Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Noutati Fuziune


Kelton
 Share

Recommended Posts

8 hours ago, EileeN said:

Tu chiar vrei sa vezi copiii cum intra in depresii si sevraje si poate le plesneste vreo vena la cat de disperati sunt? satz fie rusine, Victoras.

Dmn daca chiar există asemenea jucători....

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Hayden TSA said:

@Kelton ai zis ca numelui dp sv mic i se va adauga ceva gen _FUZIUNE, etc, eu de unde stiu ca o sa fie Hayden_FUZIUNE, HaydenRPG3, HaydenFuzuineRpg3, etc?

A spus destul de clar ca o sa anunțe când este cazul exact cum o sa fie. 

Link to comment
Share on other sites

Daca am 2 conturi pe 4 , pot sa le unesc cu cel de pe rpg2? Adica averea si orele sa fie pe un cont (astea ma int, averea si ore) Nivelul poate sa ramana dupa contul de pe 2 sau sa creasca putin, ma rog, se poate sa le unesc?

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, AlinLunetistul25 ZEW said:

Daca am 2 conturi pe 4 , pot sa le unesc cu cel de pe rpg2? Adica averea si orele sa fie pe un cont (astea ma int, averea si ore) Nivelul poate sa ramana dupa contul de pe 2 sau sa creasca putin, ma rog, se poate sa le unesc?

Nu, nu se face asa Fuziunea, adica nu se unesc mai multe conturi de pe 4 si 2, doar cele de pe 4 o sa vina pe 2, si gen vor fi mai multe conturi pe 2, in nici un caz nu se unesc conturile pentru a face doar unu, gen.

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Robertel Robotel said:

@Kelton trebuia să anunți liderii facțiunilor să NU mai deschidă aplicațiile facțiunilor cu câteva zile înainte de fuziunea asta, am fost respins într-o facțiune pe motivul că se va face fuziune curand, pai ce făcem aici?

Deja a anunțat, liderii nu pot sta 24/7 cu ochii pe forum ca să închidă imediat aplicațiile. Sper că te-am lămurit.

Link to comment
Share on other sites

thanks for the update.. now i understand what will happen to the houses. 

Link to comment
Share on other sites

Nu e drept.

Ce-i de pe RPG3 si RPG4 vor avea ''Free Change Nickname'' si noi nu, poate ei voiau de inainte sa-si schimbe numele si acum numai trebuie sa dea 600gold in /shop

Macar daca oferitii la unii ''Free Change Nickname'' macar dati la toti, si pe RPG1 si RPG2, nu numai RPG3 si RPG4

Edited by Tr3fla69
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Tr3fla69 said:

Nu e drept.

Ce-i de pe RPG3 si RPG4 vor avea ''Free Change Nickname'' si noi nu, poate ei voiau de inainte sa-si schimbe numele si acum numai trebuie sa dea 600gold in /shop

Macar daca oferitii la unii ''Free Change Nickname'' macar dati la toti, si pe RPG1 si RPG2, nu numai RPG3 si RPG4

Vor primi doar cei care au același nume pe ambele servere sau care au același nume cu un player de pe RPG 1/2.

 

Citește cu atenție, nu primesc toți.

Link to comment
Share on other sites

Ar trebui unban la toți aia care au luat permanent pt coduri. Nu e ușor sa crești 10 conturi la fiecare 1 2 3 luni ca să te poți juca wars. Mai ales ca probabil o sa crească nivelul minim necesar pt a întra mafie. 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, GigelDauPentruNasuK said:

Ar trebui unban la toți aia care au luat permanent pt coduri. Nu e ușor sa crești 10 conturi la fiecare 1 2 3 luni ca să te poți juca wars. Mai ales ca probabil o sa crească nivelul minim necesar pt a întra mafie. 

Asa e

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.