Jump to content

Noutati Fuziune


Kelton
 Share

Recommended Posts

13 minutes ago, North FrankCapone said:

@KeltonMai bine se face fuziune 1 cu 4 deoarece rpg1 are cei mai multi jucatori iar 4 cei mai putini asa daca se face 2 cu 4 degeaba ca tot vor fi putini 

Regulamentele daca difera pe 3 si 4 sa se pastreze cele de pe 1 si 2.

decizia a fost luata..

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Karther said:

RPG1 cu RPG3
RPG2 cu RPG4

Perfectly balanced, as all things should be ❤️

Apropo, pregatiți-vă de certurile dintre staff-uri și dintre jucători. A da, am pregătit niște popcorn pentru certurile de 50 de pagini de forum care vor urma să fie.

Si eu m-am pregatit. O sa fie interesant :) 

Link to comment
Share on other sites

Eu propun ca liderul cu activitatea mai mare pe cont, fh mai decent, sancțiuni mai putine sa ramana. Una e să rămână un lider cu 90h si alta e să rămână unu care abea face 30h pe luna.

Link to comment
Share on other sites

Mai vreau sa adaug ceva, stiu ca se uita Kelton la acest comentariu:

 

Legat de numele conturilor de pe sv mic, in loc de Kelton_Fuziune sa fie Kelton_as33dd, gen cateva litere random, sanse mici sa mai existe asemenea conturi si ca jucatorii sa creeze pana la fuziunea propriu-zisa.

Desigur, jucatorii sa primeasca email cu noul nume si pe vechiul website sa fie o metoda pe baza numelui vechi sa il afle pe cel nou

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.