Jump to content

Numele ocupate degeaba.


LORD Shino

Recommended Posts

Zilele astea mi-am dat seama ca comunitatea B-zone are o problema cu personanele ce folosesc un nume si lasa acel cont nejucat. De exemplu putem vedea ca numele: TheState(eu cred ca este un nume foarte dorit) este ocupat propiretarul nu a mai intrat pe cont de pe 23.12.2016 si ori cum nu a facut mare progres pe cont. Cred ca acest cont merita sa fie sters progresul si lasat sa fie inceput de cineva care va juca pe el. Aceasta este strict parerea mea, sper sa primesc un raspuns ce ma va multumi. Salut!

Link to comment
Share on other sites

daca vrei sa-ti pui un nume dar este ocupat de altcineva, poti sa trimiti un pm la adminii de nivel mai mare ce au acces la stergerea conturilor. totusi, pentru a putea fi sters contul trebuie sa fie cu adevarat inactiv si sa nu aiba progres de nivel sau ore pe el. nu poti sterge un cont cu 24 de ore jucate si nivel 3, in timp ce poti cere stergerea unuia cu nivel 1 si 2 ore jucate pe care nu s-a mai logat nimeni de mult timp.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.