Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

PUBG Beta Testing


Kelton
 Share

Recommended Posts

9 hours ago, Kwqzy RPG4 said:

Intrebare: Ce se intampla daca ajung la nivel 2? Dar 3?

 

Momentan e implementat doar sistemul de leveling. Nu am apucat încă să implementăm și beneficii pentru levele.

Link to comment
Share on other sites

@Kelton @F4L KillerFish Please Add More loot spots in the map as the loot mostly is pretty bad. And Add a thing which will tell you who killed you when you die so If there is a cheat he can be reported to admins and players would know who killed them

Link to comment
Share on other sites

On 7/25/2019 at 3:35 PM, Doo said:

Buguri gasite:

 

1. Timer-ul se tot reseteaza.

2.  Am pe cineva in echipa si imi zice ca nu-l am, desi imi apare pe lista. (https://imgur.com/a/RBxcp3G)

3. Tendoi da kick aiurea.

Timer-ul e cu zona, cat mai e pana se apropie zona de tine sau pana incepe sa scada sau pana se termina meciul (daca ai dat F in timp ce e meci) si dupa pana incepe meciul.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Gabihard said:

Timer-ul e cu zona, cat mai e pana se apropie zona de tine sau pana incepe sa scada sau pana se termina meciul (daca ai dat F in timp ce e meci) si dupa pana incepe meciul.

Mi-am dat seama deja =)) 

Link to comment
Share on other sites

@KeltonDupa parerea mea, pot sa folosesc hack-uri (nu voi folosi tin la contul si la prietenii mei) sa castig meciul fara sa fiu prins din cauza faptului ca: Atunci cand vezi un jucator tu nu ii poti vede numele doar daca este in team cu tine, dar chiar si cand e in team cu tine in unele meciuri nu ii poti vede numele unui coechipier si asta poate rezulta penalitati, poti sa il omori cu drujba din greseaa de exemplu, sau poti sa tragi cu tot ce ai in el... Si legat de partea cu hack-ul eu pot sa dau cu fly si sa omor pe toata lumea iar nimeni nu va sti, doar daca castig meciul... Ca arata castigatorul...

Link to comment
Share on other sites

Mai sunt loc pentru imbunatatiri faceti ceva cu NIVEL-ul acela, sa beneficeam de ceva o armura de 20 hp de la inceput, un skin ceva.

On 8/30/2019 at 6:54 PM, Gabihard said:

@KeltonDupa parerea mea, pot sa folosesc hack-uri (nu voi folosi tin la contul si la prietenii mei) sa castig meciul fara sa fiu prins din cauza faptului ca: Atunci cand vezi un jucator tu nu ii poti vede numele doar daca este in team cu tine, dar chiar si cand e in team cu tine in unele meciuri nu ii poti vede numele unui coechipier si asta poate rezulta penalitati, poti sa il omori cu drujba din greseaa de exemplu, sau poti sa tragi cu tot ce ai in el... Si legat de partea cu hack-ul eu pot sa dau cu fly si sa omor pe toata lumea iar nimeni nu va sti, doar daca castig meciul... Ca arata castigatorul...

Tog SHOW NAMETAGES PLAYERS OFF - ON, o sa vezi apoi si numele coechipierilor si a tuturor jucatorilor din arena!

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.