Jump to content

Fuziune, Quest, Farmer, Reduceri


Kelton
 Share

Recommended Posts

8 hours ago, Victory Marki said:

Cea mai buna idee este cea cu comanda /leavefaction!
Ma bcuur ca v-ati gandit si la asta, sunt jucator pe serverul rpg 1 si nu mi convine sa fiu condus de un lider dupa rpg 3, si anume in Paramedics, sa vina Elena singura lidera, deoarece nu accepta sa lucreze cu Pikovit, ea are contul creat de 2 ani de zile, cam cat are pikovit vechime in paramedics.
Are 1 an in para, din care 8 luni ca lider

iar pikovit 2 ani cumulati, cu o pauza, din care 6 luni ca lider, mi se pare aiurea sa vina cineva dupa rpg 3 sa conduca singura deoarece ea a vrut asta, si o sanctiune cu motiv neorganizare in aplicatii.
e mult mai usor sa obtii o functie pe un server secundar, decat pe 1, e mai usor sa intrii pe 3 in factiuni.
In rest, totul perfect.

Poti sa ai si 100 de ani vechime pe un server.Nu cred ca daca ai 100 de ani vechime undeva esti mai bun ca altul ce are 2 ani.Conteaza ce stii sa faci nu cat timp ai stat undeva.Cat despre sanctiuni cine nu munceste nu greseste.Nu vorbi in nestiinta de cauza daca nu cunosti persoana respectiva si mai ales nu judeca faptele ei daca nu o cunosti.Eu o cunosc si stiu ce poate si ce stie.Mi-a fost membru si sublider in Paramedics eu fiind un fost lider de acolo.Nu se iau functii usor pe niciun rpg.Nu generaliza daca nu ai jucat pe 3.Cat despre sanctiunea luata de ea din cauza hate-ului lui Damon admin de pe rpg3 care are ceva personal cu ea nu pot spune decat ca e un gest copilaros facut de el si mereu a cautat sa se razbune pe ea.Pentru ca tu nu stii toate treburile astea iti recomand sa taci din gura si sa mergi in alta factiune daca nu iti convine.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Liviu Marian said:

Acesta este tot al meu, dar este contul mic. Contul mare avea nivel 50 și era în Hitmen Agency, avea pe el și PNS Dilimore cu id 95.

Ma ajuti si pe mine te rog? @Bobo

Mi-a fost sters contul de samp de pe RPG2. Contul meu cu numele Liviu99 avea nivel 50, 1300 de ore jucate si eram in Hitmen Agency cu rank 2. Ultima data m-am conectat pe cont astazi de dimineata in jurul orei 07:00. Chiar nu stiu ce s-a intamplat cu contul meu, am stat online pana s-a dat server the connection, apoi am plecat in oras si am venit acasa pe la ora 5. Am vrut sa ma conectez pe cont, si imi arata sa ma inregistrez pe server, nu sa ma loghez. Deci, contul meu a fost sters. Am vazut ca acolo scrie ca, conturile cu nivel 1-5 se vor sterge, iar contul meu avea nivel 50 si activitate lunara de 38 sau 39 de ore jucate. Eu cred ca ati facut o greseala in legatura cu contul meu si mi l-ati sters fara sa va dati seama. Sper sa rezolvati asta. Va multumesc frumos!

 

@Bobo

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Ryder sK said:

Poti sa ai si 100 de ani vechime pe un server.Nu cred ca daca ai 100 de ani vechime undeva esti mai bun ca altul ce are 2 ani.Conteaza ce stii sa faci nu cat timp ai stat undeva.Cat despre sanctiuni cine nu munceste nu greseste.Nu vorbi in nestiinta de cauza daca nu cunosti persoana respectiva si mai ales nu judeca faptele ei daca nu o cunosti.Eu o cunosc si stiu ce poate si ce stie.Mi-a fost membru si sublider in Paramedics eu fiind un fost lider de acolo.Nu se iau functii usor pe niciun rpg.Nu generaliza daca nu ai jucat pe 3.Cat despre sanctiunea luata de ea din cauza hate-ului lui Damon admin de pe rpg3 care are ceva personal cu ea nu pot spune decat ca e un gest copilaros facut de el si mereu a cautat sa se razbune pe ea.Pentru ca tu nu stii toate treburile astea iti recomand sa taci din gura si sa mergi in alta factiune daca nu iti convine.

cum sa spui asemenea lucru ca poti sa ai 100 ani vechime si nu esti mai bun ca cineva de 2 ani vechime, serios? doar ca e fata o pupati in cur atat? normal ca ala cu vechime mai mult ar trebui sa stea in functie, si nu stiu ca nu joc pe 3 si am inteles ca a avut si sanctiuni, tu ai vrea un lider care greseste sau un lider care nu ia sanctiuni si are vechime, serios acum? mai bine lasati membrii sa voteze pe cine vrea ca lider zic si eu @Bobo, si ii dau dreptate lui @Victory Markicu tot ce a scris acolo.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, South Example said:

@Bobo Salut, duminca seara aveam 9100 puncte la helper si dupa ce ati facut fuziunea am 8700 nu e corect chestiunea asta, eu am facut alea 400 de puncte si acum sa imi fie luate, si mai multi au problema asta, daca erau 50-100 nu iti mai scriam ca se fac repede dar 400 e deja un raport de helper.

Cercetez cu Kelton ce s-a intamplat, insa mi se pare putin probabil sa dispara o parte din puncte.

59 minutes ago, gaboi nebunu said:

@Bobo nu ai inteles  , eu am un singur cont pe rpg3 pe care aveam 1085 gold , iar dupa fuziune eu mai am 77 gold .. am bagat 1 k gold pana in fuziune pt unban si nush ce s a intamplat

Iti trimit dovezile imediat 

Ti-am transferat acum Goldul. Tu ai achizitionat in momentul in care noi faceam fuziune probabil.

55 minutes ago, uS lamporo said:

Doar kelton se ocupa de crearea cluburilor pentru clan?

Kelton si supervizorii. Deschide un ticket pe forum.

54 minutes ago, Liviu Marian said:

Acesta este tot al meu, dar este contul mic. Contul mare avea nivel 50 și era în Hitmen Agency, avea pe el și PNS Dilimore cu id 95.

Intr-adevar contul tau a disparut din motive dubioase. Investighez cu Kelton sa vedem ce s-a intamplat. E dubios sa dispara un singur cont. Daca mai sunt si altii cu conturi disparute va rog sa ne anuntati.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Doo said:

S-a zis ca se sterg kick logurile, dar nu s-au sters :| 

Se rezolva acum.

3 minutes ago, Mircea NGA said:

@Bobo Mi-am schimbat numele in Mircea.. de pe rpg3 si cand ma conectez pe rpg1 nu ma lasa sa ma contectez pe website parola merge perfect

Schimba-ti numele de pe RPG1. Trebuie sa intri in joc sau pe web cu numele "rpg3_mircea.."

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bobo said:

Se rezolva acum.

Schimba-ti numele de pe RPG1. Trebuie sa intri in joc sau pe web cu numele "rpg3_mircea.."

si mie mi s-a sters un cont de pe rpg4, am facut un ticket despre asta.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bobo said:

Schimba-ti numele de pe RPG1. Trebuie sa intri in joc sau pe web cu numele "rpg3_mircea.."

bobo unde sunt cele 2 puncte din san fiero si las venturas de la farmer ca nimeni nu stie???

Link to comment
Share on other sites

Salut Stefan,am o problema foarte mare,aveam un cont pe RPG2 pe nume [AP]CipriaN., si aveam acelasi nume pe RPG4 si contul mi-a fost sters,am dovezi cu contul meu: https://imgur.com/a/3laExGg

Sunt foarte suparat ca am pus chin si suflet pe acel cont si vreau sa il recuperez neaparat!Te rog sa vezi mesajul!

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Bobo said:

Cercetez cu Kelton ce s-a intamplat, insa mi se pare putin probabil sa dispara o parte din puncte.

Ti-am transferat acum Goldul. Tu ai achizitionat in momentul in care noi faceam fuziune probabil.

Kelton si supervizorii. Deschide un ticket pe forum.

Intr-adevar contul tau a disparut din motive dubioase. Investighez cu Kelton sa vedem ce s-a intamplat. E dubios sa dispara un singur cont. Daca mai sunt si altii cu conturi disparute va rog sa ne anuntati.

Mulțumesc frumos, sper să am contul înapoi și bunurile pe care le-am avut înainte. 

Link to comment
Share on other sites

Salut, sunt fostul Lider GSB de pe 4 (Actual Lider pe 2 tot in GSB). Eu, mai am un cont pe RPG 2 si anume AsQueL. . Doresc sa stiu daca il poti contopi cu acest cont .AsQueL de pe care detin functia. Acel cont are level 76, aproape 3000 ore si FH. In Schimb, acesta are doar x2 r6 si Lider, 500 ore si level 33. Mi-ar placea ca tot ce am pe contul de pe 4 Sa fie transferat pe contul AsQueL. de pe 2. Doresc sa stiu daca este posibil.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Bobo said:

 

Intr-adevar contul tau a disparut din motive dubioase. Investighez cu Kelton sa vedem ce s-a intamplat. E dubios sa dispara un singur cont. Daca mai sunt si altii cu conturi disparute va rog sa ne anuntati.

Mulțumesc frumos, sper să îmi recapăt contul si sa am bunurile pe care le aveam si inainte.

Edited by Liviu Marian
Link to comment
Share on other sites

Din păcate am întâmpinat anumite probleme la migrarea bazelor de date și anumite conturi nu s-au transferat sau s-au șters cu totul. Din acest motiv suntem nevoiți să reluăm procesul de fuziune mâine, folosind bazele de date la care am făcut backup astăzi, orele 08:25. Vom închide serverele până mâine pentru a nu apărea probleme de alt tip în tot acest timp.

 

Ne cerem scuze pentru aceste neplăceri dar din păcate apar și astfel de situații.

 

Unfortunately we have stumbled upon some migration problems with the data bases and certain accounts did not transfer or got deleted entirely. For this reason we are obligated to redo the merging process tomorrow, using the data bases we have backed up today, at 08:25. We will be closing the servers until tomorrow so that other problems don't come up in all this time.

 

We apologize for this inconvenience but unfortunately such situations do happen.

Link to comment
Share on other sites

Salut. Daca tot se ia de la capat fuziunea, corect ar fi sa se faca si rapoartele optionale saptamana asta, parerea mea. Aveam 27/30, maine o sa am 0/30 nu? Ma pun iarasi sa-l fac si parca vad ca o sa aveti alte probleme si mai dati un rollback..

@Bobo @Kelton

Edited by kawasaki
Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.