Jump to content

Noutati Fuziune


Kelton
 Share

Recommended Posts

6 hours ago, WG Flavius said:

Decizia e deja luata, dar ideea e proasta in sine. Daca cineva isi face treaba pe ambele parti si e capabil, atunci, de ce nu?

E problema lui, sa aleagă una. Nu poate fi unul cu toate funcțiile și unul sa rămână în drum. Îți dai seama ca cel care o sa ramana fără funcție o sa se lase de server în procent de 90%.

Link to comment
Share on other sites

On 8/13/2019 at 5:08 PM, Hawk ToV said:

Vreau sa fac un anunt general catre RPG3:

Aveti grija dupa fuziune la factiunea supranumita TLPD, pute a manele si nu aduce deloc a LSPD-ul ce-l aveti voi deocamdata pe serverul vostru.

 

Multumesc pentru timpul acordat.

Esti asa amuzant ca au ras si aia de la revolutia din 48

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Pegassi said:

Eu vin cu următoarea propunere. După fuziune o sa fie mult mai mulți jucători atât în facțiuni ca și în general, așadar nu ar fi mai bine ca cei care dețin 2 funcții: de Admin/Helper si Leader sa fie nevoiți sa aleagă una? Acea persoana o sa facă treaba pe jumătate în ambele părți, așa este mai bine sa fie la capacitate maxima intr-o parte. @Kelton @Bobo

Cine poate sa-si faca treaba cu 40 in factiune, poate si cu 60, altfel nu ar mai fi primit functiile. Ti-e necaz ca nu-ti are liderul sanse sa ramana cu functia, penibil, nu mai veni cu propuneri rasarite ca astea ca s-a vazut in topicul de la FBI ce matur si intelectual esti.

 

11 hours ago, bogdanila said:

U ded

Ma te tau nauz, ceai cu hok

Link to comment
Share on other sites

On 8/15/2019 at 10:03 AM, Pegassi said:

Eu vin cu următoarea propunere. După fuziune o sa fie mult mai mulți jucători atât în facțiuni ca și în general, așadar nu ar fi mai bine ca cei care dețin 2 funcții: de Admin/Helper si Leader sa fie nevoiți sa aleagă una? Acea persoana o sa facă treaba pe jumătate în ambele părți, așa este mai bine sa fie la capacitate maxima intr-o parte. @Kelton @Bobo

Nu te-ai plictisit sa fii penibil?

Link to comment
Share on other sites

On 8/12/2019 at 3:17 PM, eB DeNisJr said:

Salutare @Kelton!

Sunt foarte deacord cu FUZIUNEA, dar parca @EmmerichHKTare dreptate, eu asi prefera ca la inceput, sa fie doar un lider in fiecare factiune.

Doi lideri intr-o factiune nu prea au ce face, ca daca unu dintre ei face toata treaba, celalant nu se invata sau nu primeste sactiuni daca greseste.

Nu mi se pare foarte corect chestia asta cu doi lider, dar acuma este decizia ta, faci cum doresti.

Asta a fost doar un exemplu, dar cum am mai zis, faci cum vrei.

Repet, mi se pare foarte smechera chestia cu FUZIUNEA, deabea o astept.

Raspund prea tarziu, dar scopul celor 2 lideri a fost pentru a nu se plange x si y. In plus, nu toate factiunile sunt obligate sa aiba 2 lideri, depinde cum se inteleg cei doi. Nu in ultimul rand, exista admini 4 care vor verifica activitatea tuturor liderilor, nu ramane X fraier, doar fiindca el munceste si Y sta si "o freaca". Usor usor factiunile vor ajunge din nou la un singur lider (unde e cazul).

Edited by Clanin3
Link to comment
Share on other sites

On 8/14/2019 at 11:59 PM, TheTom said:

@Kelton Propun ca toate sanctiunile mai vechi de 3 luni sa se stearga ca sa vina si jucatorii  mai vechi care poate s-au lasat din cauza sanctiunilor si sa fim poate 1000/1000, in speranta ca s-au cumintit. Banurile permanente sunt pe motive destul de grave si nu ar fi prea ok sa se stearga. Ar trebui sa faceti si niste chestii de genul ca sa atrageti si sa pastrati jucatorii.

Iar daca adminii se vor supara ca s-au chinuit sa acorde sanctiunile, desi sunt destul de vechi, nu este mare suparare ca oricum sunt multi in staff.

  @Kelton, o idee genială mai sus!

Link to comment
Share on other sites

 Deciziile pe subiectele importante deja s-au luat de catre staff, cei care

vorbiti pe dinafara, va urez mult spor la +1.  Vreau sa vad mai multa activitate pe forum, sa fie frumos.

 

Sa va dau si subiect de discutie: De maine civilii nu vor mai fi lasati sa scrie in joc pe chat. A zis staff-ul ca faceti lag degeaba cica..

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, AIM iRazor zis DHead said:

Cine poate sa-si faca treaba cu 40 in factiune, poate si cu 60, altfel nu ar mai fi primit functiile. Ti-e necaz ca nu-ti are liderul sanse sa ramana cu functia, penibil, nu mai veni cu propuneri rasarite ca astea ca s-a vazut in topicul de la FBI ce matur si intelectual esti. 

 

Tu chiar vrei sa vezi copiii cum intra in depresii si sevraje si poate le plesneste vreo vena la cat de disperati sunt? satz fie rusine, Victoras.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, AcerLT said:

Dar in momentul cand o sa faceti luni fuziunea o sa stergeti de pe forum sectiunea cu rpg3 si rpg4? La fel si panelurile?

Probabil o sa fie arhivate, accesibile undeva pe forum dar intr-un cos de gunoi sau la o sectiune speciala.

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.