Jump to content

Fuziune, Quest, Farmer, Reduceri


Kelton
 Share

Recommended Posts

7 minutes ago, Victory Marki said:

Cea mai buna idee este cea cu comanda /leavefaction!
Ma bcuur ca v-ati gandit si la asta, sunt jucator pe serverul rpg 1 si nu mi convine sa fiu condus de un lider dupa rpg 3, si anume in Paramedics, sa vina Elena singura lidera, deoarece nu accepta sa lucreze cu Pikovit, ea are contul creat de 2 ani de zile, cam cat are pikovit vechime in paramedics.
Are 1 an in para, din care 8 luni ca lider

iar pikovit 2 ani cumulati, cu o pauza, din care 6 luni ca lider, mi se pare aiurea sa vina cineva dupa rpg 3 sa conduca singura deoarece ea a vrut asta, si o sanctiune cu motiv neorganizare in aplicatii.
e mult mai usor sa obtii o functie pe un server secundar, decat pe 1, e mai usor sa intrii pe 3 in factiuni.
In rest, totul perfect.

Mersi de urare @South Kazuto =))

@Kelton poate vezi si tu asta

Edited by Victory Marki
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Victory Marki said:

Cea mai buna idee este cea cu comanda /leavefaction!
Ma bcuur ca v-ati gandit si la asta, sunt jucator pe serverul rpg 1 si nu mi convine sa fiu condus de un lider dupa rpg 3, si anume in Paramedics, sa vina Elena singura lidera, deoarece nu accepta sa lucreze cu Pikovit, ea are contul creat de 2 ani de zile, cam cat are pikovit vechime in paramedics.
Are 1 an in para, din care 8 luni ca lider

iar pikovit 2 ani cumulati, cu o pauza, din care 6 luni ca lider, mi se pare aiurea sa vina cineva dupa rpg 3 sa conduca singura deoarece ea a vrut asta, si o sanctiune cu motiv neorganizare in aplicatii.
e mult mai usor sa obtii o functie pe un server secundar, decat pe 1, e mai usor sa intrii pe 3 in factiuni.
In rest, totul perfect.

Da exact, nu vine rpg3 la noi sa ne conducă! Jos Corupția!

Link to comment
Share on other sites

Nu e drept.

Ce-i de pe RPG3 si RPG4 vor avea ''Free Change Nickname'' si noi nu, poate ei voiau de inainte sa-si schimbe numele si acum numai trebuie sa dea 600gold in /shop

Macar daca oferitii la unii ''Free Change Nickname'' macar dati la toti, si pe RPG1 si RPG2, nu numai RPG3 si RPG4

 

 

@Kelton

 

 

Edited by Tr3fla69
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Tr3fla69 said:

Nu e drept.

Ce-i de pe RPG3 si RPG4 vor avea ''Free Change Nickname'' si noi nu, poate ei voiau de inainte sa-si schimbe numele si acum numai trebuie sa dea 600gold in /shop

Macar daca oferitii la unii ''Free Change Nickname'' macar dati la toti, si pe RPG1 si RPG2, nu numai RPG3 si RPG4

 

 

@Kelton

 

 

Nu stiu cum sa-ti zic,dar voi sunteti in avantaj.Ati pastrat casela si biz-urile.Macar noi am luat un change name.

PS:RPG3

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, TonyRPG3 said:

Nu stiu cum sa-ti zic,dar voi sunteti in avantaj.Ati pastrat casela si biz-urile.Macar noi am luat un change name.

PS:RPG3

Eu oricum nu aveam casa, eu cu ce ies in avantaj?

Voi iesiti toti in avantaj, la noi ies doar unii.

Edited by Tr3fla69
Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.