Jump to content

Noutati Fuziune


Kelton
 Share

Recommended Posts

Fiecare cu ce-l doare... Pe mine ma doare la partea cu casele si bizurile. La aceasta parte serverele 3 si 4 au de pierdut destul de mult. Ati spus ca o sa oferiti o suma aproximativa pe casa/biz, luand in considerare ca serverul este in scadere. Bun, dar dupa fuziune RPG1 si RPG2 vor creste semnificativ, ceea ce inseamna ca preturile caselor/bizurilor vor creste si ele. Suma pe care voi o acordati celor de pe RPG 3 si RPG4 pe case/bizuri va fi extrem de mica pentru economia de pe RPG1/2. Cu banii primiti pe casa de pe RPG3/4 nu o sa imi cumpar nici macar un geam de la aceeasi casa de pe RPG1/2. Ca sa nu zic ca oricum preturile erau mai mari acolo si vor mai si creste. Dauna totala....

Link to comment
Share on other sites

Am o întrebare : Dacă am același nume pe toate serverele, o sa ma întrebe dacă vreau sa păstrez numele de pe Rpg2 ( de pe care joc) sau de pe RPG4 și o sa trebuiască sa îl schimb pe cel de pe 4?

 

Aceeasi întrebare se aplica și pentru RPG1 și 3. 

O zi buna! 

 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, LittleGustav said:

Am o întrebare : Dacă am același nume pe toate serverele, o sa ma întrebe dacă vreau sa păstrez numele de pe Rpg2 ( de pe care joc) sau de pe RPG4 și o sa trebuiască sa îl schimb pe cel de pe 4?

 

Aceeasi întrebare se aplica și pentru RPG1 și 3. 

O zi buna! 

 

La momentul fuziunii vom redenumi conturile de pe RPG3 și RPG4, adăugând niște caracteristici cheie în fața sau în spatele numelui. Spre exemplu contul Kelton de pe RPG4 va primi pe RPG2 numele nou de Kelton_Fuziune (atenție, e un exemplu... nu va primi numele exact acesta).

Așadar pe noul server fuzionat, noul RPG2, eu m-aș conecta cu numele Kelton_Fuziune. Prin intermediul free nickname change-ului primit o să-mi pot modifica numele în orice altceva doresc eu de îndată ce m-am conectata pe cont.

Cum am mai anunțat, cei care au două conturi cu același nume pe ambele servere fuzionate și vor să-și păstreze numele pe contul de pe serverul mic, o să poată după fuziune să deschidă un ticket ca să-i ajutăm cu acest lucru.

 

 

Nu e asa de  greu de înteles...

Link to comment
Share on other sites

Auziti dar membrii factiunilor o sa se dubleze cum ar fi nu? Pentru ca daca iei 20 de membrii de pe 4 si 25 de pe 2 o sa se ajunga sa fie cam 80 pe turf la war si o sa fie destul de interesant de vazut :)))

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AcerLT said:

Auziti dar membrii factiunilor o sa se dubleze cum ar fi nu? Pentru ca daca iei 20 de membrii de pe 4 si 25 de pe 2 o sa se ajunga sa fie cam 80 pe turf la war si o sa fie destul de interesant de vazut :)))

Cel mai probabil o sa ramana asa sau marite putin sloturile si se asteapta iesirea membrilor pana se ajunge la regimul normal.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AcerLT said:

Auziti dar membrii factiunilor o sa se dubleze cum ar fi nu? Pentru ca daca iei 20 de membrii de pe 4 si 25 de pe 2 o sa se ajunga sa fie cam 80 pe turf la war si o sa fie destul de interesant de vazut :)))

Asta aștept :))))))))

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, AcerLT said:

Auziti dar membrii factiunilor o sa se dubleze cum ar fi nu? Pentru ca daca iei 20 de membrii de pe 4 si 25 de pe 2 o sa se ajunga sa fie cam 80 pe turf la war si o sa fie destul de interesant de vazut :)))

Interesant, deja vor aparea de 2 ori mai multe banuri pe chat =))

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.