Jump to content

Noutati Fuziune


Kelton
 Share

Recommended Posts

Chestia cu biz-urile si casele e aiurea.

Daca de exemplu un jucator de pe RPG3-4 joaca din 2014, iar celalalt care detine biz-ul/casa de pe RPG1/2 joaca din 2018, ii ramane casa celui care nu a muncit pentru biz/casa atata timp.

As propune regandirea acestei parti, daca e mai convenabila optiunea acutala propusa de voi atunci asa sa fie.

In rest, cu liderii zic ca-i bine. Daca liderii decid ca sa coopereze unul cu altul, numa bine.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, eB DeNisJr said:

Salutare @Kelton!

Sunt foarte deacord cu FUZIUNEA, dar parca @EmmerichHKTare dreptate, eu asi prefera ca la inceput, sa fie doar un lider in fiecare factiune.

Doi lideri intr-o factiune nu prea au ce face, ca daca unu dintre ei face toata treaba, celalant nu se invata sau nu primeste sactiuni daca greseste.

Nu mi se pare foarte corect chestia asta cu doi lider, dar acuma este decizia ta, faci cum doresti.

Asta a fost doar un exemplu, dar cum am mai zis, faci cum vrei.

Repet, mi se pare foarte smechera chestia cu FUZIUNEA, deabea o astept.

Exact, treaba cu 2 lideri nu prea merge, zic eu

Link to comment
Share on other sites

It Would Be Awesome to Merge with RPG 1 Because More Staff Will Mean More Hacker Banned, Most of the Aimbotters which is like 60% of The Gangsters Are Already banned from RPG 1 / RPG 2 And They Reside in RPG 3 Because it has the lowest number of staff and they easily get away using hacks, So Now They all will be caught now And Everyone can play peacefully
 

Great Day

Link to comment
Share on other sites

@Kelton Salut Kelton în legătură cu sistemul de refferal, ce o sa se întâmple cu el?

Nu ar fi mai bine ca toate facțiunile care rămân fără lider sa stea fara până se face fuziunea și așa rămâne un singur lider?

De exemplu facțiunea HA RPG2 rămâne fără lider iar după fuziune vine la conducere liderul HA RPG4 și așa rămâne un singur lider.

Edited by Eminescu RPG2
Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.