Jump to content

Noutati Fuziune


Kelton
 Share

Recommended Posts

E de vis, csz

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, zL Kweb said:

Nice. @Tupi vezi fa ca pierzi lideru =))))))

Leader until death and beyond she :* 

Ps: îți dau și ție rank 1 în facțiune dacă vrei. :)) 

Link to comment
Share on other sites

@Sniper123 Cred ca o sa fie resetatate de la 0, codurile refferal.

6 hours ago, Sniper123 said:

Eu am o problema la refferal sistem, daca se repeta acel refferal ID pe ambele servere, ce se va intampla?

Dar cerintele pentru aplicarea la functa de admin sau helper? Vor ramane cele de pe serverul cu mai multi jucatori ca sa ii incurce pe cei de pe serverele mici?

Sau cum o sa stiu ce caracter o sa fie in numele meu? Va fi acelasi la toti sau va fi random ca sa nu iti mai stii contul?

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, SirBarachiel said:

Erau destule 2 servere, maxim 3, dar va-ti lăcomit si acum va reparați greselile.

Arunci vorbe aiurea, nu au fost deschise servere noi decat atunci cand celelalte erau la 1000/1000. Nu este lacomie, sa tina 4 servere este mai scump decat sa tina doar 2, dar atunci cand au fost deschise era nevoie de ele, acum nu mai e.

Edited by Raduku Is Back
Link to comment
Share on other sites

Vreau sa fac un anunt general catre RPG3:

Aveti grija dupa fuziune la factiunea supranumita TLPD, pute a manele si nu aduce deloc a LSPD-ul ce-l aveti voi deocamdata pe serverul vostru.

 

Multumesc pentru timpul acordat.

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.