Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

112


oC lamporo
 Share

Recommended Posts

E penibil sa folosesti o asemenea tragedie ca subiect pentru un meme(asta daca ceea ce ai postat tu mai poate fii numit meme),mai penibil este faptul ca stiai cum vor reactiona ceilalti dar totusi nu ti-a pasat,asta din cauza faptului ca ai face orice pentru putina atentie.Nu este vorba de trolling sau umor negru,in locul tau as ruga un mod sa sterga topicul.

Edited by UzzyRO
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, uV Dabro said:

Cea mai creatie proprie
 

 

l am gasit in telefon, nici n am verificat daca cineva l o postat ;) 

 

8 hours ago, NC Cretsu said:

No comment. Ma abtin sa nu ma iau de tine drastic. 

crezi ca mi e frica de tine sau ce? Ia sa te vad

Link to comment
Share on other sites

Toti cei care "mananca" prostia asta cu "trist ca postezi despre o tragedie", sunteti genu ala de copii/adulti care nu indrazniti sa ziceti nimic in nicio situatie, nu? Sper ca ati auzit de "haz de necaz", sau n-a ajuns conceptul asta la voi?

ON: E luata de pe net.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uS lamporo said:

l am gasit in telefon, nici n am verificat daca cineva l o postat ;) 

 

1 hour ago, DiamantulSUPREM said:

Cum sa postezi un meme despre o tragedie din romania? Zic "postat" fiindca "meme-ul" nici macar nu este original, fiind "imprumutat" de aici --> 

 

 

Just now, Clanin3 said:

Toti cei care "mananca" prostia asta cu "trist ca postezi despre o tragedie", sunteti genu ala de copii/adulti care nu indrazniti sa ziceti nimic in nicio situatie, nu? Sper ca ati auzit de "haz de necaz", sau n-a ajuns conceptul asta la voi?

ON: E luata de pe net.

Nu mai zic de 2 ori ' AM GASIT O IN TELEFON'

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.