1. Buna, am citit tot scris de  Kelton si este  o ideie foarte buna cu 2 Lideri si respectiv 2 colideri. Un simplu lucru nu inteleg: Chiar daca se va alege cate  un co-lider de pe  un server si altul de pe alt server, ceilalti 2 colideri vor  primi direct rank 5 sau rank-ul dupa zile in factiune ?

2. Aceasta fuziune ar fi foarte buna deoarece o sa fim mai multi jucatori si mai multa actiune pe server.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, South valeraS said:

Degeaba zici, pe rpg3 și rpg4 sunt lider cu mai puti a experiență și mai mulți, se poate observa că la voi se schimba mai des.

Ai avatar naspa ba Valeras

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Victory Marki said:

Oricum @Pikovit power

e de 2-3 ori mai greu sa iei lider pe 1, decât pe 3. Sunt buni amandoi.

e aiurea cu 2 lideri, cel mai bine, liderul dupa secundar rămâne sublider, si stam cu 3 sublideri pana pleacă 1

si subliderii dupa secundare sa i bage rank 5, si asa sub decât pe pile si bani se da

E mai bine cu 2 Lideri, asa nu va fi suparat nici cel de pe  1 nici cel de pe 3. Vor sta  lider pana cand vor decide ca este deajuns, dupa o sa reluam faza cu un lider.

Link to comment
Share on other sites

De la mine a venit si una dintre propuneri. Cand scriu asta si cand o gandesc, mai mult ma gandesc la membri, la masa aceea de jucatori care formeaza factiunea, familia cu N denumiri. Frumos pentru ei, este sa ramana un singur lider per factiune, de aceea “seful” asta de grup se numeste lider, pentru ca trebuie in mod logic, sa fie unul singur care sa aiba grija de jucatorii din grupul sau. Prin urmare, pot cei de pe serverele gazda sa ramana cu gradul, iar cei care vin pe server, sa ramana cu rang 5 (atat liderul cat si subliderii).
De ce spun asta?
Fara informatie nu vorbeam, insa daca tu, ca jucator, ca membru, ai dovedit CELOR de pe serverul tau ca esti capabil sa ai grija de acel grad insa si de membri, O DATA, mai mult ca sigur o vei face si a doua oara, si a treia oara. Insa nu le vei arata numai celor de pe serverul tau ca poti, ci si jucatorilor ale caror servere se vor fuziona (probabil). La fel poti inchide si gurile rele. Lucrul asta il spun, pentru ca acum cateva luni, Razvan mi-a spus asta, am continuat cu treburile mele si here I am. 
Si nu ar trebui sa te superi daca ai primi acel rang 5 de care am adus vorba, ia-o ca pe o “mini-vacanta”, insa in acelasi timp pastreaza-ti activitatea okay.

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked and unlocked this topic
  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.