Jump to content

Fuziune, Quest, Farmer, Reduceri


Kelton
 Share

Recommended Posts

3 minutes ago, kownate said:

Viniee noru radioactiv dinspre Rusiaa inchideti /windows rapid uai.

Stai bro linistit ca suntem deja prajiti!

BTW de abia astept sa intru pe sv. Tre sa fac iara skill 5 la farmer.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Raduku Is Back said:

Stai bro linistit ca suntem deja prajiti!

BTW de abia astept sa intru pe sv. Tre sa fac iara skill 5 la farmer.

Se păstrează skill u :D

 Înainte de-a vă descrie pe larg în ce constă acest job dorim să vă anunțăm că toți jucătorii își vor păstra skillul de la jobul vechi și la acest job nou. :DD

Edited by LORD TheDasherZEW
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Raduku Is Back said:

Stai bro linistit ca suntem deja prajiti!

BTW de abia astept sa intru pe sv. Tre sa fac iara skill 5 la farmer.

Eu nu-s prajit inca dar ma molipsesc de la voi!!!
A zis clar ca raman skilurile la fiecare cum le-a avut inainte de fuziune! :)

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, LORD TheDasherZEW said:

Conturile de level 1-5 inactive în ultimele 6 luni de zile vor fi șterse la fuziune.

Toate celelalte conturi care rămân sunt transferate în mod automat pe noul server fuzionat cu un nou nume.

Conturile își păstrează toate informațiile importante precum: cont premium, level, ore jucate, bani, mașini, referrali, licențe, materiale, droguri, faction history, puncte la admini, helperi, achievementuri, skinuri, skilluri la joburi, sancțiuni și așa mai departe.

 

Ca să vă conectați pe conturile voastre de pe RPG3 și RPG4 pe noul server fuzionat vă conectați în clientul de sa-mp cu noul nickname, sub forma RPG3_Kelton sau RPG4_Kelton.

Așadar dacă ai avut numele la cont Bo$$u69 pe RPG3, o să te conectezi cu numele RPG3_Bo$$u69.

 

După ce te-ai conectat în joc poți schimba numele contului gratuit folosind comanda /shop și selectând opțiunea Change Nickname.

 

Dacă numele tău este prea lung și nu te lasă serverul să te conectezi din această cauză, poți să-ți schimbi numele la cont și de pe websiteul RPG, de pe profilul contului tău apăsând butonul de change nickname.

 

Cei care au două conturi cu același nume și vor să-și păstreze numele pe contul de pe serverul mic pot deschide un ticket aici https://forum.b-zone.ro/support/ ca să-i ajutăm cu acest lucru.

 

Vezi ce scrie aci? Dacă scrie "Cei care au bla bla bla" înseamnă că dă la toti free nickname... e asa greu de înteles?

Nu are rost sa-mi bat capu cu oricine,o sa vezi tu ca nu toti o sa aibe.Daca nu ai,nu te duce.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, TonyRPG3 said:

Nu are rost sa-mi bat capu cu oricine,o sa vezi tu ca nu toti o sa aibe.Daca nu ai,nu te duce.

=)))))))) Esti tare de cap să mor

Unde scrie mă că doar dacă există un nume identic pe rpg1/2 te conectezi cu rpg3/4_nume ? Si dacă nu te conectezi doar cu numele original

Edited by LORD TheDasherZEW
Link to comment
Share on other sites

Just now, LORD TheDasherZEW said:

Se păstrează skill u

 

Just now, kownate said:

A zis clar ca raman skilurile la fiecare cum le-a avut inainte de fuziune! :)

Ma iertati, am fost un jeg si am citit printre randuri, o veste buna oricum. Raman cu 5 de sus pana jos =]]

Link to comment
Share on other sites

De s-ar fi bagat si un job de pescar.. cum era pe rivala, sa stea lumea la pescuit... sa prinzi pesti rari.. etc.. sa-i vinzi la 24/7.. era ceva.. sau asemanator.!

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, LORD TheDasherZEW said:

=)))))))) Esti tare de cap să mor

Unde scrie mă că doar dacă există un nume identic pe rpg1/2 te conectezi cu rpg3/4_nume ? Si dacă nu te conectezi doar cu numele original

In primul rand se spune:Esti greu de cap

Link to comment
Share on other sites

Just now, kawasaki said:

Nu mi se pare corect, macar raport injumatatit daca ne dadeati..

@Kelton

De luni ora 13/14 maxim, pana duminica seara nu ai vreme? Atunci e nevoie sa iei o pauza.

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.