Jump to content

Noutati Fuziune


Kelton
 Share

Recommended Posts

                              Propun doar 1 lider, voturile se faca pe parcusul zilelor viitoare. E mai ok decat sa se certe intre ei si sa se ajunga la sanctiuni.

Edited by Doo
Link to comment
Share on other sites

@Kelton Propun ca toate sanctiunile mai vechi de 3 luni sa se stearga ca sa vina si jucatorii  mai vechi care poate s-au lasat din cauza sanctiunilor si sa fim poate 1000/1000, in speranta ca s-au cumintit. Banurile permanente sunt pe motive destul de grave si nu ar fi prea ok sa se stearga. Ar trebui sa faceti si niste chestii de genul ca sa atrageti si sa pastrati jucatorii.

Iar daca adminii se vor supara ca s-au chinuit sa acorde sanctiunile, desi sunt destul de vechi, nu este mare suparare ca oricum sunt multi in staff.

Edited by TheTom
Link to comment
Share on other sites

@TheTom Ar fi o idee, insa Kelton a zis de nenumarate randuri ca nu da unban si nu sterge din log. Intr-un fel e de inteles, e strategie de marketing, ai un server cu ~800 oameni pe el, pui unban la 5 euro, o sa se cumpere ca pe painea calda de catre cei care vor sa joace pe serverul fuzionat.

1 hour ago, TheTom said:

@Kelton Propun ca toate sanctiunile mai vechi de 3 luni sa se stearga ca sa vina si jucatorii  mai vechi care poate s-au lasat din cauza sanctiunilor si sa fim poate 1000/1000, in speranta ca s-au cumintit. Banurile permanente sunt pe motive destul de grave si nu ar fi prea ok sa se stearga. Ar trebui sa faceti si niste chestii de genul ca sa atrageti si sa pastrati jucatorii.

Iar daca adminii se vor supara ca s-au chinuit sa acorde sanctiunile, desi sunt destul de vechi, nu este mare suparare ca oricum sunt multi in staff.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, WG Flavius said:

@TheTom Ar fi o idee, insa Kelton a zis de nenumarate randuri ca nu da unban si nu sterge din log. Intr-un fel e de inteles, e strategie de marketing, ai un server cu ~800 oameni pe el, pui unban la 5 euro, o sa se cumpere ca pe painea calda de catre cei care vor sa joace pe serverul fuzionat.

 

Aici ai dreptate. Ne auzim pe /hc colegu :))

 

Link to comment
Share on other sites

On 8/12/2019 at 3:28 PM, Only EGiPTEANU said:

Dyze, daca citesti mai bine a zis ca e la alegerea liderilor daca raman 2 sau 1. Eu spre exemplu cu liderul de pe rpg1 suntem de accord sa ramanem amandoi si ne intelegem fara certuri. Daca tu vrei sa ramana un singur lider poti discuta cu liderul LSPD de pe 1 sa ajungeti la un comun acord.

Cat timp ai poza cu Florin Salam, parerea ta este egala cu 0.

 

Propun sa ramana numai liderii de pe RPG1 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, ThinBlueLine said:

Cat timp ai poza cu Florin Salam, parerea ta este egala cu 0.

 

Propun sa ramana numai liderii de pe RPG1 

Salut! La ce comentarii oferi pe aici, tin sa cred ca nu esti tu ala din poza. La faza cu liderii, baiatul si-a exprimat parerea. El in momentul de fata are o functie si este normal sa si-o exprime, asa ca tine-ti parerea in alta parte. Nu te mai da zmeu in comentarii cum ai facut si in alte topicuri.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, ThinBlueLine said:

Cat timp ai poza cu Florin Salam, parerea ta este egala cu 0.

 

Propun sa ramana numai liderii de pe RPG1 

Daca am o poza cu florin salam care este pusa la caterinca nu inseamna ca opinia mea nu conteaza. Ca sa te informez mai bine ramane la alegerea liderilor daca vor sa ramana 2 sau 1. Deci parerea ta este egal cu 0.

Link to comment
Share on other sites

Mi se pare mai ok sa fie 2 lideri, adica mie nu-mi convine sa vina unu de pe RPG3 pe care nu-l cunosc ca lider si probabil nici lor nu le convine sa vina cineva de pe 1. Asa macar ramane fiecare cu membrii lui si face ce vrea cu ei.

Link to comment
Share on other sites

Eu vin cu următoarea propunere. După fuziune o sa fie mult mai mulți jucători atât în facțiuni ca și în general, așadar nu ar fi mai bine ca cei care dețin 2 funcții: de Admin/Helper si Leader sa fie nevoiți sa aleagă una? Acea persoana o sa facă treaba pe jumătate în ambele părți, așa este mai bine sa fie la capacitate maxima intr-o parte. @Kelton @Bobo

Edited by Pegassi
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Pegassi said:

Eu vin cu următoarea propunere. După fuziune o sa fie mult mai mulți jucători atât în facțiuni ca și în general, așadar nu ar fi mai bine ca cei care dețin 2 funcții: de Admin/Helper si Leader sa fie nevoiți sa aleagă una? Acea persoana o sa facă treaba pe jumătate în ambele părți, așa este mai bine sa fie la capacitate maxima intr-o parte. @Kelton @Bobo

Decizia e deja luata, dar ideea e proasta in sine. Daca cineva isi face treaba pe ambele parti si e capabil, atunci, de ce nu?

Link to comment
Share on other sites

On 8/13/2019 at 5:08 PM, Hawk ToV said:

Vreau sa fac un anunt general catre RPG3:

Aveti grija dupa fuziune la factiunea supranumita TLPD, pute a manele si nu aduce deloc a LSPD-ul ce-l aveti voi deocamdata pe serverul vostru.

 

Multumesc pentru timpul acordat.

U ded

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.