Jump to content

PUBG Beta Testing


Kelton
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, ThinBlueLine said:

Coae, tu vezi ca din 2017 numa’ update-uri de cacat? Au automatizat tot, si alte rahaturi. Cui mortii mei ii trebe PUBG pe samp? Really? Plateste drq pt joc pe steam ca nu e un milion. Jocu’ asta e pixelat, vai de mortii lui

 

Ce te face să crezi că nu îl am pe Steam? SA:MP e mai mult decât un "joc pixelat", dar tu nu ai cum să înțelegi nefiind de la începutul acestei comunități aici.

 

Dacă tot ești atât de frustrat, de ce mai vii să postezi? Nu mai intra și gata.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, ThinBlueLine said:

Coae, tu vezi ca din 2017 numa’ update-uri de cacat? Au automatizat tot, si alte rahaturi. Cui mortii mei ii trebe PUBG pe samp? Really? Plateste drq pt joc pe steam ca nu e un milion. Jocu’ asta e pixelat, vai de mortii lui

Să știi că nu toată lumea își permite un PC "forță" care să ducă PUBG și alte jocuri elevate. În cazul de față, un asemenea sistem este bine-venit.

Jocul ăsta este încă la un standard ridicat. Cred ca aproape 50% din jucătorii de samp nu urcă peste 50 FPS, de aceea ne adaptăm fiecare la ce putem și la ce ne permitem, astfel încât să ne mai distrăm și cu sisteme care sunt mai "fake", dar destul de atractive.

Este de altfel "începutul începuturilor" acest joc, mai ales baza pentru cei veterani pe comunitate, așa cum spune și @uS DeviL

Edited by South EleganT
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, uS DeviL said:

 

Ce te face să crezi că nu îl am pe Steam? SA:MP e mai mult decât un "joc pixelat", dar tu nu ai cum să înțelegi nefiind de la începutul acestei comunități aici.

 

Dacă tot ești atât de frustrat, de ce mai vii să postezi? Nu mai intra și gata.

Joc pe RPG1 din 2009 ;) mai bine nu vorbi

Link to comment
Share on other sites

Haideţi să încercăm să păstrăm un limbaj decent, ne putem exprima părerile şi fără înjurături şi insulte. În acest topic vă rog să postaţi idei sau buguri referitoare la sistemul de PUBG (de fapt un Battle Royale, adaptat la SA:MP). Până acum, mulţumită celor care ne-au ajutat cu testarea, am reuşit să aducem modificări sistemului astfel încât să se muleze pe dorinţele voastre.

Link to comment
Share on other sites

Păcat că au trecut aprox. 2 ani de la primul anunț că se va lansa PUBG pe serverele de SA:MP. Mi-ar fi plăcut să-l încerc atunci, cât încă mă mai jucam :P Totuși, apreciez munca, și vorba aia, mai bine mai târziu decât niciodată.

Link to comment
Share on other sites

On 7/27/2019 at 11:18 AM, ThinBlueLine said:

Joc pe RPG1 din 2009 ;) mai bine nu vorbi

Degeaba joci din 2009 dacă nu știi să respecți munca Scripterilor și tuturor celor care au contribuit la acest update. Nimeni nu te obligă să joci, așa că nu mai ciripi aici.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, TLG Gold said:

Degeaba joci din 2009 dacă nu știi să respecți munca Scripterilor și tuturor celor care au contribuit la acest update. Nimeni nu te obligă să joci, așa că nu mai ciripi aici.

Mare dreptate ai. Degeaba joacă din 2009 dacă tot ce face este să fie o persoană toxică pentru comunitate.

 

Cui crezi că îi convine să îi asculte aberațiile toxice, în loc să aprecieze tot ce se face aici?

Link to comment
Share on other sites

pentru mine ce ati facut este fix 0, pentru ca nu o sa ma joc din cauza codatiilor, voi ganditi? puteati sa il faceti dupa ce blocati codurile, daca le blocati, delimitati-va de chestii d-astea, puteati sa faceti orice altceva dar nu o alta arena in care toti plozii o sa poata da cu codu, mersi. da, si pana la urma de ce ai nevoie de un pubg in samp cand te poti juca tu pubg? ce fel de originalitate este asta? era unic daca da, erati singurul server, dar pe nephrite este de atata timp bagat, oricine dorea sa joace pubg pe samp se ducea acolo si se satura, pana la urma o sa fie full 1 sapt, dupa 0. sampul in momentul actual are 0 competitivitate

Edited by runtimE Fabiskh
Link to comment
Share on other sites

On 7/27/2019 at 1:42 PM, F4L KillerFish said:

Haideţi să încercăm să păstrăm un limbaj decent, ne putem exprima părerile şi fără înjurături şi insulte. În acest topic vă rog să postaţi idei sau buguri referitoare la sistemul de PUBG (de fapt un Battle Royale, adaptat la SA:MP). Până acum, mulţumită celor care ne-au ajutat cu testarea, am reuşit să aducem modificări sistemului astfel încât să se muleze pe dorinţele voastre.

Eu primesc CRASH intotdeauna cand deschid inventarul, am verificat modurile...

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, runtimE Fabiskh said:

pentru mine ce ati facut este fix 0, pentru ca nu o sa ma joc din cauza codatiilor, voi ganditi? puteati sa il faceti dupa ce blocati codurile, daca le blocati, delimitati-va de chestii d-astea, puteati sa faceti orice altceva dar nu o alta arena in care toti plozii o sa poata da cu codu, mersi. da, si pana la urma de ce ai nevoie de un pubg in samp cand te poti juca tu pubg? ce fel de originalitate este asta? era unic daca da, erati singurul server, dar pe nephrite este de atata timp bagat, oricine dorea sa joace pubg pe samp se ducea acolo si se satura, pana la urma o sa fie full 1 sapt, dupa 0. sampul in momentul actual are 0 competitivitate

Insfarsit cineva.

Link to comment
Share on other sites

On 7/27/2019 at 1:42 PM, F4L KillerFish said:

Haideţi să încercăm să păstrăm un limbaj decent, ne putem exprima părerile şi fără înjurături şi insulte. În acest topic vă rog să postaţi idei sau buguri referitoare la sistemul de PUBG (de fapt un Battle Royale, adaptat la SA:MP). Până acum, mulţumită celor care ne-au ajutat cu testarea, am reuşit să aducem modificări sistemului astfel încât să se muleze pe dorinţele voastre.

 

Salut, am o idee legată de loot pool-ul acestui game mode.

Am observat că poți să găsești Rocket Launcher, o armă care este destul de OP. Având experiență îndeulngată în jocurile de tip Battle Royale, această armă trebuie să fie găsită doar în Supply Drop-uri pentru a asigura un meci corect între jucători. Aceeași regulă vreau să fie aplicată și pentru Sniper Rifle, fiind singura armă cu scope a jocului SA-MP, oferind un avantaj semnificativ jucătorului. Hunting Rifle-ul îl puteți păstra normal, doar oferă un mic zoom în momentul în care apeși click dreapta.

 

Edited by Karther
Link to comment
Share on other sites

On 7/26/2019 at 11:06 PM, ThinBlueLine said:

Coae, tu vezi ca din 2017 numa’ update-uri de cacat? Au automatizat tot, si alte rahaturi. Cui mortii mei ii trebe PUBG pe samp? Really? Plateste drq pt joc pe steam ca nu e un milion. Jocu’ asta e pixelat, vai de mortii lui

Cat adevar!

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
  • Kelton unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.